Chujnia z liceum

Liceum…
Mówią, ze to najlepszy okres w życiu.Całkowicie chce obalić ten mit. Ludzie tu z jakimi ja żyłem to było pełno snobow, nawiedzonych artystów, rozwszeszczonych dziewczyn żyjących tylko życiem lokalnym(plotki,festyny itd.). Najbardziej draznili mnie te tak zwane metale, a raczej plastik którzy niby mieli się odnosić jak bardzo kochają tą muzykę. Ja widziałem co innego, Widziałem w tym pretekst do chlania, cpania i udawanie wielkich kurwa gwiazd rocka (żeby nie było do samej muzyki nic nie mam, ale do tych plastików tylko ). Teraz jak skończyłem liceum to jestem zadowolony i nie czuje żadnego sentymentu i również nie rozumiem tego rozgłosu na tą całą jebaną studniówkę, impreza która jak ktoś chce może przygotować w dwa dni, a robią to przez chuj wie ile dni, zwyczajna szkolna potancowka z której uczynić chcą coś nie wiadomo co.

49
15

Komentarze do "Chujnia z liceum"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To bardzo mądre i dojrzałe co piszesz.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Wmawia się gojom że liceum,matura i studia zapewni im dostatnie i szczęśliwe życie bez trosk,dlatego tak się je uświęca i podnosi do rangi wydarzenia nadzwyczajnego,niemal epickiego i doniosłego aby przekonać kolejne pokolenie ogłupionych i naiwnych gojów że bez tego nie żyjesz tylko wegetujesz i że tylko w ten sposób jesteś w stanie uratować się przed marazmem i znojem,potrzebna jest jakaś otoczka która uatrakcyjni im pobyt w liceum i na studiach i nie zniechęci ich i nie zrazi do nich,bo dzisiejsza młodzież nie znosi życia bez alkoholu,seksu i plotek(czytaj protokoły mędrców syjonu),dlatego stworzyło się tyle niepotrzebnych i bezpożytecznych kierunków w których nauka jest czymś drugorzędnym i właściwie zbędnym bo i tak czy tak dostaniesz papierek(którym i tak się możesz co najwyżej podetrzeć),ale w tym wszystkim najważniejszą rolę odgrywa propaganda bo bez niej goje nie byliby tak zachłyśnięci liceum i studiami

  7

  1
  Odpowiedz
 4. pryszcz mi wyskoczył na plecach, czerwony wypukły ochydny

  3

  3
  Odpowiedz
 5. Namysłów pachnie pierdami

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Porządny z Ciebie człowiek

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie martw się, teraz tylko na studia , potem do roboty i tak zapierdalaj aż do śmierci . Po drodze to liceum będzie ci sie nie raz przypominało, jako całkiem nie najgorsze miejsce.

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Było iść do technikum 😀 Prawie same chłopy w klasie, żadnych nawiedzonych artystów i wszystko jest git. Tylko niektórzy nauczyciele wkurwiają…ale to jak w każdej szkole chyba.

  0

  0
  Odpowiedz