Chujowa praca

Moja chujnia polega na pracowaniu w wypożyczalni kajaków, w której ludzie tych pierdolonych kajaków wypożyczać nie chcą. Siedzę cały jebaniutki dzień i nic nie robię. Niby w porządku, ale nie na dłuższą metę. Można tu ochujeć dosłownie, mordy do nikogo nie otworzysz bo ludzi nie ma, a na dodatek jest to w takim zadupiu, że nawet muchy tu nie latają. Gdyby nie było tu prądu to laptopa oczywiście też, więc było by jeszcze gorzej, ale co mi po lapku z takim netem. Po włączeniu każdego jebanego filmiku na youtube z automatu włącza się opcja 144p. Tylko jak tu kurwa oglądać w takiej jakości gdy głowie człowieka przypada 1 pierdolony pixel. A już chuj w tego neta, weź śpij tutaj w tym kempingu o ile to coś można jeszcze tak nazwać.
Wszystko wilgotne od tej śmierdzącej rzeczki, zimne i też kurwa śmierdzące!! O ~3-4 godzinie nad ranem pobudka bo te pojebane kaczki gęgają czy jak tam to kurwensen nazwać i spać nie dają. A weźcie sobie wyobraźcie co się dzieje jak deszcz z siarczystą burzą zaczyna jebać. Każda kropla spadająca na dach tej rudery to jak wystrzał z Haubicy M777, a grzmot jest kurwa głośnym grzmotem bo te jebane kartonowe ściany są tak nie(kurwa)samowicie dźwiękoszczelne. Jeszcze słówko na temat niektórych moich klientów, którzy po powrocie z przejażdżki kajakiem narzekają, że są mokrzy… No nie kurwa płynie po jebanej wodzie, chlapie wiosłem bo oczywiście wiosłować nie potrafi i płacze że jest mokry. To co kurwa w regulaminie mam napisać „Uwaga woda jest mokra!!!”? Także Chujnia i Śrut!

118
81

Komentarze do "Chujowa praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zwiększ masę i kup se stopery to nie będziesz narzekać na kaczki, kurwensony i wyjebuchy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. jebaniutki – bardzo ładny przymiotnik 🙂 aż sobie pożyczę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ale masz problem… W pracy nie ma nic do roboty… 😀 No jak się nie myśli, to się nie ma. Weźmy chociaż ten laptop. Nie przyszło ci do tego pustego baniaka, który nazywasz głową, że zamiast za jego pomocą ściągać filmy, to trzeba było wcześniej sobie zapełnić dysk filmami i w robocie już tylko oglądać? Poza tym skoro tylko filmiki w necie oglądasz, to widać czytanie też jest ci obce. Nic dziwnego, jakbyś czytał (cokolwiek, książki, gazety, strony internetowe), to nie byłbyś tak tępy i znalazłbyś sobie zajęcie w tej robocie, ewentualnie lepszą pracę. A jak chcesz mieć robotę, w której będziesz miał co robić to zapierdalaj do Pana Mesia na taśmę. Nie zapomnij tylko o trzech stówkach wpisowego.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kup sobie 2 kije i pierdol 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A innej pracy,to se nie mogłeś znaleźć?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chujowej pracy nie widziałeś. Było wziąć kontener książek. Głupiś jak but. Typowa zacofana jednostka cebulowo-buraczana spędzająca żywot oglądając filmiki na youtube.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Masz świetną pracę – blisko natury, spokój, nie przepracowujesz się, mnóstwo wolnego czasu. Jesteś debilem, jeśli nie potrafisz tego wykorzystać. Kiedyś miałem podobną pracę, to zdążyłem przeczytać w niej dziesiątki książek i zrobić rozmaite programy ćwiczeń fizycznych. Wystarczy pomyśleć.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ad. 3
  Chujnia polega na napisaniu czegoś co Cię wkurwia, więc napisałem, że w tej pracy nie ma nic do roboty i to mnie tak frustruje. Gdybym napisał, że z nudów czytam książki, oglądam filmy czy nawet ćwiczę sobie jak i na czym tylko mogę to jaki byłby sens pisania tej chujni? Nie było by sensu, więc napisałem o negatywnych stronach tej roboty.
  Tak poza tym, to odpisując na moją chujnie nie musisz obrażać od najgorszych bo to świadczy tylko o Twoim znikomym intelekcie.
  Pozdro

