Chujnia z zajętymi dziewczynami

Witam wszystkich chujowiczów. Mój wiek to 20+ Moją chujnią jest to, że ciągle napotykam się na zajęte dziewczyny. Nie jestem desperatem itp. no ale wiadome że chciałoby się mieć pożądaną dziewczynę przy boku. No i tu właśnie jest ten problem, że dosłownie każda poznana która mi się spodoba kogoś ma, dosłownie każda bez wyjątku. Od jakiegoś czasu zaczęło mnie to już irytować. W pewnym stopniu potęgą tej chujni jest to że gustuję raczej w starszych dziewczynach o nawet 5-7 lat ale chuj, to i tak mało istotne.
Mam swoje zajawki, hobby ale od jakiegoś czasu naszedł mnie taki pojebany stan że fajnie by było kogoś mieć, ale chuj z tego jak ciągle ten sam problem. Otwarty na ludzi i śmiały to ja jestem chyba czasem aż za bardzo ale chuj z tego mam. No zjebana sytuacja kiedy strasznie podoba Ci się dziewczyna, świetnie się dogadujesz z nią itd mógłbyś jej powiedzieć to niemalże w każdej chwili i przejść do sedna sprawy to lipa bo kogoś już tam ma. Chujnia i śrut moi drodzy. Pzdr

68
72

Komentarze do "Chujnia z zajętymi dziewczynami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Często to wałek, który słyszysz, gdy dziewczyna nie ma odwagi cywilnej stwierdzić, że jej się z jakiegoś powodu nie podobasz. Może to i lepsze rozwiązanie niż szczerość, sam nie wiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Jak lubisz stare baby, musisz śledzić rubrykę z nekrologami w prasie, wtedy będziesz na bieżąco z tym, która szpara się zwolniła.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dziecko ty w wieku 20 lat szukasz dojżałej kobiety? Ja bym nie chciała mieć 20 letniego smarkacza u boku mając 27 i więcej lat. Nie znalazłeś dziewczyny bo jesteś życiową spierdoliną. Dziękuję za uwagę

  1

  2
  Odpowiedz
 6. jak nie ma obrączki to sprawa jest otwarta i możesz powalczyć

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ale widziałeś że kogoś mają czy one Ci tak mówią? Bo jeżeli to drugie to znaczy że mają Cię w dupie chłopie. Może masz za mało kasy…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Ale one mają facetów i dają innym. 2/3 moich dziewczyn splamiło mój honor kurestwem, więc nie traktuj kobiet jak jakieś cuda. Jak kto ktoś bardzo mądry na chujni napisał: ‚po chuj stękasz, w czym była taka wyjątkowa? Miała pizdę w poprzek?’. Teraz to może życiowe motto.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Moja loszka jest istotnie zajęta – ciągnięciem mi druta. Wierzcie, że osiągnęła w tym mistrzostwo, i ciągle jej mało.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mieć porządną dziewczynę przy boku?! co za neandertal!

  1

  0
  Odpowiedz
 11. No dokładnie tak jak u mnie. Na początku to jeszcze myślałem: „aha, fajna dziewczyna, po prostu poznaliśmy się jak już była zajęta, a nie że wybrała innego. Warto się z nią przyjaźnić ” Kiedy jednak schemat stale się powtarzał, a moje grono przyjaciółek rozrastało i każda traktowała mnie jak non-sexual-male-gay-friend, który doradzi co kupić fra… chłopakowi na walentynki, dałem sobie z nimi spokój i zerwałem nagle wszystkie kontakty. Uważasz, że ja teraz uderzę do jakiejś dziewczyny np. w autobusie, mimo że nieźle wyglądam i coś sobą reprezentuję ? Są dwa możliwe scenariusze rozmowy z dziewczyną. Przedstawiamy się, chwilę miło gadamy, mówię, że w związku z tym, chcę Cię lepiej poznać, umówmy się : a ona: „Mam chłopaka” Albo rozmawiam z taką parę razy o dupie Marynie, czasem biorę numer tel. lub gg, gadamy dalej lub piszemy aż pewnego dnia samo to wychodzi – np. „-Co robisz?- Męczę się nad pracą domową dla mojego chłopaka” (chłopak chla z kumplami w tym czasie). Nie muszę mówić, że później „znikam z eteru” choć i one nie tęsknią 🙂 Nauczony więc doświadczeniem, od razu przechodzę do tego momentu i po prostu… wyłączam się, nie kiwnę nawet palcem, aby kogoś poznać, będę liczył, że może któregoś dnia spadnie mi gwiazdka z nieba.
  Druga sprawa to taka, że mam 26 lat a zakochałem się w 16 latce (żadna rówieśniczka ani inna znajoma nie dorasta jej do pięt. Dziewczyna ma więcej rozumu jak studentki ) Ale chciałem czekać z uderzeniem do Niej, aż będzie starsza, tylko że wtedy i Ona powie mi „Mam chłopaka” Ot, taki klasyczny szach-mać 🙂 Pozdrawiam ciepło.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A wiesz co mnie najbardziej wkurwia ? ostatnio wracam sobie od babci i widziałem kilka par, a one tak wyglądały: dziewczyna młoda może 20lat maxymalnie miała, ładna szczupła trochę wysoka ładnie z umiarem umalowana i elegancko ubrana tak jak do restauracji albo na ślub i jakiego miała chłopaka ? jakiegoś kurwa patusa totalnie wyciągniętego z patologi z W11 albo z pierdla łysa kurwa pała i najebane w gaciach aż po kostki… i teraz ppytanie do dziewczyn czy wy kurwa jebane szmaty musicie lecieć na takich chujów ???!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chłopcze porządną – porządek piszemy /rz/ każda zajęta? Szukasz seksu nie żony i tak opisujesz. Chyba nie takie środowisko żebym opisywał ale życzę powodzenia. Mniej podwórka więcej szkoły chłopaku.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Mam podobnie od niedawna. Facet spoko, ogarnięty, ambitny i inteligentny, dobrze się dogadujemy raczej, ale on ma żonę i dziecko. Myślałam, że chociaż będzie mój z doskoku, w sensie namówię go na zdradę, ale on tego nie słyszy. Chrzani coś o żonie i dziecku. Przecież nie chcę go na stałe. Kurwa co za śrut:(

