Ciągłe ciśnienie

Niesamowicie mnie mierzi, ciągłe, wszechobecne i wszechbędące ciśnienie. Ciśnienie które stwarza praca, szef, klienci, żona dzieci, pani ze sklepu, urzędnik na kuwa wszyscy. Jak by się razem zmówili by dopieprzać innym i starać się maksymalnie innych tłamsić. Wkurwia mnie ogólne ciśnienie, że pracuje sam i że sam muszę wykarmić te 3 gardła plus moje i że wszyscy inni maja to w dupie. Mega obłędnie chujowe jest ciśnienie spowodowane brakiem jakiegokolwiek zabezpieczenia przyszłości i życia – choć nawet nie najgorszego ale z dnia na dzień. Nienawidze telefonów dzwoniących a w słuchawce tylko „słuchaj mam problem”. Czasem mam ochotę zostawić to wszystko ale nie mogę bo amam kurwa ciśnienie co bedzie z rodziną…. Nie wiem czy Polska jest żródłem tego ciśnienia czy ja sam ale mam wrażenie ( a czasem bym wręcz chiał) by ten wóz się wypierdolił i balon pękł i nie musiał bym się dalej pompować tym całym gównem.

ps i boli mnie że jak tylko coś naprawie w montorze i myśle „jest już perfek” za dwa dni rozjebuje sie coś nowego…
RRQ

60
62

Komentarze do "Ciągłe ciśnienie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też się zastanawiam czy to ciśnienie tylko u nas w kraju czy w ogóle. Ludzie sami sobie to ciśnienie ustanowili. Głupie to. Trzeba tylko wyniki robić. Silna motywacja na wynik. Wkurwia mnie to, bo to jest upodlenie. Człowiek się upadla. Ludzie przeciwko ludziom jest wciąż aktualne.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No tak, pojebane jest to życie, też go nie rozumiem, a mogliby tak wszyscy bujać się na hamakach, pogryzione żarcie samo wskakiwałoby do gęby, nie byłoby żadnej roboty, klientów, sklepów i dzieci, no bo żeby je zrobić to też trzeba wywrzeć jakieś ciśnienie zarówno na sflaczały zazwyczaj mięsień jak i łono partnerki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Słuchaj mam problem, juz od dawna nie ma deszczu wkurwia mnie to niemożebnie, chalupa wyrychtowana, sianokosy nadchodzą, za chlewem 4 morgi nieobsiane a dyszczu jak nie bylo tak ni ma. Zróbże coś!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 „a mogliby tak wszyscy bujać się na hamakach, pogryzione żarcie samo wskakiwałoby do gęby, nie byłoby żadnej roboty, klientów, sklepów i dzieci” I byłoby tak, ale ok. 4 mln lat temu jakiejś kurwie zachciało się z drzewa zejść i kręcić cywilizację. A tak do dziś byśmy się bujali na gałęziach w Afryce wpierdalając banany, żyjąc beztrosko i posuwając bez gumy i zobowiązań każdą, jaka by się nawinęła…

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Dlatego nie będę mieć dzieci dopóki nie będę bogaty (jeżeli nie uzbieram – nigdy nie będę mieć dzieci!), aby nie dokładać sobie problemów.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Człowieku, jebnij to wszystko na jakiś czas i jedź gdzieś. Mi sie oczy otworzyły, jak pierwszy raz pojechałem do NY na maraton. Bałem się tego wyjazdu, bo nigdy w USA nie byłem, bo rzadko w ogóle gdziekolwiek wyjeżdżałem, bo angielski słabo, bo nie wiedziałem czy dam radę… Powiem Ci – teraz kurwa bez tego żyć nie mogę. Biegam tygodniowo po 60 km i zbieram chajs na kolejny wyjazd. A żona i reszta świata musieli się z tym pogodzić. Zresztą mam to w d… Żyje się raz.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Popierajcie dalej kapitalizm, a będziecie mieli więcej ciśnień. Popieracie to, bo „nie ma innego systemu”. Otóż jest. Gospodarka planowa, zapewniająca pełne zatrudnienie i produkcję w interesie ludu a nie burżuazji. Niech każdy świadomy człowiek okaże 1 Maja nienawiść do kapitalizmu. Zniszczyć go jest łatwo, ale musimy iść razem, jak armia, każdy pracownik, razem zmieść burżuazję z powierzchni ziemi, ukarać za te majątki. Tow. Mieczysław Moczar wiedziałby co robić, już raz oczyścił trochę Polskę. Wojna pałacom i pokój chatom! SZTORM 68

  0

  0
  Odpowiedz
 9. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. problem jest taki ze w polsce wszyscy sa nadymani jak baranie jajca, nie ma luzu i relaksu, kazdy tylko kurwa pan pani i obcina jak by kazdy byl zlodziejem, relaks i usmiechnij sie chamie!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @4. według mnie nigdy nie powinniśmy opuszczać głębin oceanów, tylko bujać się spokojnie na falach..

  0

  0
  Odpowiedz