Chujnia z patatajną jeden

DZIEWCZYNA
wkurwia mnie lenistwem, nie chce jej się robić nic. Najchętniej by tylko siedziała na FB lub modelki, a zrobić żarło albo posprzątać to się kurwa nie chce! Psy gubią włosy szczają srają, ale trzeba zwracać uwagę zrób to i tamto to powie: zaraz, i dalej siedzi na FB, a potem oczywiście zapomni i trzeba znowu zwracać uwagę itp. Kupuje w lumpach jakieś brudy i się podnieca nimi, ciuszki strojenie się itp. a to w ogóle nawet sexowne nie jest tylko takie kurwa dziwne jakieś. W dodatku nosi gorsety i na początku to tak sobie było, ale teraz już na maxa ściska talia chujowa wygląda jak niby osa, ale to tak zjebanie wygląda i się cieszy, ludzie na ulicy patrzą jak na ufo, więc wstyd z nią gdzieś iść. Zamiast ubrać jakieś standardowe rzeczy eleganckie żakieciki marynareczki lub nawet kurwa zwykłą bluzkę to zawsze kurwa to samo czarne jakieś chujowe gówna, szafa już się zarwała ciuchy leżą wszędzie bo nie sprząta, nie układa w szafie a jak poukłada to za 30 min szuka czegoś i znowu syf, a jak z nią iść gdzieś to nie ma sie w co ubrać i się kurwa pindroli 2 godziny! Ciuszki, makijaż, włoski doczepiane, rzęsy doklejane sto razy przed lustrem i się wszędzie spóźnia, rozpierdala mnie to, a do wyra jak przyjdzie to w pidżamie jakieś zjebanej, zero fantazji, jakieś lody na kolanach w obcasach, sex na stole czy coś, tylko misjonarz i nara. Wyjebane mam jak mnie to wkurwiaaaaaaaaaaaaaaaaa.

86
90

Komentarze do "Chujnia z patatajną jeden"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A niby po co ma się wysilać na cokolwiek skoro znalazła takiego frajera jak ty ?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. A kto każe ci z nią być? Pogoń ją albo sam zwiewaj. Skoro nie ma w niej nic fajnego, to się nie męcz. A może pamiętasz jeszcze dlaczego się z nią związałeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzy wylewy Konga temu Kali mieć podobny problem z Mea. Mea nie przykładać się do warzenia piwa z prosa, nie kopać batatów w ogródku i zaniedbywać Kali seksualnie. Kali być smutny i nie mieć siły podnieść dzidy. Kali poradzić się czarownik. Czarownik mówić: Kali nie przejmować się że Mea być z Wenus, tylko porozmawiać z Mea zgodnie z obyczajem przodków. Kali być mądry murzyn i wpierdolić Mea biczem ze skóry hipopotama a następnie trzykrotnie odbyć z Mea coitus a tergo. Dwa dni być dobrze. Na trzeci dzień przyjść Bwana Kubwa odziany w spodnie od dresu, wypełnić z Mea Niebieska Karta i nałożyć Kali błyszczące bransoletki. Bransoletki być ładne ale niepraktyczne. Kali musieć zapłacić trzy kopy szklanych paciorków oraz dwie miary perkalu. Kali musieć siedzieć w cela z jakieś czarnuchy. Kali nie być szczęśliwy murzyn.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Najgorszy z przypadków: brak wyobraźni i dobrego gustu, w łóżku kiepska, a w dodatku bałaganiarz. Zwiewaj chłopie póki czas, bo będziesz miał w życiu przejebane.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jak tak bardzo Ci Twoja dupa nie pasuje, to po prostu ją zmien. wnioskuje po poscie, ze nie jestescie ze soba 2 miesiące, tylko troche dłuzej i kobietka nie bedzie zapierdalac codzien w seksi pidzamie. aha popracuj moze nad wysławianiem sie, bo z tym u Ciebie ciezko jak widac

  0

  0
  Odpowiedz
 7. widziały gały co brały 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ty nie potrzebujesz dziewczyny,tylko sprzątaczki, kucharki i damy do towarzystwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wez to pogoń i tyle. Kurwa filozofia..

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja ciebie nie rozumiem: po co ty z nia jestes???To po pierwsze. A po drugie- twoja opowiesc to tylko jedna strona medalu. Dobrze byloby posluchac wersji tej kobity….a po trzecie: zacznij moze TY sprzatac, bo zginiecie w syfie i smrodzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak w AD4. kolega napisał. Ciesz się że nie żona, nie ma dzieci. Rozstań się bez ciśnień i poszukaj prawdziwej drugiej połowy z którą będziesz miał szansę być szczęśliwym.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. 5 lepszy jest od Mesia

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @6 założę się, że jesteś kobietą. To typowe ich powiedzenie – niestety nie zgodne z prawdą! Bo na początku jesteście zazwyczaj zupełnie inne. Miałem w domu to samo, mimo że nie jestem bałaganiażem i sam umiem sprzątać, a moja kobieta (w moim wypadku na szczęście piękna, podniecająca i z bardzo dobrym gustem) , też siedziała wiecznie przy komputerze, a jej fantazja seksualna stopniała do może jednego razu na miesiąc… Jednak wziąłem sprawy w swoje ręce i znów gdy chcę, mam w domu figlarną kocie – czasem aż zbyt bardzo zboczoną. Musiałem na żywo jej pokazać zakazany świat seksu, typu gangbang, czy podobne – oczywiście bez oddawania jej w czyjeś chłopskie łapska.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @6 i @ 12 Obydwoje jesteście żałośni. O ile komentator nr 6 jest zwykłym prostym człowieczkiem tak autor nr 12 to idiota do kwadratu. Już widzę tę twoją kocicę i seks grupowy:DDDDDDDDDD

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Chodziło mi o kom. 3, że lepszy od Mesia. Kali wróć …

  0

  0
  Odpowiedz