Ciągłe pytania kiedy dziecko

Jestem po ślubie pół roku, a już pojawiają się pytania kiedy będziecie mieć dziecko? Kiedy weźmiecie się do roboty? Kurwa, co ich to obchodzi? Najgorsze, że mam pojebanych, prymitywnych teściów i to oni najczęściej zadają te wkurwiające pytania. Czy ja komukolwiek zaglądam do sypialni? Wkurwia mnie to wszystko? Po chuj mi był ten ślub? Następnym razem jak zapytają to powiem, że to nasza prywatna sprawa.

43
41

Komentarze do "Ciągłe pytania kiedy dziecko"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Popieram. Trzeba pokazać że masz jaja. Ja wkoncu powiedziałem dosłownie że to nie ich sprawa i skończyło sie. Pierdziele, kurwa, jedyny ich cel w życiu to byc dziadkiem. Mam nadzieje że ja taki nie będę

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No PO CHUJ ?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie prosto i otwarcie. bo niedługo bedą sie pytac czy to robicie w ogóle i dopiero wyjdzie chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Po chuj ci dziecko?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wiem coś o tym… Ja do ślubu mam jeszcze pół roku, a już przerabiamy ten temat od kilku miesięcy. Najlepsze, że w tej chwili jest wogóle czarna dupa, bo oboje straciliśmy pracę, mamy mieszkanie na utrzymaniu (wspominam, bo niektórzy mieszkają z rodzicami) i brakuje nam na życie i bieżące opłaty. A le teściowa (bo o niej tu mowa) wiecznie DO MNIE Z RYJEM, dlaczego ja jeszcze w ciąży nie jestem. No kurwa, błagam was… Czasami to mam ochotę sobie w łeb strzelić, albo podać jej coś do jedzenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Spróbuj zrozumieć swoich teściów, pewnie bardzo by chcieli zostać dziadkami. Więcej zrozumienia, słuchania a mniej puszenia się i zbędnego skakania sobie do gardeł!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ruchać się, ratować Polskę!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A kiedy to dziecko w końcu?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Znam tą chujnię, wiadomo że starzy chcą wnuki ale to Twoja prywatna sprawa czy w ogóle będziesz je chciała mieć. Nie daj się 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ta,tylko robić te dzieci chuj wie po co, a potem się martwić z utrzymaniem. Niech się wezmą za adopcję teściaki czy zaczną udzielać jako opiekunowie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Powiedz, że to nasza prywatna sprawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @5 – od razu takie duże ?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. #13 trochę minęło zanim zakminiłem ale powiem Ci stary, jesteś wielki, rozjebałeś mnie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @14 – Być wielkim, mieć wielkiego – kurwa, co za mania wielkości. A przecież, ani wielkość, ani technika, a filuterność, tylko filuterność. Więc nie chrzańcie przyjaciele, tylko pierdolcie ostro swoje dziewczyny, bo nie na nic gorszego, niż bezpłodny samiec z jałówką. Hej !

  0

  0
  Odpowiedz
 16. DZIECKO? zapomnij, nie w tym kraju! tu się nie da utrzymać siebie a co dopiero dziecko. Powiedz to teściom

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @15 nie załapałeś fryciu:)

  0

  0
  Odpowiedz