Chujnia z facetem

Szlag mnie już trafia. nie wiem co mam robić. Jebnijcie mnie w łeb to może rozsądek mi powróci! Facet, z którym się spotykam lubi (uwielbia) bdsm i nie wyobraża sobie bez niego seksu. Ja tego wprost nienawidzę, ale się na to godzę, bo tak mi się cholernie podoba. Psychika mi się niszczy przez to, jestem totalnie załamana. Niby tego nie chce, ale jak pomyślę, ze miałabym się z nim nie spotykać to chuj mnie strzela. Jestem jakaś upośledzona.

27
81

Komentarze do "Chujnia z facetem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebnij się w łeb może pomoże. Ludzie to mają fantazje..ładny wygląd i już laski mają mokro w gaciach. farciarze

  0

  0
  Odpowiedz
 3. a co to jest bdsm?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jezu, po prostu z nim o tym porozmawiaj. Pójdźcie na jakiś kompromis może…? Nie bądź ślepa dziewczyno, jeśli robisz coś wbrew sobie, to zostanie Ci to w psychice na zawsze. Uwierz mi! Sama dałam się na (zbyt) wiele namówić byłemu facetowi, a teraz nawet nie mogę o tym myśleć. Pogadaj z nim! Nie musisz spełniać jego wszystkich zachcianek tylko dlatego, że on Ci się podoba.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jeśli go lubisz to lubisz mu robić dobrze. a najlepiej mu jest podczas aktów bdsm 😀 i śrut. jeśli sama siebie przekonasz to będzie luzik 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Fajny koleś, nie ma co.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bardzo możliwe, że gość jest uzależnionym seksoholikiem. Są pewne odchyły, które można tolerować. Ale nie możesz się dawać tak poniżać. Przerwij to jak najszybciej, bo źle skończysz! Wiem co piszę, bo sam jestem w fazie „odstawienia” chorej relacji od której się uzależniłem. Ciężko, ale da się. Nawet jeśli zakładasz szczęście z tym człowiekiem, bo np. pod innymi względami jest w porządku, musisz zerwać i postawić warunki – gość kończy z pornolami i dewiacjami, uczy się na nowo normalnej, bezinteresownej miłości, a później normalnego, zdrowego seksu. Inaczej to i tak się wszystko posypie, tylko wtedy może być już z Ciebie wrak człowieka.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ale lubi być poniżany czy to on poniża?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 on właśnie nie jest ładny… wprost przeciwnie, ale i tak mi się podoba (chyba- wiec to tym bardziej chore)
  @7 on poniża
  ja jestem głupia bo mam nadzieję, że mi się to spodoba w końcu. teraz są dopiero początki, więc może będzie lepiej… jeśli nie to się przestaniemy spotykać. a tak poza tym to nie możemy pójść na kompromis bo spotykamy się tylko dla seksu- nie jesteśmy parą. Na początku nie wiedziałam u jego upodobaniach i zdążyłam się hmm… uzależnić? bo zakochaniem chyba nie można tego nazwać. Chyba… mam totalny mętlik w głowie. Ale zobaczymy co przyniesie czas. mam nadzieję, że albo to polubię albo się mega zrażę. teraz nie wiem co robić dlatego w tym trwam ;/ autorka.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Daj spokój, Dziewczyno. Znajdź normalnego faceta i załóż normalny związek, bo to co uskuteczniasz, to jest dziwkarstwo. Będziesz w tym trwać, to zostawi Ci taki ślad na mózgu, że kiedyś w przyszłości – niestety – będziesz krzywdzić swojego jedynego.

  0

  0
  Odpowiedz