Chujowa działalność

Zdecydowałem się na prowadzenie działalności gospodarczej jakiś czas temu. Ogólnie chujowo poszło i zawieszam za chwilę, ale nie to najważniejsze jest – najgorsze i najbardziej wkurwiające były telefonów od chujków-klientów z pytaniem „A kurwa taniej się nie da?!” (dosłownie!) NIE DA SIĘ I CHUJ!!! Ja też muszę z czegoś żyć, zapłacić zus, podatki, paliwo, telefon, opłacić księgową.
Aha i jeszcze ta chujowa szara strefa, gdzie to co ja robię za 100zł jest za połowę albo mniej. Zamykam tą chujową działalność i szukam pracy, mam nadzieje, że nie będzie chujowa…

56
60

Komentarze do "Chujowa działalność"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ty się kolego od szarej strefy odpierdol 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Skądś to znam…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Praca to tylko chujowa jest, nic lepszego nie znajdziesz w dzisiejszych czasach…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mam tak samo jak ty .Wkurwia mnie to jak chuj.A można wiedzieć czym się zajmujesz ?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Spierdalaj z tego kraju, im dalej, tym lepiej. Ja też swoje dzieci chcę wysłać jak najdalej stąd, bo nie ma w tym kraju przyszłości. Ludzie już nie dają się nabierać na Tuskopodobną propagandę sukcesu. Wmawia się Polakom, ze wskaźniki ekonomiczne, że dane GUS, że wzrost, ze zielona wyspa i inne takie sraty-taty. Lecz już coraz mniej ludzi daje się na to nabierać. Każdy widzi jak jest, nie starcza do 1-szego, ciągle stres i nerwówka, ludzie zapierdalają po 14 godzin dziennie tylko po to, żeby prezeSIKI z ZUS, Skarbówki, ministerstw itp… mieli tłuste pensyjki i nagrody. Zwykli ludzie nikogo nie obchodzą. Zapierdalaj, żryj trawę i płać na władzę. Ale już nie długo … oj nie!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie zamykaj swojej działalności gospodarczej. Jeżeli startujesz od zera powinieneś liczyć się z tym, że do biznesu będziesz dokładał nawet przez pierwsze pół roku – to zależy od twoich zdolności finansowych. Jak długo już jesteś na rynku? „Wchodząc” z biznesem zbadałeś rynek? Zrobiłeś wstępny biznes plan? Możliwe , że nie trafiłeś z biznesem. Pamiętaj, że nie produkt jaki sprzedajesz się liczy, ale to jaki system tworzysz. Zresztą zauważyłeś to pisząc o szarej strefie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Po ile to? A dlaczego tak drogo?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Praca na etacie jest jeszcze bardziej chujowa, zaraz z resztą wyleje swój bulwers na chujni.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Generalnie chujnia jest w biznesie i w pracy, z tą tylko różnicą, żę w biznesie możesz zapomnieć o życiu. Zero weekendów i wolnych popołudni. Prowadzę mały biznes od roku i wiem co mówię. Postaram się wrócić na rynek pracy. Wątpię czy znajdę coś co będzie chociaż znośne, ale przynajmniej będę miał choć trochę czasu dla siebie. Jebać biznes!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zamknij to w kurwę i na kuroniówkę;)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. tak zrobia za polowe, spierdola. przyjda do ciebie zebys poprawil i 2 razy wiecej roboty z poprawkami, bo chujnia i jeszcze powiedza ‚co tak duzo’. ja jebie chory system.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. też rób w szarej…

  0

  0
  Odpowiedz