Chujowe Państwo

Wkurwia mnie, że żyję w takim złodziejskim kraju. 80% moich dochodów zapierdala Państwo, od którego nic nie biorę (leczę się prywatnie, za wykształcenie płaciłem). Wkurwia mnie, że nie mogę płacić więcej ludziom, których zatrudniam. Im jest ciężko wytłumaczyć, że jak mają na rękę 1500, to ja muszę dać 2500. Gdyby każdy sobie płacił sam ZUS i podatki, to może ludzie zaczęliby wreszcie myśleć na kogo głosują. Cały system demokratyczny jest popierdolony. Rządzą w nim złodzieje, których wybierają głupcy, bo tych zawsze jest więcej. Mam to w dupie. Wyniosę się do Chin, tam przynajmniej jest wolnorynkowa gospodarka. Politykę mam w dupie, bo w kraju który nie okrada swoich obywateli, ludzie nie interesują się polityką.

21
24

Komentarze do "Chujowe Państwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Popieram antydemokratyczne poglądy! Polecam również zapoznanie się z wypowiedziami Janusza Korwina-Mikke.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jedyna nadzieja w tym zjebanym systemie to wybory, zostaje jeszcze rewolucja 🙂 Brzmi to śmiesznie, ale na Węgrzech, w Finlandii, w Holandii dochodzą do głosu partie eurosceptyczne, a nawet nacjonalistyczne, życzyłbym sobie tego również w Polsce. Nie jestem oczywiście nacjonalistą. Precz z biurokracją, KNP.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Niestety zgadzam się w całej rozciągłości.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Popieram w całej rozciągłości, ale chujnia to nie Państwo a jego „przedstawiciele”. Państwo to MY a nie oni. Oni Państwo mają w dupie, kasa ważniejsza.
  Po to mamy wybory, żeby coś wreszcie zmienić, na przykład ustój wyborczy – zamiast Panów przywiezionych w teczkach wybrać porządnego człowieka – sąsiada, TYLKO JEDNEGO w Naszym okręgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Muszę przyznać ci rację , mnie już nie ma w kraju od 7 lat i poza granicami jestem szczęśliwym człowiekiem

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Szczerze Cię popieram! Sam wyjechałem 3 lata temu do Szwecji i odżyłem. W Polsce zapierdalasz na państwo, a nie na siebie lub na rodzinę co jest chore. Z każdym rokiem płacimy coraz więcej na tych pierdolonych darmozjadów. Wyjedź człowieku z Polski w pizdu i przestań się tym przejmować, zobaczysz jak szybko zmienią ustrój bo nie będzie miał kto na nich pracować. W chwili obecnej poza Polskę wyjechało ponad 40% młodych ludzi. Kiedyś na jedną emerytkę zapierdalało 5 teraz tylko 2. Jeszcze kilka lat, a poza granicami Polski będzie 60 do 70% młodych ludzi, wtedy będą mieli przejebane …

  1

  0
  Odpowiedz