Chujnia totalna

Witam wszystkich chujowiczów otóż moja chujnia polega na tym ze zjebałem swoje życie mianowicie komornik zablokował mi konto pracuję na umowę o pracę za śmieciową pensję 1680 zł brutto mogę wypłacać w kasie banku co miesiąc to co mi przeleją bez premii dodatków itp do wysokości 3 średnich krajowych czyli w sumie 11300zł po przekroczeniu tej kwoty komornik będzie zabierał mi całość próbowałem się z nim dogadać ze może będę płacił połowę tego co zarobię ale nie nie ma szans na ugodę polska rzeczywistość zostwić bez środków do życia i mieć w dupie biedaków za bogatych się nie wezmą ale to odrębny temat chujnia brak słów

46
53

Komentarze do "Chujnia totalna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurwa jego cara Mikołaja, nie kumam bazy koleś, weź napisz to spokojnie jeszcze raz z akcentem na to gdzie jest pies pogrzebany i postaw czasami jakąś kropkę i przecinek jak możesz, masz 1680 brutto, a w banku wypłacasz sobie co miesiąc 11300? Myślałeś że można tak ciągnąć do usranej śmierci?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Lepiej przyznaj się co przeskrobałeś!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dlatego stary przetrzymaj to i zacznij rozkręcać jakiś biznes, ewentualnie w stronę giełdy. Polskie prawo jest zrobione, żeby dobijać tych na samym dole w przeciwieństwe do Niemiec czy innych krajów Europy. Dasz rade! Pamiętaj to tylko pieniądze niech się nimi Państwo Polskie nażre, kurwa jego mać!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. taaaaaa…..srata-tata. Widzisz, JAKIE ten kraj ma problemy? Zostaniesz bez srodkow do zycia. Bo tak sie komus podoba.A wkurwiacie sie na babe/transa z broda, ze wygral(a) Eurowizje.jakby nie bylo w waszym kraju innych problemow. Kaczynski nawet powiedzial, ze ta wygrana to koniec Europy. ?????????? to slaba ta Europa, jak wykonczyla ja baba z broda spiewajaca piosenke. Mnie juz w tym kraju nie ma. Od 25 lat. I dziekuje Bogu codzioennie 10 razy za to, ze zyje godnie, dostatnio i bezstresowo. PS nie jestem gejem, a baba z broda mi nie wadzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zanim wykorzystasz do zera kwotę wolną, próbuj się odkuć tak żeby spłacić komornika.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ciekawe na co się pozadłużałeś mistrzu:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A kto ci kazał pobrać cały limit? Trzeba było brać tyle ile zarabiasz. Nie mam – nie biorę, proste? I jaki spokój!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Musisz przełamać wstyd i ruszyć się do takich programów jak Interwencja, Sprawa dla reportera czy Uwaga. Możesz tez spróbować w Naczelnej Izbie Komorniczej i zaskarżyć skurwysyna bo nie mogą Cie pozbawić środków do życia, ale najlepiej iść z tym do telewizji bo ich komornicy się boją jak ognia i nie daj sobie wcisnąć kitu że wszystko jest zgodnie z prawem bo żerują na niewiedzy i tym że ludzie wstydzą się nagłaśniać swoje problemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Facet, trzy rozwiązania. Pierwsze: nie wiem ile masz długu, ale pogłówkuj nad jakimś interesem i go wtedy spłacisz. Drugie: jak masz np. jakiś dach nad głową, a dług nie jest wielki, to chatę sprzedaj lub zamień na inną. Jak nie masz nic, to sprzedaj, co możesz, zamień to na gotówkę, a potem plecak na plecy, paszport w kieszeń i w drogę. I tu otwierają się przed tobą dwie ścieżki. 1. Któryś z krajów UE i praca tam. 2. Jebać wszystko i spierdolić gdzieś do Paragwaju czy innego zadupia i tam się spróbować urządzić (ewentualnie jak Cejrowski, zwiedzić kawał świata i napisać książkę o tym).

  0

  1
  Odpowiedz
 11. I dobrze pożyczyłeś pieniąszki to teraz odawaj!! P.S Takie życie! 🙂 Szalom

  0

  0
  Odpowiedz
 12. haha, powodzenia, żyj sobie za 11 tys. rocznie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Z systemem nie wygrasz, sam znam przypadki gdzie mimo dobrej woli i tak ludzie mieli dojebane dodatkowe koszty. Ale z drugiej strony uczciwie patrząc, sami też zawalili. Tylko że nikt nie jest nieomylny…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Rzuć robotę albo pracuj na czarno. W czym problem? Komornik cię będzie mógł cmoknąć 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. weź reszte kasy i spadaj , pracuj na czarno , bo emerytury i tak nie będzie, bądź nie widzialny

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Z okazji beatyfikacji JP2 za darmo wydmucham zakonnicę… nawet te skrajnie brzydkie. Jedyna taka okazja!!! Dla pedałów w sutannach 50% zniżki. Pozdrawiam, inż Turczyn, oberuberbrygadzista w Łódzkim Wydziale Fabrycznym im. Władolfa Putlera.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Konto w SKOK (nie sa w systemie OGNIVO) lub konto na znajomego/brata

  0

  0
  Odpowiedz
 18. dobrze ci tak alimenciarzu

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Generalnie współczuję, ale… wkurwia mnie polska mentalność janosika, czy innego robin hooda. Dlaczego komornicy nie ‚zabierają się za bogatych’? Bo bogaci spłacają długi. I są bogaci bo potrafią ocenić czy ich stać na kredyt cay też skończy się to bankructwem. Konie tematu.

  0

  0
  Odpowiedz