Chujnia z Chin

Zamówiłem sobie spodnie motocyklowe na Aliexpressie. Kupowałem sporo różnych gratów z Chin i zwykle szły 10 dni, a tu coś nawaliło i czekałem ponad miesiąc. A to dopiero początek chujni. Spodnie są zjebane totalnie. Ochraniacze kolan są przesunięte do wewnątrz, przez co jest niewygodnie, a zewnętrzna część kolana jest pozbawiona ochrony. Ciuch do niczego. Może na narty ewentualnie się nada. oczywiście po wywaleniu ochraniaczy. Wiedziałem, że to podróba, ale nie sądziłem, że będzie to taki syf. Drodzy chujanie – nie kupujcie szmat u Chinoli, uczcie się na cudzych błędach.

26
24

Komentarze do "Chujnia z Chin"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak narobisz w spodnie to też się dziwisz, że brzydko pachniesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. E tam, pierdolisz. Ja ostatnio na aliexpress kupiłem za 1200 „Samsung Galaxy Note 4 100% Oryginalny” i kurwa przyszedł oryginalny. A przynajmniej niczym nie różni się od oryginalnego. xD

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kitajce nie są durniami jak polscy goje i wiedzą że socjalizm jest skuteczną i może nawet jedyną bronią przeciwko narodowi wybranemu i nwo,ale oni nie byli ciągle zalewani i atakowani propagandą żydozachodnią płynącą z głośników radia niewolna jewropa,i żadnych koniów trojańskich w postaci żydoopozycji z solidurnośći bo te wszystkie bzdury i żydzizmy odrzucali wiedząc doskonale czym grozi branie ich na serio i ślepa wiara w nie,więc dziś cieszą się dynamicznie rozwijającą się gospodarką która zagraża usraelowi i izraelowi no i oczywiście potędze bankierów żydowskich na równi z rosją z którą zresztą całkowicie słusznie zawarli szereg porozumień i sojuszów które zaszokowały żydozachód

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Czekam dopiero na moje trzy pierwsze paczki z tej strony, ale z takimi rzeczami jak mówisz to fakt, trzeba uważać.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak byś miał nie kupować u Chinoli szmat to musiałbyś chodzić nago. Większość rzeczy jest tam robiona. Natomiast jak chciałeś za 5 zł kupić rzecz wartą 1000 to dostałeś rzecz za 5 zł. Po prostu jesteś zwykłym klasycznym cebulakiem, który świadomie za grosze kupuje, czego cena już sugeruje, że cudów nie będzie, a potem narzeka

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Loteria, raz dostaniesz masakryczne gowno a raz calkiem niezly produkt..

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A samsung Galxy Note 4 to jest ciuch?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Otwórz spór.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja se zamówiłem iPhone 8, i kurna chata był oryginalny,tylko logo ma odwrotnie, ale niczym się kurwa nie różni od oryginału, oprócz tego logo i faktu,że wszystko jest po chińsku.ale kurwa działa,że ho ho.
  może chińczyki mają takie krzywe,żółte nóżęta i te ochraniacze są dla nich ok? bo im się nóżęta schodzą do środka?
  przemyśl to, i następnym razem mierz na krzywych nogach

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Czy pani Alinka chce pastę na karaluchy?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Imam Al Zayob gwałcił małe kozy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Rozgłośnia Radiowo-Propagandowa im. Kurskiego ma zaszczyt ogłosić, że tydzień chodzenia w gatkach brązowym do przodu wszystkich roboli, wyrobnic i sympatyków naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego zostaje odwołany aż do odwołania. Pan nasz, Mesio, raczył był zakupić nowy zestaw gatek (znanego projektanta Toniego Kilimandżaro).

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Alieco? Kupujesz ciuchy na drugiej półkuli? I jeszcze się dziwisz, że czasem długo idzie. A sprawdzaleś czy za dopłatą Ci to teleportuja prosto na dupę. Pewnie jakbyś doplacił. Ale widać poskąpileś i dlatego czekałeś. Rozumiem, że Ziemia pod niektórymi względami to globalna wioska ale spodnie? Spodnie?!? Zamów też klepke bo nie zauważyłeś, że straciłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jedynym ochraniaczem używanym przez roztropnego imama Al-Zayoba było miłosierdzie Allaha, dzięki czemu ten szlachetny mąż nie potrzebował nosić podczas codziennych operacji męczeńskich kasku, najajnika ani nawet stuptutów!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Tak kończą janusze biznesu

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ja na Aliexpress nie kupuje bo trzeba ponoć mieć kartę kredytową czy jakieś inne amerykańskie wynalazki co w Polsce popularne nie jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Tak kończą jebani janusze biznesu którym szkoda dołożyć 20 zł więcej i mieć pełnowartościowy produkt. Dziękuję dobranoc.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. chytry kutas z ciebie. dał byś zarobić polskim firmom.

  1

  0
  Odpowiedz