Chujnia w pracy: 2

Witam drogich chujowiczów. Niestety muszę napisać tu po raz drugi. Jestem Policjantem z pewnego miasta. I znowu przyszedł weekend i znowu chujnia, 8 godzin zbierania nawalonych i naćpanych gnojków, użerania się w patologicznych rodzinach, zatrzymywanie demolujących wszystko dresów i… ekshibicjonistę. Co chwilę słyszę tylko 210 podjedź na ulicę ulicową i odwieź klienta do hotelu i jak zawsze po takiej interwencji wietrzenie radiowozu i dalej: jadę sobie na komisariat, a tu widzę zapierdalającego po środku największego skrzyżowania 13-sto latka (Była godzina 01:30) i trzeba było gnoja zawieść na komisariat, zbadać alkomatem (0.8 promila), dać mandacik (300 zł) i czekać na ojca. Takie gnoje to trzeba krótko trzymać, bo inaczej wyrośnie na przestępcę. Dalszych historii nie będę odpowiadał, bo bym musiał to pisać klika godzin. Po dwóch latach tej roboty mam dosyć, a co będzie za 10? Chyba kompletnie zeświruję. Chujnia i śrut.

28
47

Komentarze do "Chujnia w pracy: 2"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. znam to, byłem rok w prewencji, rok w szczytnie, miesiąc w drogówce i 3 lata w kryminalnej w łodzi; użerałem się z lumpami i narkomanami za 1496zł, odszedłem w grudniu 2007 i nie żałuje tej trzynastki, mundurówki, dodatków i emerytury po 15 latach.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Prawda boli. Mam znajomych policjantów, pracują w pionie prewencji. Owszem twierdzą, iż nie jest łatwo aczkolwiek nie zamienili by swojej pracy na inną. Jak to mówią: policja, wojsko itp to nie praca, tylko służba. W Twoim przypadku może jest tak, że potrzebujesz pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Taki zawód chyba dobrze wiedziałeś w co się pakujesz wiec nie narzekaj 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Aha… i jeszcze masz mandat za przeklinanie w miejscu publicznym 500zł

  0

  0
  Odpowiedz
 6. dobra nie pierdol, łapcie przestępców a nie przypierdalacie się o byle gówno że człowiek chce się napić akurat piwa w tym miejscu a nie innym, albo zapali i wielki kryminalista

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Masz rację… Trzeba ich trzymać krótko, bo jeszcze na policjanta wyrośnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A co, ktoś naopowiadał jak to „psy” się opierdalają za biurkiem i nic nie robią?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pies Cie posuwal ty gnoju z komendy!

  0

  0
  Odpowiedz