Chujnia rodzinna

Witam chujowiczów!
moja chujnia polega na tym, że mój własny i jedyny brat chodzi z totalnym pasztetem 2/10. Rozmowa z nim na ten temat zawsze kończy się chujnią i bólem dupy z jego strony. Dodam że jest ogarnięty, ale pozwolił nawinąć sobie makaron na uszy i stał się pacyniarzem którego owy stwór pociąga sznureczkami. Nie wiem co mam robić chujnia dupa i kamieni kupa. Opadam z sił!

38
76

Komentarze do "Chujnia rodzinna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jedyne sensowne wytłumaczenie tej sytuacji to takie, że prawdopodobnie paszczurowi śmierdzi dupa a twojemu bratu to się podoba.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Odierdol się od nich. Jego dziewczyna, jego sprawa. Widać to nie taki potwór, jak ci się wydaje.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A moze wewnatrz tego pasztetu kryje sie ciekawa osobowosc? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Może pasztet genialnie daje dupy? Nie to co roszczeniowe księżniczki…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Po chuj mu księżniczka 10/10??? 2/10 super, i jak dupy dobrze mu daje i robi gałe z połykiem, dobrze gotuje, i nie dziamdzia tylko cicho siedzi to jest idealna. Pozatym taka się nie puści bo nikt jej nie będzie chciał ruszyć, oraz nie będzie innego szukać bo szanse małe. Po chuj mu ładna laska???

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jeśli ten pasztet ma frankliny na koncie to brat dobrze robi, ale TY jesteś za głupi, żeby to zrozumieć i to on niedługo będzie się z ciebie śmiał.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jebaj to. Jego życie jego sprawa. Dobrze Ci radzę, wtrącisz swoje trzy grosze, a później będą pretensje do Ciebie, że spierdoliłeś mu „miłość kurwa życia”. Nie chce słuchać co masz mu do powiedzenia? Trudno, niech nosi torebkę za swoją babę! A Ty po prostu nie idź w jego ślady, bądź egoistą lub jak kto woli kochaj swoje własne życie. Zobaczysz jak okres zakochania minie po 2-3 latach, Twój brat przejrzy na oczy i będzie uciekał od tego „splesha” gdzie pieprz rośnie. Wtedy możesz mu pomóc. Bo w przeciwieństwie do całej reszty będziesz mu pomagał ten chory związek zerwać. Dopiero wtedy doceni Twoją braterską miłość . Cierpliwości czas potwierdzi moje słowa. Pamiętaj jesteśmy samcami, on też (mimo że zachowuje się jak cipa) i musimy się wspierać w bólu. Na razie Twój brat jest ślepy, ale powtarzam jeszcze raz – przejrzy na oczy i sam zwróci się do Ciebie o pomoc.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nic ci do tego jak wygląda dziewczyna twojego brata. Znajdź sobie ładniejszą jak taki jesteś do przodu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Może ona ma niesamowicie piękną cipkę. W ubraniach nie widać wszystkiego jak ktoś wygląda, a nawet jak twarz ma średnią to może ma fajne sutki albo pupę. Ja tam uwielbiam średnio ładne kobietki, a nawet takie poniżej średniej. Zresztą w Polsce trudno znaleźć brzydką młodą kobietę – takich praktycznie nie ma, wszystkie są ładne. Taka mniej ładna się cieszy, że zwracasz na nią uwagę, nie tak jak wiecznie niezadowolone księżniczki. Uwielbiam takim dziewczynom sprawiać radość. Byłem w kilku sytuacjach w życiu gdzie musiałem wybierać i zawsze wybierałem miłą i brzydszą od ładniejszej księżniczki – widok wkurwionej i zszokowanej twarzy pięknisi bezcenny, haha! Inna sprawa to mniej ładne dziewczyny się bardziej starają i przyjemniej się z nimi spędza czas. Seks z nimi to też większa przyjemność, bo się starają, nie tak jak księżniczki leżące jak kłody i czekające aż wszystko za nie zrobisz. Księżniczka to wieczne fochy, dąsy, pląsy i nie wiadomo co – kolejka adoratorów do niej stoi więc jak nie Ty to jest stu w kolejce na każde zawołanie. Ile razy można spotkać przystojnych mężczyzn w związkach z mniej ładnymi kobietami – no właśnie! Oni wiedzą co dobre. Pozdrawiam mniej ładne dziewczyny, całuski Wy moje Króliczki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Autorze, sciagnij sobie z netu ksiazke Marka Kotonskiego pt. „Co z tymi kobietami”. Dobrze Ci to zrobi, lektura tej ksiazki, a te pare groszy beda zapewne najlepsza inwestycja Twego dotychczasowego krotkiego zycia.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Może w tym szaleństwie jest logika. Ja zawsze przy wyborze kobiety i samochodu kierowałem się wyglądem i zawsze było fajnie ale tylko na początku.

  0

  0
  Odpowiedz