Chujnia śmieciowa

Dzisiaj rano przy okazji wyjścia na uczelnię chciałem wyrzucić worek śmieci. Byłem jeszcze trochę zaspany i w rezultacie… wyjebałem do kontenera moją torbę na uczelnię, a w ręku ciągle trzymałem worek ze śmieciami. Torba jest fajna, skórzana, niedawno kupiłem, nie mogłem jej tak zostawić i zdecydowałem się na nura do kontenera. Torba uratowana, ale o wzroku dwóch przechodzących obok dziewczyn długo nie zapomnę. Chujnia.

42
64

Komentarze do "Chujnia śmieciowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak jak umowa śmieciowa się ma nijak do umowy o pracę tak i Twoja chujnia, autorze, nijak się ma do chujni prawdziwych. Żelek się nie sfalował na główce przy nurze do kontenera? Nie? To do lekcji!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. pies je srał! ważne że odzyskałeś torbę !

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzeba było nie spać, to nie byłbyś zaspany. chujowa chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Czasem człeka zaćmi. Mi raz się coś takiego z samego rana zdarzyło. Wychodziłem na spacer z psem. Ubrałem bluzę, skarpety, jakiś podkoszulek, gacie, polazłem się umyć. Potem szybko buty, psa na smycz, już otwieram drzwi i w tym momencie dociera do mnie że coś jest nie tak. Oczywiście… wszystko ubrane poza spodniami, gdybym się nie połapał to za mniej niż minutę łaziłbym tak po dworze. I trzeźwy byłem jak niemowlę. Bywa.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Przynajmniej zwróciłeś na siebie czyjąś uwagę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie żeby coś ale jakim trzeba być debilem żeby wyrzucić torbę zamiast wora no nie czaje…

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Co za kurwa nieudacznik, zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 Następnym razem, nim napiszesz równie debilny komentarz, przeczytaj sobie na tej stronie artykuł ’12 poziomów chujni’. A teraz spierdalaj do łopaty

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ach te problemy studenciaków…
  Awesome 😛

  Jesteś kurwa żałosny.
  Weź sie za robote lepiej

  0

  1
  Odpowiedz
 11. nastepny raz powiedz ze studiujesz nurkownictwo – pewnie i takie gowno juz wymyslono – masz praktyki w koszu na smieci i wlasnie zaliczasz

  0

  0
  Odpowiedz