Chujowe świątki

Dziś rano czekało na mnie duże, bardzo niemiłe zaskoczenie. Sklepy były pozamykane. Powód? Niejakie zielone świątki, czy coś takiego. Chciałem sobie kupić coś do jedzenia, byłem głodny. W drodze do szkoły mam jedynie sieciówki, które w szczególności objęte są zakazem. Gdzieś do 13 nic nie jadłem, ktoś na szczęście wskazał mi otwarty sklep. I tu kolejna chujnia – ceny jak z kosmosu. Ale co miałem zrobić? Musiałem coś kupić. Poza tym skończył mi się w domu papier toaletowy, a tego nigdzie dostać nie mogłem. Kurwa, z jakiej racji jakieś pierdolone katole mówią, że dzisiaj nie kupujemy i od razu tak się dzieje? Czy czarna mafia naprawdę rządzi Polską. Od dzisiaj wiem, że tak. Jak chcą coś świętować, to niech to robią, ale czemu wpierdalają się w paradę całemu społeczeństwu? Chuj im w dupę, chuj w oko władzy kościelnej – oni sami hajs dzisiaj zbierali. Pierdolone pedofile na pewno dziś nie stracili, a gosposia-dziwka zrobiła im obiadek, kiedy ja musiałem głodować. To jest niesprawiedliwe, że banda przychlastów robi z państwem co tylko zechce. I co, może ktoś myśli, że to dobrze, iż dzisiaj wolne? O nie. Sprawdźcie kalendarz – święta katolskie zajmują w nim niemal połowę. To przekłada się na mniejsze zatrudnienie oraz mniejsze dochody kraju. Jeśliby wypierdolić je z dni wolnych, to mielibyśmy gdzieś ze 2 % niższe bezrobocie (pomijam borze urośnienie i małą noc).

66
112

Komentarze do "Chujowe świątki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To zgłoś się na posła, z programem likwidacji tych świąt. Na pewno Cię uwielbią i będą smyrać po jajach..

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Tak,najlepiej pracuj,pracuj,pracuj cały czas,zero świąt.Gospodarka jest ważniejsza.Rostowski jak widać jest dla Ciebie ważniejszy,tak samo jak moje kolejne Lamborghini Aventador.Wierzysz,że byłoby mniejsze bezrobocie?Dobry jesteś komik,w firmach jest ustalona ilość roboty i miejsc pracy do wykonania.Kilka dodatkowych dni nie spowoduje,że nagle firmy pozatrudniają nowych ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To nie wina kościoła, że nie wiesz co się dzieje dookoła Ciebie.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. A jakie chcesz świeta w kraju katolickim? Islamskie? Poza tym nie rozumiem, jak święto państwowe to ok, a katolickie to „be”? Nie szukaj dziury w całym.

  0

  3
  Odpowiedz
 6. Jeśli nie pamiętasz, to zakaz ten wprowadził rząd Jarka, na którego ponoć teraz wszyscy chcą głosować, co by nie na Tuska.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mój nauczyciel od chemii ma rację, ci pedofile faktycznie żądzą Polską… a to boli.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. ok, w takim razie zapierdalaj 25 grudnia do roboty, o ile nie jest to sobota i niedziela – pasuje? Mnie też denerwował dzisiaj brak sklepów, ale gdybyś był trochę mądrzejszy to wiedziałbyś że Zielone Światki to dzień wolny od pracy – takie jest nasze prawo, a prawo jest jawne, więc dupa z ciebie i tyle, sierota życiowa skoro nie potrafisz nawet ogarnąć kiedy sklepy zamknięte. Narwany frustrat z ciebie i tyle. Czepiasz sie tak naprawde tego że wielkie handlowe kołchozy dały dzień odpoczynku swoim pracownikom.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tak się składa że w Holandii i Niemczech sklepy są zamknięte CO NIEDZIELE buraku. Zamiast napierdalać na katoli że chamy i buraki sam byś się ogarnął! Ekonomista za pięć złotych na dodatek analfabeta.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. gdybyś to Ty musiał pracować w tym tesco czy czymś podobnym to miałbyś inne zdanie na ten temat

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Niestety polska to kraj wyznaniowy. Wkurwia mnie że zielone chujstwo i trzech pedałów są świętami. Z jakiej racji? Gdzieś podobno jest napisane, że istnieje podział państwa od kościoła, ale ja tego nie widzę. Widzę za to święcenie pojazdów służb publicznych, czy inne czary mary. Kapelani w wojsku i policji jakim prawem są tam umieszczani, nie rozumiem. Wszelkie religie to zło, podają ludziom schematy mające ich podporządkować jak żyć, co uważać za złe itd. Od religi katolickiej gorszy jest chyba tylko islam. Ktoś mówić coś o świętach państwowych, święto to teoretycznie jest dniem rodaków, a kościelne dniem jednej z wielu religi, od której coraz więcej ludzi zwłaszcza młodych i wykształconych odchodzi.

  3

  0
  Odpowiedz
 12. haha, lewacki wpis.
  se wczoraj trza było iść do sklepu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Masz pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Ogarnij się następnym razem dzień wcześniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. gdyby nie te święta to zapierdalałbyś do roboty dzień w dzień…. ale poczekaj aż będziesz ciężko pracował, jeszcze zamarzysz o dniu wolnego….

