Chujnia śmieciowa

Witam od kilkunastu dni moją największą chujnią jest tzw. „ustawa śmieciowa” czyli kolejny bubel legislacyjny rządu. W mojej miejscowości objawia się ona w taki sposób, iż nie mogę normalnie wyjść z klatki swojego bloku, gdyż muszę pierw pokonać stertę odpadów, które nie są odbierane przez śmieciary. Nie ma nawet kubłów na śmieci, ponieważ zostały skradzione przez nieznanych sprawców. Mało tego z racji, iż mieszkam na parterze i panują upały to fetor jest nie do zniesienia. Nie mogę okna zwyczajnie uchylić a już o wyjściu na balkon mogę sobie pomarzyć. Dochodzi do scen iście dantejskich, mianowicie hołota osiedlowa wyrzuca odpady przez okna a część z nich ląduje na moim balkonie. Opłaty oczywiście wzrosły z 7,50 zł na 30 zł na osobę. Kurwa mać ja się pytam za co ja mam płacić tym bandytom ? Chujnia i śrut

76
63

Komentarze do "Chujnia śmieciowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mogę Cię jedynie pocieszyć, że na południu Włoch, gdzie panuje mafia w rządzie – dosłownie, tony śmieci zalegają na ulicach chodnikach i trawnikach. To są takie wielkie tego sterty jakby co 50 metrów pełen tir śmiecie zgubił. Kiedyś pokazywali w telewizji to wiem. Pokazywali to na publicznej, pewnie dlatego, że Tusk tak kazał, żeby pokazać że Włochy taki cywilizowany kraj a mają problem jak zacofana Etiopia albo cuś tam. Wniosek z tego taki, że Tusk mówi: „patrzcie według nich to u nas jest porządek, więc o co drzecie japę ?” Wracając do tematu, Polska to kraj paradoksalny. Tutaj wszystko jest jebnięte. Do tej pory płaciliśmy za śmiecie mało i było ok, teraz płacimy jeszcze więcej i jest gorzej. Fajnie no nie? To tak jakby dać podwyżkę pracownikowi a on z niewiadomych przyczyn przestał chodzić do roboty, ale kasę brał nadal… Mentalność tego rządu jest głupia, mówią, że są z zachodu a zachowują się jak komuniści. Nic na to nie poradzisz. Jedyne pocieszenie masz takie, że mi też nie podoba się ten pojebany kraj i wstydzę się, że jestem z polski.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. dlaczego nikt nie protestuje?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Podobno możesz zlecić wywóz tego syfu na koszt samorządu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ustawa spowodowała, że hołota już nie wozi śmieci do lasu, a rzuca je z okna (także na Twój balkon). Różnica jest taka, że państwo pobiera za to opłaty, zarówno od nich, jak też od Ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @1, dokładnie to samo odczucie mi doskwiera. Ogromnego wstydu za ten złodziejsko – szowinistyczny – udupieńczy i pojebany kraj bez żadnych perspektyw na przyszłość.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wkurzacie mnie z tymi śmieciami. Cholera, czy nie potraficie jak cywilizowani ludzie segregować śmieci? Przecież to jest chore. Co Ty trzymasz w domu, że fetor jest nie do wytrzymania? Ja pierdolę, ludzie – higiena to podstawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. od początku chodziło tylko o hajs i łatanie dziury budżetowej.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ustawa śmieciowa to jakaś chora historia. Mieszkam na wsi- opłata od osoby za wywóz posegregowanych śmieci to 7 zł lub nieposegregowanych za 12 zł(co tydzień); tylko że po wsi jeździ jedna śmieciara i wszystko wpierdala do tego samego zbiornika. Dodatkowo jeśli chcemy płacić o 5 zł mniej to śmieci muszą być umyte i porozdzielane O_o np. piwo na szkło papier i korek + trzeba umyć to wszystko- każdy to olewa, no bo kurwa trzeba by w łikendy siedzieć cały dzień. Ostatnio mój brat zastanawiał się, czy musi myć pampersy przed wywozem;> ale dał śmieciarzowi 5 dych, a ten bez gadania wpierdolił całą przyczepkę samochodową śmieci do śmieciary…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ad@6.Ty łomie,recykling to moja indwyidualna wolność i sprawa.Chuj Ci do tego,czy ktoś segreguje,czy może nie.Może ktoś nie lubi babrać się w śmieciach?A dzięki nowej ustawie,nawet sortując śmieci płacisz więcej niż,gdy nie było ustawy i nie sortowałeś.Takie lewactwo jak Ty chciałoby wszystko pod swoje dyktando,bo przecież tak robi cywilizowany Zachód,ale tam nie ma takich wałków i recykling naprawdę się opłaca.
  Po drugie,jeśli umiesz czytać to przed jego oknem zalegają śmieci,które dzięki ustawie są wywożone rzadziej niż przed.Dlatego jest fetor i smród.Co więcej przez tak małą liczbę wywozów,nawet w twoim mieszkaniu zalęgnie się syf,choćbyś był nie wiem jak higieniczny.Myślisz,że jak będziesz trzymał 5 worków na śmieci(recykling) cały tydzień,bo taka też jest ta wspaniała ustawa,to nie będziesz miał robactwa i syfu?
  Po trzecie ludzie,by segregowali,gdyby stawka za niesegregowane śmieci była troszkę droższa niż wcześniej,a stawka za segregowane DUŻO NIŻSZA niż za niesegregowane śmieci przed ustawą.
  Po czwarte,to jest jak nowy podatek i tylko ślepy tego nie widzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ludzie, to gdzie Ty mieszkasz??!! Na jakims cygansko-rumunskim osiedlu w Germanii?? Tam takie sceny to normalka. Ale w PL?? Jakas kompletna patologia musi w wiekszosci zamieszkiwac ten teren. Masakra. Przeprowadz sie na porzadne osiedle, ktore jest zamieszkiwane przez normalnych ludzi. A nie z wiecznie najebana i zacpana patologia z conajmiej 8 dzieci. (Co NIE ZNACZY(!!!) ze wszystkie wielodzietne rodziny sa rodzinami dysfunkcyjnymi, powtarzam-mowa o patologii.) Pzdr

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ad 9 – jestem pewien, że śmierdzisz i to fest. Higiena to podstawa. Jeżeli rodzice Ciebie nie nauczyli, to pokaż im że warto żyć w higienie. Może ich zarazić dobrą praktyką.

  0

  0
  Odpowiedz