Chujnia w Polsce

Jako przedsiębiorca jestem wkurwiony na nasz opresyjny rząd, na jebany ZUS i inne gówniane twory, które utrudniają rozkręcenie biznesu. Dlaczego nie może u nas być, jak w Anglii, gdzie jest wysoki wskażnik wolności gospodarczej. Podatki są niskie i wszystko jako tako funkcjonuje. Myślę że problemem jest u nas kapitalizm kompradorski, czyli system gdzie dorobić się może tylko sitwa. Nie ma w historii świata kraju, który się dorobił dzięki kapitalizmowi kompradorskiemu albo socjalizmowi. Jednak ludzie wolą socjaluchów, którzy obiecują zasiłki i kontrolują rynek. Póżniej kontrola rynku przez bandę baranów się kończy tak, że zniechęcają polaków do prowadzenia działalności gospodarczej. Bogactwo narodu tworzy praca, a nie zasiłki. Więc niech się politycy odpierdolą od przedsiębiorców i dają im w spokoju prowadzić biznes, a nie nasyłać ciągle kontrole skarbowe czy gnębić ludzi wysokimi podatkami. Nie chcemy też z drugiej strony żadnej pomocy od państwa ! tylko świętego spokoju i nic więcej. Niech spierdalają z tymi swoimi regulacjami, bo gospodarka jest przeregulowana do granic możliwości, a regulacje nie przynoszą nic dobrego. Tylko wolność gospodarcza przynosi rozwój czego dowodem jest dynamicznie rozwijająca się gospodarka Hong Kongu. Ale wątpię by tak się stało, bo polacy wolą głosować na kurwy, które obiecują im złote góry. Jak to mawiał Ronald Reagan ” Rząd nie jest rozwiązaniem, rząd jest problemem” amen.Jeśli chcemy złote góry, to musimy sobie to wypracować pracą, a nie rozszczeniami wobec rządu, który jedyne co powinien robić, to dać nam warunki do rozowju poprzez wolność, a nie programy pomocowe. Chujnia i śrut

85
82

Komentarze do "Chujnia w Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Załóż restaurację typu kebab. To nigdy nie splajtuje, o ile będzie dobre mięsko i przypierdolisz ostrym sosiwem należycie. Zakładaj Araba, osiedlaj kebaba!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bedę gówna woził za 1500Euro. Jestem z Polski.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Poppieram, jebac rudego i jego bande, i wszystkich innych, pisalem to ja Gienek

  0

  0
  Odpowiedz
 5. gdyby nie kontrole to tacy „kapitalisci” jak ty placili by swoim pracownikom 1,75PLN za godzinę a przy niedzieli kontrolowali im odbyt swoim pindolem.
  dobrze niech cie kontrolują.
  od jutra zaczynam prace w administracji państwowej jako 8 niepotrzebny nikomu urzędnik i z pasją będę dojeżdżał takich jak ty.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. to pisz swoje chujowe zale na chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Trudno się nie zgodzic.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ojoj biedni przedsiębiorcy, ciągle pokrzywdzeni :((((

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Oj bardzo dobrze Ciebie rozumiem. Próbuję sił w handlu sprzętem komputerowym, ale zasrana skarbówka mogła by mi się kiedyś dopatrzyć, że handluje bez firmy. Póki co mam luz bo mój dochód nie jest duży, ale kiedyś może być. I ok, niech sobie państwo trochę zarobi na podatkach, ale jak się tutaj rozwinąć jak po pierwsze możesz zarobić, nie wiem dokładnie ile tam, ale wiem, że raptem kilka tysięcy i nie na miesiąc, ale na rok! I po drugie na małą firemkę to trzeba odjebać 1000 zł miesięcznie a gdzie reszta… i weź tutaj się rozwijaj w handlu.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Jeb@ne psuje kapitalizmu ;-( … Biada im! 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jebany Hong KOng jest najgorszym pierdolonym przykladem, Autorze, ogarnij sie, nieludzko sie mylisz. W tym popieprzonym kurwidolku nie chcialbyms spedzic ani 1 godziny.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Problem nie jest w tym że Polacy głosują na kurwy. Problem w tym że 70% uprawnionych do głosowania nie głosuje.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. tak jak mówisz bracie. jebać rząd i zus.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. AUTORZE: nie ty tak myślisz tylko osoba, którą wysłuchałeś na YT;)

  0

  0
  Odpowiedz
 16. I tu się z Tobą zgadzam. Tez tkwię w tym syfie próbując prowadzić działalność gospodarczą. Ale z każdym dniem dochodzę coraz bardziej do przekonania że lepiej wyciągnąć rękę do państwa niech da a inni frajerzy niech na mnie robią

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Gdzie koszty pracy są niższe niż w Polsce?

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Krajem, który dorobił się na socjalizmie, jest Szwecja. W czym ci niby ZUS i reszta przeszkadza, przecież jesteś uczciwy i płacisz podatki, a pracowników wynagradzasz godnie, co nie? Reagan to zwykły skurwysyn gospodarczy, którego filozofia doprowadziła niejeden kraj do ruiny (vide Argentyna). W Polsce jego wasalem jest niejaki Balcerowicz. Pozdrawiam, lewak.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. do 13 Kurwa a na kogo głosować,rządzili już wszyscy i co i gówno.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Ceny w Polsce jak w USA, a dochody po 1500PLN brutto. Tanszy pracownik tylko w Chinach chyba. Czego wy kurwy przedsiebiorcy jeszcze chceta? Żeby pracownik Wam płacił za pracowanie?
  Jeżeli nie stwarzacie wystarczająco wartości dodatniej to na zmywak na zachód a nie biznes w PL prowadzić.

  2

  0
  Odpowiedz