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Od tygodnia w internecie, w radiu, w telewizji mówili że sklepy będą zamknięte wiec nie wiem debilu jak ty się o tym nie dowiedziałeś? Zresztą jak ktoś nie jest pizdą to i nawet w taki dzień potrafił znaleźć otwarty sklep. Jak dla mnie świetna sprawa, bo przynajmniej niektóre kobiety które muszą zapierdalać co weekend na kasie miały dzień wolny, ale dla takiego postępowca jak ty to źle, bo przecież trzeba zapierdalać na kutasów z rządu od świtu do nocy całe życie, a potem wziąć 2 emerytury i zdechnąć. Jak ci się nie podobają „katolskie święta” to proszę bardzo, granice są otwarte, wypierdalaj na zachód zamieszkać z bambusami i arabami w „gettcie” i słuchać muezina jak drze pizde z minaretu żeby się brodate modliły.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Wyobraz sobie, ze wczoraj byl Swiatowy Dzien Mycia Samochodow i z tego powodu wszystko bylo pozamykane!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. nie wiem ile masz lat, jak wyglądasz, skąd jesteś, ale wiem że jesteś głupi!
  Chciałbyś siedzieć w pracy cały tydzień i robić jak wół? Zastanów się, każdy chce sobie odpocząć zwłaszcza w taką pogodę.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. ortografie tez pomijasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Stary, coś ci się pomyliło! 😀 Katole i Zielone Świątki???! 😀 ahahahaha! LUDZIE! Weź się gówniarzu do nauki, a potem jak coś będziesz wiedział nt. wyznań to wypisuj tu swoje żale! :)) Jak wkurzają cię Z.Ś. to żal raczej do wszystkich Chrześcijan, ale tu obraziłbyś przy okazji także i protestantów, a więc tych z unii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 20. dobry! nienawidzę katolstwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Najlepiej po szkole zatrudnij się w Tesco itp. to będziesz błagał biskupów żeby było więcej takich świąt 😉 ciota

  0

  0
  Odpowiedz
 22. myśl trochę a nie się użalasz nad gównem. w niedziele wszystkie sklepy powinny być zamknięte bo to kraj katolicki

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Stary mam podobnie.Też mnie wkurwia że jakieś wymyślone święto się uwidzi i nagle wszystko pozamykane.Rozumiem,Boże narodzenie,Wielkanoc itp. gdyż są to święta w zasadzie już nie tyle kościelne,co można by rzec narodowe.Ponieważ obchodzą je wszyscy w PL,czy są katolikami czy nie.Tak było zawsze to po co dodawać jakieś mało komu znane „zielone świątki”,”trzech króli”.Denerwuje mnie to bo kojarzy mi się z dewotyzmem i zacofaniem w tym kraju.A do wszystkich oburzających się ,że gdyby nie to,to trzeba by iść do pracy.Prawda jest taka że pracodawca często i tak sobie ten dzień w jakiś sposób odbija ,choćby dokładając nadgodziny(wydłużanie godzin otwarcia sklepu dzień przed świętem).Należy też nie zapominać iż wielu ludzi chciałoby zrobić zakupy i ich walą święta katolików.A znowuż pół narodu nie pracuje w branży handlowej więc odpada argument że dzięki temu pracownicy „Stonki” czy innego sklepu mają wolne.Bo oni są mniejszością.Chciałbym kiedyś doczekać dnia kiedy Polska przestanie być krajem kościelnym.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Dobre są te wszystkie komentarze o pracy cały tydzień i chęci odpoczynku – durnie, i tak trzeba pracować całe cholerne życie, na pewno tych kilka dni w roku zrobiłoby wielką różnicę, po prostu padlibyście z przepracowania. Autor chujni ma absolutną rację, jest rozdział państwa od Kościoła i jeżeli katole nie chcą pracować czy handlować w swoje bzdurne święta, nikt ich do tego nie zmusza, ale niech nie rozciągają swoich głupawych „praw” na resztę kraju, która niekoniecznie musi podzielać ich ślepowiercze poglądy.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. 22 i 23 racja sto procent!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Powtarzam tu raz jeszcze dla minidebili: Zielone Świątki – dzień wolny od pracy – ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY PRZEZ Kościół Zielonoświątkowy, który do Katolików pasuje jak piernik do wiatraka. No, ale ja wiem, że zacietrzewionym na Kościół Katolicki debilom (takim właśnie jak tutaj na forum) ciężko cokolwiek na ten temat wytłumaczyć, bo są za tępi. 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 27. po pierwsze to po co chodzisz do kościoła skoro w tobie tyle nienawiści do ludzi, o dzieciach nawet nie wspomnę, bo to karygodne!Chrześcin prwadziwy powinien okazywać drugiemu człowiekowi miłość-podstawowe zasady wiary „kochaj bluźniego swego…”.
  Po drugie skoro ci przeszkadzało to smyranie trzeba było się najzwyklej w świecie odwrócić i szepnąć kulturalnie dzieciakowi i rodzicom żeby tak nie robił!
  Po trzecie zapomniał wół jak cielęciem był! jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby taki prostak będąc smarkaczem stał w kościołku grzecznie z mamusia za rączkę i najlepiej na baczność żeby nikomu nie przeszkadzać i trzymał gębę na kłódkę!
  Po czwarte i po kolejne mam nadzieje, że nie będziesz miał nigdy swoich dzieci, bo żadne dziecko nie chce być nazywane skórwysynkiem to brak poszanowania ludzkiej godności i łamanie praw dziecka do bycia dzieckiem!

  0

  0
  Odpowiedz
 28. jestem wierząca ale też wkurwiają mnie święta -.- no bez jaj za dużo ich jest, świętuje się byle pierdoły

  0

  0
  Odpowiedz