Chujnia z Włoszką, współlokatorką – złodziejka

Kolejny odcinek chujni z Włoszką (regularni czytelnicy wiedzą, że były już dwie) wynajmującą mieszkanie ze mną i dwoma innymi kobietami. Otóż problem polega na tym, że regularnie używa rzeczy, które nie są jej. Chodzi o pasty do zębów (ostatnio ubrudziła moją pastę podkładem do makijażu), płyny do prania i płukania, szampony, mydła pod prysznic, pianki do golenia (co sobie goliła nie wiem), odżywki do włosów – dosłownie wszystko klei się jej do rąk gdy jest w łazience. To nie są domysły, sprawa została wielokrotnie potwierdzona ze 100% pewnością przez pozostałych współlokatorów. Jedna z dziewczyn już dwa razy się z nią kłóciła o to, nawet była z wizytą właścicielka mieszkania i próbowała pomóc. Włoszka oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła. Nic się nie zmieniło. Jesteśmy dorosłymi i pracującymi ludźmi. Nie potrafię tego pojąć. Dla mnie to tak jak by mi ktoś z portfela wyciągał pieniądze – to kradzież. Ktoś przyjeżdża do innego kraju do pracy – do Polski i jeszcze okrada miejscowych. Mało nie zarabia bo to widać więc nie musi aż tak oszczędzać. Zresztą nawet jakby miała mało kasy to by to kradzieży nie usprawiedliwiało. Rozmawiać z nią nie ma sensu, bo to nic nie daje, a do tego jest totalną kłamczuchą. Ona się nawet nie zastanawia nad tym co mówi, tylko kłamie. Kłamstwo ma w genach. Powiecie, że to dziwne, że dorośli i pracujący ludzie wynajmują pojedynczo pokoje w tym samym mieszkaniu. Tak to dziwne, że ceny w tym kraju są tak wysokie w porównaniu do zarobków, że ludzie muszą mieszkać z obcymi, żeby byli w stanie coś zaoszczędzić. W umowie najmu wszyscy mamy wpis o tym, że właściciel może wypowiedzieć umowę najmu z powodu tego typu spraw, ale właścicielka nie chce tego zrobić (być może w imię idei: płaci to nie ma problemu). Nie możemy też tak łatwo się wyprowadzić bo umowę wszyscy mamy na czas oznaczony. Czy możecie coś poradzić? Nikt nie chce jej denerwować bo nie wiadomo do czego jeszcze jest zdolna. Kłamliwa, złośliwa złodziejka! Śrut!

39
59

Komentarze do "Chujnia z Włoszką, współlokatorką – złodziejka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdol to, sama korzystaj ze wszystkiego co masz pod ręką, nawet z kremu do golenia i tak będzie na włoszkę

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Załóż monitoring

  0

  0
  Odpowiedz
 4. RÓB TAK SAMO Z JEJ RZECZAMI! SMIAŁO!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wyruchaj ja!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wyczuwam nierozładowane napięcie seksualne, zrób coś z tym.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Cipkę jej wyliż zamiast pierdolić, że ci pastę do zębów podkrada.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zainstaluj kamerę w łazience. Po pierwsze, będziesz miał corpus delicti. Po drugie, dowiesz się czy goliła sobie brodę, klatę, cipę a może jajka. Jeśli obecność kamery jej się nie spodoba, wszystkiemu zaprzeczaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To zemsta! Pomysl, ilu Polakow kradnie za granica! i to nie tylko pianke do golenia….

  0

  0
  Odpowiedz
 10. wypierdol jej z bani

  0

  0
  Odpowiedz
 11. wyruchaj ja i tyle

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ha ha ha!!!! kurwa, bo padne! to teraz wiesz, jak czuja sie inni, kiedy Polak na emigracji kradnie wszystko i wszedzie! Cudze ganicie, swego nie znacie=sami nie wiecie, co posiadacie. POLACY to najbardziej zlodziejski narod, a ty tu pierdolisz o jakiejs Wloszce.Polcy kradna na zachodzie mercedesy a ty tu o szamponie pierdolisz!

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Chuj mnie obchodzą twoje pedalskie problemy, nie raz już ci radziliśmy żebyś ją wygrzmocił jak normalny heteroseksualny mężczyzna, a nie pierdolił nam tu o pascie do zębów za 2 zł.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. wyjeb jej z liścia, ale tak solidnie

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Nie wiesz, że trzeba się dzielić z bliźnim? Tak każe kościół.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Problem kurwa? Powiedz jej, że jak nie przestanie kraść, to ją zgwałcisz i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Mozemy poradzić , pokaż cycki !!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. prosty sposób przetestowany lata temu /97 rok/. Uprzedź koleżanki oprócz złodzieja, kup lsd wpakuj igłą w grubszą czekoladę-zje na bank i jaaazdaaa… werjs light: -klej w odżywkę, agiolax w mleko czy jogurt /usra się po pachy/. Pomysłów dużo…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. poczekajcie co konca umowy i szukajcie nowego lokum do wynajecie – bez osob postronnych skoro sie miedzy soba dogadujecie i tylko ona jest problemem.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. najlepiej podmienić szampon na klej albo pastę na coś innego, uprzedzić wszystkich oprócz włoszki i czekać aż menda oberwie

  0

  0
  Odpowiedz
 21. każ jej wylizać ci broche lub zrobić loda (bo nie wiem kim jestes)

  0

  0
  Odpowiedz