Ciągłe analizowanie zdrady

Cześć Wszystkim!

Chcę zwyczajnie wyrzucić z siebie nadmiar zbędnych emocji. Jakiś czas temu dowiedziałem się, że znajoma zdradziła swojego chłopaka. Od tamtego czasu zacząłem częściej o tym myśleć i stopniowo traciłem zaufanie do kobiet. Na dzień dzisiejszy wyniszcza to moją psychikę – to ciągłe analizowanie dlaczego, jak to robili, jak długo to trwało, po czym można było poznać, że zdradza, dlaczego nie odmówiła, itd. itp. Najmniej zrozumiałe jest dla mnie, że w ogóle noszę to na swoich barkach choć mnie to nie dotyczyło; że przeżywam za kogoś zamiast żyć swoim życiem i cieszyć się i dziękować Bogu, że nie zostałem sam postawiony przed taką sytuacją.
Dzięki za przeczytanie! Miejcie się dobrze Wszyscy 🙂

30
14

Komentarze do "Ciągłe analizowanie zdrady"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiem od kogo się dowiedziałeś, że laska się puściła ale jeśli ten koleś dalej o tym nie wie to mu o tym powiedz co by chłop czasu na szmate nie tracił.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Ta znajoma to twoja skurwiona laska.Jedyne rozwiazanie tej przykrej sytuacji
   jest kupno przez ciebie strap-on i niech ona cie dupczy az dostaniesz hemoroidow.
   A pozniej idz do proboszcza i obciag mu chuja.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  0

  4
  Odpowiedz
 4. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  2

  3
  Odpowiedz
 5. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET. Tako rzeczę.

  2

  4
  Odpowiedz
 6. musisz mieć silne bary, bierzesz mete ?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Może podoba Ci się ta znajoma i poczułes lekką zazdrość…

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Powiedz mu o tym

   0

   0
   Odpowiedz
 8. 1)Dlaczego to zrobiła? – Bo ludzie w dzisiejszych czasach zmieniają z minuty na minutę o 360 stopni. Dziś jesteś z kochającym i ciepły facetem a jutro możesz obudzić się obok zimnego skurwysyna i pijaka. Stąd kobiety czy mężczyźni wędrują przez świat, wypełniając swoją pustkę kimś innym.
  2) Jak długo? Dopóki nie dowie się druga strona.
  3) Dlaczego nie odmówiła? A Ty odmówiłbyś komuś w kim się zauroczyłeś a zarazem wiedząc,że Twój partner to menda i szuja?
  4) Po czym poznać? Kobieta unika kontaktu fizycznego z Tobą, jest cichsza, pisze z kimś, rezygnuje ze spotkań, jest drażliwa, nerwowa. Często widać że coś ją gryzie ale nigdy Ci o tym nie powie.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba nigdy nie byłeś dobry z matmy, 360 stopni to pełny obrót…

   1

   0
   Odpowiedz
 9. normalne , laski zdradzają zawsze może pojawić się ktoś lepszy od Ciebie i… zawsze nawet częsciej ktoś lepszy od niej xP ja sie ciesze , że nie mam tego problemu i nie latam za dupami jak kiedyś i lubie być sam
  ale mam beke z tych co są w związkach itd . oni po prostu nie doświadczyli jeszcze tego etapu ewolucji co ja i dalej chcą kogoś żeby gatunek przetrwał itd…. jak jebani jaskiniowcy z epoki kamienią łupanego tyle , że ze smartfonami i lepiej odziani , ale jak to nawinął ostry ”od boga mędrców nie poznasz po butach” boga z małej bo nie wierze , ale w jakiś sposób się z tym wersem utożsamiam.

  0

  1
  Odpowiedz