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Mam to samo co ty autorze.A jak się o coś spytam i się dama obrazi to ładnie przepraszam.Ale mam 23 lata,nie mam dziewczyny.Będę szukał wrażliwej romantyczki,chociaż dziś takich kobiet wrażliwych,uczuciowych,szczerych,opiekuńczych jest góra 5 procent i ciężko na taką trafić.Wszechobecny lans,szpan,dyskotekowe dresiarstwo doprowadziła do upadku ludzkości i obyczajów.Liberalne media też pokazują i dają młodzieży zły przykład,celebrytki to autorytety.Na świecie nie ma prawie już romantyzmu.To co kiedyś było złe jest uważane za dobre , a dobre wartości są uważane za złe.Smutne czasy mamy.A i jeszcze jedno ładne kobiety mają wysokie mniemanie o sobie.Uroda nie jest najważniejsza a charakter i wnętrze.Nie można patrzeć na opakowanie tylko na wnętrze.Uroda przemija, charakter pozostaje.Mimo wszystko dla kobiet jestem miły,nie chcę być jakiś złośliwy.Trzeba patrzeć na charakter a nie urodę.Z drugiej strony do serca,duszy, do wnętrza też się tak po prostu nie zajrzy.Szukaj dobrej,wartościowej i romantycznej kobiety,a znajdziesz,cierpliwości.Powodzenia życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. AD16 mnie rozjebał po prostu… kurestwo jebane…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Wy ślepi jesteście? Tam jest napisane „pożądaną” a nie „porządną” więc najpierw to się nauczcie rozróżniać wyrazy i ich znaczenie.
  @5 Pani smarkacie dojrzała – nie każdy jest Tobą, że patrzy na wiek jako jakiś wyznacznik. To że ktoś nie ma dotychczas dziewczyny nie znaczy że jest życiową spierdoliną bo są dużo ważniejsze rzeczy w życiu niż ruchanie jak pewnie jest to w Twoim przypadku – co za tępa idiotka

  4

  0
  Odpowiedz
 18. @16 tępa szmato obyś kiedyś miała męża i dziecko i żeby on poznał taką dziwkę jak ty i oby cie zostawił dla niej.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Do 14: Tu chodzi o emocje. On ją zerżnie jak zwierzak a porządny facet będzie się z nią głaskał. Kobiety chcą zerżnięcia, opierdolenia, chcą musieć się starać o faceta. A jak podbija do niej ułożony gostek i laska ma wszystko bez starania się to szybko się nudzi. Wtedy szuka faceta „kryminalisty”, bo u niego na wszystko musi sobie zasłużyć.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to każda mowiłaby ci, że jest wolna, i że akurat ma czas wieczorem. A taki patałach jak ty – czemu się dziwisz? Co – ma sie z tobą ruchać na tylnym siedzeniu matiza, czy co?

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Tu Autor. Nigdy mi żadna nie powiedziała że jest zajęta nawet o to nie pytam bo można się dowiedzieć w rozmowie ze znajomymi. Ja nie zagaduję każdej na chodniku i pytam czy jest wolna haha

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Tu 16, sami jesteście szmatami. Do obrażania pierwsi. Ogarnijcie się, bo człowiek nie jest z natury stworzony do monogamii. Zawsze będą zdrady. Długoletni związek w wierności to tylko wyjątek. Uważajcie jak się za waszych mężusiów zabiorę. Już wam galoty latają. Ale nie bójcie się. Tylko ich sobie pożyczę na chwilę i oddam. No może tego jedynego na dłużej zatrzymam, bo jara mnie jako całokształt.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Ty masz kur… problem??? a co mają powiedzieć samotne dziewczyny??? Myślisz, że tylko chłopaki bywają sami? Rozejrzyj się dookoła i nie szukaj ideałów,bo takich nie ma, albo mają własnego ideała przy boku. Pozdr.

  0

  0
  Odpowiedz