Chujowe pytanie

Chujowa sytuacja dlatego pytam się was chuje jak sprawdzić czy facet poszedłby ze mną do łóżka (ja wolna on wolny) nie chce pytać wprost zdaje mi się że jest zainteresowany a może tylko traktuje mnie jak koleżankę… Ale no jak to sprawdzić i ewentualnie bez alko jakoś no zrobić to hehe. Jeszcze mi kurde komar koło ucha lata ale mu zaraz przypierdolę wściekły jest

6
6

Komentarze do "Chujowe pytanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. babom to tylko ruchanie w glowie, dlaczego nie poczytasz feuerbacha, wykłady o istocie religii, o istocie chrześcijaństwa, albo zeszytów ciorana?

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Kurwobiedacki sposób myślenia, że niby zawsze trzeba z czegoś zrezygnować, żeby coś innego można było wybrać. Taki chuj!

   Można przecież odbyć fajne ruchanko, a później wziąć się za lekturę.

   „All or nothing at all, all or nothing at all” – F.S.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Głupia złap go za chuja. Jak mu się wypręży jak ogierowi to znaczy jest chętny ciebie wyruchać.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Babo, nie słuchaj porady 00:49 o łapaniu za chuja. To pisał kryptopedał z ciągotami do wyprężonych chujów. Niech sam sobie łapie swoich koleżków za fiuty.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Chcesz mi obciągnąć cioto?
   To umyj wpierw zęby pedale ruchany w dupę przez stado, wiesz czego.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Przed że stawiamy przecinek.
  Wpis kończymy kropką.
  mgr.inż Grammarnazi

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Jak jeszcze nie zaproponował spotkania u siebie/Ciebie sam na sam to pizda z niego a nie facet. Znajdź kogoś konkretniejszego.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Czyli nie dostanę odpowiedzi? Ja serio pytam

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Takie rzeczy wychodzą raczej same, bez „oficjalnego” pytania tak jak w przypadku związku, nikt nie pyta czy już jesteśmy razem tylko po prostu jesteśmy. Ustronne miejsce, lizanko i jak jego rączka niżej nie zjedzie (bo przecież nie jesteś taka haha -_-) to niech jednak Tobie zjedzie niżej, a później jeśli nie jest zapisany do LGBT to sprawy same potoczą się dalej. Nie wiem co to za Rumcajs więc miej przy sobie klasycznego durexa (mój faworyt) na wszelki wypadek jakby nie miał. Jedyne co możesz więcej zrobić to nagraj ścieżkę dźwiękową i podrzuć tutaj do oceny i sprawdzimy ją na wielu płaszczyznach tzn. jakość stosunku, dalszych wskazówek, gramarnazi pod kątem poprawności raportu i możliwości jakiejś „grupówki/słoneczko” w przyszłości, a szanowny Admin z obecnie chyba wysp sprawdzi czy nie odlecieliśmy za mocno 😉

   Ps. dokładne podmycie przed „próbą” bo może okazać się takim jak ja czyli wielbicielem mintaja -_-

   3

   0
   Odpowiedz
 8. Jak będziecie gdzieś sam na sam to zapytaj się go wprost czy jest tobą zainteresowany i powiedz że ty nim jesteś. Mężczyźni lubią wiedzieć na czym stoją a nie bawić się w domyślanie i odczytywanie znaków.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. „Hej Tygrysku, jestem Tobą zainteresowana. Ja Tobą też. Która jest godzina? 20:30, o kurwa, do północy miałem wysłać raport, zajebią mnie jutro jak tego nie zrobię” – po czym rozeszli się w swoje strony…

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Chuje pomóżcie mi bo posucha mi nie służy a ten dziad jest jakiś nieruchliwy codziennie mega dużo czasu spędzamy razem (praca) widzę, że gołe baby lajkuje (on nie wie że ja wiem), ale no jakos nie wiem prawiczek a że alkoholik to wiadomo różnica wieku 10l starszy. DAJCIE JAKIES KONKRETY BO UMRE :(((((

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Pierwszy raz spotykam się z przypadkiem, w którym osoba umiera od „niezakutaszenia”. Słyszałem, że ludzie umierają właśnie od niego w przypadku gdy wygrają w totka i złapią jakąś groźną wenerę, ale śmierć od niezakutaszenia brzmi tak poetycko, że chciałbym być przez kilka godzin tamtym młodym nieświadomym pięknej sytuacji dżentelmenem.

   2

   0
   Odpowiedz
 10. Nie spytam wprost. Nie wiem on jest jakiś przyje…. że nie okazuje zainteresowania żywa kobieta bardzo atrakcyjną

  3

  0
  Odpowiedz
 11. I nie działa tu zasada że jak najdzie ochota to wyłomota mimo, że dwoje wolnych ludzi

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Tak pewnie ustronne miejsce lizanko…. ALE JAK DO TEGO USTRONNEGO MIEJSCA I LIZANKA dojść chuje

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie wykazuje zainteresowania bo był zbywany często i jest sparzony

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja go nie zbywałam

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Ja pierdole, ale kombinacje alpejskie. Jak nie jest waginosceptykiem, to zapytaj wprost: czy się rucha czy trzeba z nim chodzić? Albo kryptogej, albo się zraził.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Skoro faktycznie jesteś atrakcyjna tak jak twierdzisz, to się krępuje, że go odrzucisz. Zranisz jego męską dumę. Niestety jest też druga opcja – nie pociągasz go. Może wcale nie jesteś taka piękna w jego mniemaniu.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Nic prostszego. Jak przy min jesteś, to patrz na chuja. Jak mu staje, to chce cię ruchac, a to znaczy, że mu się podobasz.

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Ja nie chcę tak centralnie na chujka chamsko mu się patrzeć :/ nie wiem kurde no niby tak pół na pół te wszystkie że szuka kontaktu patrzy ciągle blisko jest ale chuj wie jak zaproponuje a on powie nie to bedzie taka lipa jak stąd do Ameryki jak dla mnie bo to jednak w pracy jest. On to jest taki 3/10 ja 10/10 jak dla niego… ale lubię go i chciałabym ale zdaje mi się że to taki kuklod, który nigdy nie dymał

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jakie znowu ze się zraził jak się można zrazić zarazisz się z jedną z drugą to z trzecia wyjdzie ja tego zrażenia się ktore już któryś chuj tu wymienia nie rozumiem

  0

  0
  Odpowiedz