  1

  0
  Odpowiedz
 10. aero2 – jeśli działa w tamtych okolicach, to polecam, da się oglądać youtube.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W dupie ci się poprzewracało, żałosny polaczku. Zatrudnij się na budowie, to zrozumiesz co to ciężka praca. Będą tobą poganiać jak psem aż ci się spoci w kroku. O internecie w czasie pracy zapomnisz a o gęganiu kaczek będziesz mógł pomarzyć, jak łaskawie dadzą ci urlop. Przez takich nierobisiów jak ty, ten kraj schodzi na psy. Weź się za prawdziwą robotę, parszywcu.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zacznij czytać książki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Prawidłowa postawa! Pewnie znasz stare polskie porzekadło: fabryką i ciężką pracą ludzie się bogacą. Nie słuchaj obiboków i bumelantów, którzy próbują doradzić ci, jak się opierdalać. To już mieliśmy w PRL. Trzy stówy do łapy i zapraszam do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego! Wielkie miasto, ruch, gwar, różnorodnosć. U nas nie ma mowy o nudzie. Robota jest cały czas i doborowe towarzystwo młodych i dynamicznych. Bywa i tak, że nie ma się nawet kiedy odlać 🙂 . Co kilka godzin jest krótka przerwa techniczna, wyłączamy park maszynowy. Pod kiblem wtedy jest jak pod Grunwaldem. Tylko co bardziej przebojowi zdążą się tam dobić. Ale zamierzamy rozwiązać to rynkowo – dostosować podaż i cenę do popytu. Zamiast tej jednej kolejki do łazienki, będą 3. Pierwsza w cenie tak, jak obecnie – 3 zł. Druga w cenie 6 zł. Trzecia w cenie 9 zł. Standard i sracze te same, ale chodzi o to, że jak kogoś ostro przyciśnie rzadka potrzeba po posiłku w naszej stołówce, to wysupła 9 zeta – raczej tam długiej kolejki nie będzie. Natomiast ten, który będzie chciał się tylko rutynowo odlać, odczeka swoje (jeśli długość przerwy pozwoli) w kolejce za 3 zł. Komu będzie umiarkowanie pilnie, pójdzie do kolejki za 6 zł – tam będzie mniejszy tłok niż za 3 zł, choć większy niż za 9 zł. Być może dołożymy jeszcze jedno przejście premium, za 30 zł – to raczej dla tych, który ulegli jakiemuś wypadkowi w pracy i muszą natychmiast mieć dostęp do czystej wody i papieru.

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Podaj mi gdzie to jest to chętnie się Cię z tej pracy wyręczę. To jest wręcz wymarzona praca. Inni to harują jak woły w stresie i za nędzne wynagrodzenie. Szanuj sobie to.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Praca moich marzeń. Siedzisz w budzie, przed komputerem, nikt nie truję ci dupy, nie przychodzą prawie żadni pojebani klienci. Żyć nie umierać i jeszcze ci za to płacą.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. jesteś głąbem, nie było innej pracy tylko wypożyczenie kajaków? skąd ty to wogóle wziąłeś stary? gdzie znalazłeś tą robote? było ogłoszenie na drzwiach w żabce że potrzebują typa do wypożyczania kajaków? ogarnij sie, zwieksz mase, odezwij sie do gościa z łodzkich zakładów fabrycznych gdzie wszyscy zapierdalają z cv, po znajomości może cie weźmie, ale nie oszukuj się, bedziesz zapierdalał jak inni albo i więcej, tam nie ma czasu na nude, wiem bo razem budowaliśmy ten zakład, ale ja już miałem tyle siana że oddałem to mesiowi, i mesio sie wyżywa tam na takich ogryzkach jak ty, zostawiłem mu też swojego mercedesa klasy S bo był hujowy i wiecznie coś stukało w zawieszeniu, więc sie wkurwiłem pojechalem do Mercedesa zamówiłem sobie dwa na wszelki wypadek jakby znowu mialo coś stukać to tego wypierdole a bede jeździł drugim, ale mesio mówił że stuki w zawieszeniu niedużym kosztem usunął, kupił części z podróby całość wyszła go niecałe 95 zł, więc da się żyć, pozdro pamiętaj 1 zasada zawsze zwiększaj mase

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @12 koles wymiatasz – potrzebujemy kwiecej takich komentarzy na chujni :DDD

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jesteś zwykłym chujem nierobem i dupeuszem. Spierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Człowieku kurwa! Jak ja bym się z tobą zamienił! Masz tyle możliwości, książki, komp w robocie (sic!), przyroda którą uwielbiam (gęgające kaczki, zapach i dźwięk deszczu jak to nazwałeś itp).
  Zamiast tego pracuję za grosze takie jak ty tylko że we wkopie na kopalni – hałas tak niesamowity że głowa pęka od przenośników i psujących się maszyn, stres stres stres! Trudna robota itp. Chciałbyś się zamienić na taki hałas?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Sam sobie wybrałeś to masz. Z drugiej strony dobrze, że za pewnie śmieszne pieniądze, które w związku z tym zarabiasz nie musisz zbytnio się wysilać. I wykorzystuj to. Nie bądź debilem i nie zapierdalaj jak większość społeczeństwa w pocie czoła za kotę niższa niż zasiłek dla ciapatych w niemcowni

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @10 Właśnie przez takich zjebów jak ty w tym śmiesznym kraju jest źle. Zapierdalaj dalej za frytki (znaczy się najniższą krajową, jeśli w ogóle masz umowę o pracę) a garb sam ci urośnie. Jak to mówią nie ma rączek, nie ma ciasteczek, więc nie ma godziwej płacy, nie ma pracy

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Jak nikt nie chce tych kajaków wypożyczać to se sam na nich popływaj, a jak masz ochotę na większy wysiłek to polecam kopalnię, 5 kilometrów pod górę zanim zajdziesz na miejsce pracy i harówa w 40 stopniowym upale tak że pot ci strumieniami po plecach będzie ściekał i w końcu się dowiesz do czego właściwie służy rowek na dupie.

  0

  1
  Odpowiedz
 23. Rozumiem, że ta praca Cię wkurwia, ale większość osób ma o wiele trudniejszą i stresującą prace od Ciebie. „Jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma” więc proponuje cieszyć się tą pracą, bo o robote w tych czasach strasznie ciężko. Pozdro ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @10 i co ci to frustracie daje? i tak musisz wstać, iść tam i walić po 12 dziennie. bardzo dobrze, skoro jesteś głupim bufonem 🙂

  1

  0
  Odpowiedz