Chujowy kontakt z ojcem

W sumie to chujnia.. lat mam 19, żeby nikt nie wyjeżdżał, że gimbaza. ale mam taki chujowy kontakt z ojcem jak nieszczęście! Od dziecka zawsze się tylko kłóciliśmy, do tego on faworyzował zawsze kurwa siostrę. Teraz jest gorzej, prawie nie gadamy a jak zaczniemy to zawsze jest powód do kłótni, z matką na odwrót. Kontakt zajebisty, do tego pomagam w prowadzeniu małego biznesu rodzinnego.. jest można powiedzieć, zajebiście. Ale z ojcem to kurwa jakaś masakra, jak temu jak matka była w szpitalu tydzień to mało co nie rozjebałem z ojcem domu takie kłótnie były. I co ja mam kurwa zrobić? Powie mi ktoś?

62
39

Komentarze do "Chujowy kontakt z ojcem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pewnie nie jest twoim biologicznym ojcem

  0

  0
  Odpowiedz
 3. olewka ojca, po co rozmawiasz z nim, jak coś poprosi zrób na odpierdol ale zrób i nie odzywaj się, szkoda nerwów

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Mam to samo i juz nie daje rady psychicznie z nim…Gdybys mogl dalbys jakis namiar bysmy pogadali ale tu nie da rady bo znajdzie sie jakis kretyn i to nie jeden ,co by to wykorzystal

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kłótnia to zawsze pyskówka dwóch osób. Bądź mądrzejszy i nie pyskuj, nie docinaj, mów stonowanym głosem. Atakuje się zawsze atakującego. Jak nie będziesz się stawiał to znudzi mu się Ciebie krytykować i mu przejdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „I co ja mam kurwa zrobić? Powie mi ktoś?” Wyprowadzić się. Oby jak najszybciej. Nic innego nie poradzisz, będziesz miał tylko coraz gorzej. Wiem z doświadczeń z moją „rodziną” (bo to gówno nie rodzina). Też próbowałem z nimi jakoś żyć, ale się nie dało, a zmarnowałem przez to kilkanaście lat i kupę rzeczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Najlepsi rodzice to nie tacy na których możesz się oprzeć, ale tacy którzy uczą cię jak żyć bez oparcia.

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Hehehehehehe, też się tak kłóciłem z ojcem że chyba cały blok nas słyszał, taki werbalny rozpierol. Ale w sumie to nie wiem czemu tak jest z tymi ojcami… ja sam pewnie też to i owo zjebałem więc winę ponoszę i ja i ojciec.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Gimbus to nie uczeń gimnazjum tylko stan umysłu. Już na wstępie nie błyszczysz inteligencją!!!

  0

  2
  Odpowiedz
 10. Zależy o co się kłócicie, bo tak to na dwoje babka wróżyła kto ma rację. Daj jakiś przykład, bo może jesteś po prostu kretynem i ojciec nie może dojść z twoim nastoletnim buntem do ładu. Ale może być odwrotnie i to ty jesteś normalną osoba a ojciec przeżywa kryzys, że już jego zdanie nie jest najważniejsze i się wyżywa. Także daj przykłady konkretne:)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kurwa Ty to przynajmniej masz z kim się kłócić, a ja mam ojca którego wcale nie widuje i nie utrzymuje ze mną kontaktu ani nawet finansowo nie wspomaga. Tak sie teraz zastanów może chcesz się zamienić? Do 6 – co ty pierdolisz za głupoty. Co to za rodzice u których nie można znaleźć oparcia, wiesz to z własnego doświadczenia?, mogę się założyć, że nie. Moje oparcie o ojca wynosi 0% i jakoś nie uwazam go za najlepszego ojca na świecie a wręcz przeciwnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Omijaj go z daleka. Albo napisz mu list. Ale Taki normalny, bez wyrzutow. napisz, co cie boli.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja cipo wiem: córunia tatunia i synuś mamuni.Mówi ci to coś?;;;

  0

  2
  Odpowiedz