Chujowe dłonie

Jestem chłopakiem 20+ lat i wkurwiają mnie moje dłonie. Są małe, palce mam chude jak dziewczynka z podstawówki. Znam kilka osób 20+ lat którzy mają genetycznie grube kości i mają dłonie grubsze i większe od moich. Chujnia totalna.

3
4

Komentarze do "Chujowe dłonie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kosci są u wszystkich takiesame. Ty po prostu nigdy się nie napracowałeś w życiu widocznie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Moj maz ma takie male lapki Kocham go za to Nigdy nie podobali mi sie faceci z wielgachnymi lapskami

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ty se wmawiasz, żeby skoku w bok nie zrobić bo już pewnie coś poczętego na boku macie, jemu po poczęciu automatycznie spadł testo, żeby skoku w bok nie zrobił. Natura jest pojebana tzn. bezwzględna.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Jak napiszesz chujnię takiego rodzaju. To podaj wymiary i centymetry. Poza tym, nie przejmuj sie, jutuber mlodyninja ma male dlonie jak pizda. Ale wykoksowany, dziwne ze nikt mu tego nie wygarnął jeszcze

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Właśnie podaj długość dłoni do palca serdecznego mierzoną ale zrób sobie fotkę , wrzuć na jakiś hosting czy jakoś tak , daj linka , to ci Bogdan życzliwie podpowie czy masz małe łapki.
   „The Trener”

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Grubości kości nie zmienisz ale jak chcesz utwardzić skórę na dłoniach, to lata roboty fizycznej (rąbanie drzewa, widły, łopata i te sprawy).

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Rozumiem ze siłownia nic nie pomoze tylko jakas robota?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Siłownia też może pomóc, ale to zajmie trochę. Tylko żadnych rękawiczek, bo to dla cipek jest.

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Po zaciśnięciu dłoni Twoja pięść ma więc mniejszą powierzchnię. Wiesz co się dzieje w takim przypadku po wyprowadzeniu książkowego prawego prostego z biodra na pełnej długości ramienia? Dwóch gości generuje potężne pierdolnięcie o podobnej sile jednak pierwsze jest skupione na dużo mniejszej końcowej powierzchni niż drugie. Twoją wadę potraktowałbym raczej jako atut i narzędzie do unicestwiania gojów, a jedynym co może uchronić wroga przed klęską są konsultacje z trenerem Bogdanem, ale to i tak bez gwarancji, a jedynie zwiększenie szans. Dwa lewe kontaktowe w celu wybadania odległości i prawy prosty zamiast „dzień dobry”. Atut, a nie wada 😉

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Słusznie prawisz kolego. Działa to na tej samej zasadzie , jako pocisk kalibru 8mm i masie 8 gram. Takie nic, a zabić można , nie ?
   A jak tam z tobą , robiłeś lub robisz jakaś masę ?
   Trener Bogdan

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Lata zapierdolu fizycznego łopatą czy siekierą na pewno zrobią swoje. Nawet jeśli dłoń nie będzie grubsza czy większa, to skóra na niej z pewnością twardsza.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No i chuj z tym zrobisz. Nie myśli o tym bo zwariujesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Skuwaj asfalt kilofem, to dłonie się pogrubią.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zarobkowo czy w celu umacniania solidarności społecznej?

   0

   0
   Odpowiedz