Chyba padnę na zawał

gdy pomyślę, że to całe lewactwo z rudym aferzystą na czele stworzą rząd.
Szykujcie się na ekologiczne ześwirowane pomysły wzięte z dupy, jakieś tam fit55 itd, Amber Goldy2, afery VAT2, zamknięcie polskiego portu, by Niemcy sobie zarobili itd. Wiecie, że za Tfuska przeladowywaliśmy tylko 30 mln ton, a za rządów PIS 90 mln ton? Dodatkowe 60mln ton przeładunku to jest kupa pieniędzy i znowu wszystko stracimy, bo przecież niemieckie porty muszą sobie zarobić! Ten volksdeutsch będzie tylko patrzył na interesy swojej ojczyzny i jak zawsze w nosie będzie miał Polskę. Ty głupi, głupi i jeszcze raz głupi narodzie! Rudy na życzenie Berlina zaprosi wam tu jeszcze miliony arabskich przyjaciół, że nawet do parku nie wyjdziecie już wieczorem! Potem oczywiście PIS wróci, ale szkód już nie cofnie. Jaka ja jestem na was wściekła! Nic się nie uczycie na błędach.

19
12

Komentarze do "Chyba padnę na zawał"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A kogo interesuje co ma do powiedzenia część dobytku?
  A propos Niemców… trzy razy K, coś dla Ciebie.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Jestem konserwatystką i dobrze mi z tym. I nie lubię lewaków takich jak ty, dl których wolność dla kobiet = zostać zerżnietą przez jakiegoś pacana i potem w imię postępu wysłaną na skrobankę. Tak, to jest dobre, ale dla facetów, którzy mają łatwy seks bez kompletnie żadnych zobowiązań. O niczym wy tam na lewicy nie macie pojęcia i na niczym się na znacie, a już zwłaszcza na ekonomii, tylko o seksie hetero- i homo- byście gadali godzinami i o stu płciach. I skrobankach. Inne tematy dl inteligentnych ludzi jak ekonomia, statystyka i ekonomia was nie obchodzą. Idioci.

   4

   1
   Odpowiedz
 3. Ja z kolei nie rozumiem jak można było głosować na PiS. Przecież trzecia kadencja większości PiSu w sejmie to byłaby jakaś porażka. Poziom kolesiostwa, nepotyzmu, niejasnych sytuacji to wyjebał poza skalę już dawno i oni nawet nie poczuwają się do jakichkolwiek wyjaśnień. Wszystko sobie wzięli. Każdy stołek, każde ministerstwo, publiczną telewizję i przez 8 lat mieli monopol na bycie Polakiem bo przecież każdy kto im patrzy na ręce to Niemiec. Chuj z nimi. Jakby mieli jakiś umiar to by wygrali a zachowywali się tak samo jak PO 10 lat temu.

  7

  3
  Odpowiedz
 4. „Wiecie, że za Tfuska przeladowywaliśmy tylko 30 mln ton, a za rządów PIS 90 mln ton?”

  To tylko w samym porcie Gdańsk. A gdzie reszta portów plus wzrost przeładunku w wypadku ich rozbudowy, której niemcy wam teraz zabronią.

  2

  2
  Odpowiedz
 5. Naprzód do Eurosocjalizmu! Nie chcemy moherów, konserw, agentów Rosji i innych fundamentalistów.

  0

  0
  Odpowiedz