Chujniane życzenia

Z okazji świąt itd. życzę chujanom jak najchujowszego nowego roku z jak najciekawszymi chujniami, żebym miał co tutaj do śniadania czytać i trollować. Przynajmniej 1 turbochujnia dziennie.

42
9

Komentarze do "Chujniane życzenia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu Arktos. A ja życzę, by moje lodowe terytorium, zwane Lodolandią przejęło „rajską” dolinę, czyli teren Tabalugi.
  Chwała Lodolandii 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co to za frajerzy, którzy dają łapki w dół? Po co tu w ogóle wchodzicie, skoro nie zależy wam na chujniach? Lepiej się rozmarzcie i napiszcie, o czym byście chcieli tu czytać w przyszłym roku. Ja bym chciał wpisy od polaków biedaków o niskich zarobkach i braku perspektyw w Polsce. Podobają mi się też tego typu – że żona nie chce się ze mną ruchać i po domu chodzi w worku na ziemniaki, a do pracy, do szefa, cipka wydepilowana i piękne stringi. Rok bym chciał zacząć od przeczytania, że achtung komuś upierdolił palce. Co o tym myślicie?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Kto dziś jeszcze pamięta o achtungach;)

   0

   0
   Odpowiedz
 5. 2018-06-05 23:22

  Kiedyś był to mój ulubiony owoc. Moment w którym wszedł na rynek był naprawdę dla mnie szczęśliwym okresem, pomimo że ciężko było go dostać. Zazwyczaj w jakichś drogich Almach czy Piotrach i Pawłach. Dla ludzi to było coś bardzo egzotycznego. A dziś? Producenci wszystkiego obrzydzili mi go totalnie. Gdzie nie spojrzeć to mango. Każdy sok już ma w składzie mango. Czekolada z mango, piwo z mango, dżem z mango, jogurt z mango, woda z mango, chipsy z mango, herbata z mango, kosmetyki z mango, prezerwatywa o zapachu mango, liquidy z mango, tabletki o smaku mango…mógłbym tak wymieniać przez najbliższe 2 dni. Ciekawe co jeszcze wymyślą producenci. Ubrania uszyte ze skórki mango? Dildo z mango? Eh. I tak jest ze wszystkim. Czarnuchy z zachodu podeślą jedną rzecz a my się nad nią spuszczamy do porzygu przez najbliższe 5 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. No, najbardziej przejebane są telezakupy mango

   1

   0
   Odpowiedz
 6. wkurwiamnie.ddns.net

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chuj ci w dupe.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja tyz ! Chuj Z Wami ! T2

  0

  0
  Odpowiedz