Ciąża

Cześć. Niedawno kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Wyszło jak wyszło, że mnie zalał. Poprosiłam moją katechetkę żeby obliczyła mi kiedy mam dni płodne i wyszło, że wtedy akurat miałam dni płodne. Na dodatek okres mi się spóźnia 2 dni ;/. Strasznie się boję zrobić test. Mam dopiero 17 lat, a mój chłopak we wrześniu skończy 18. Boje się, że matka mnie wyrzuci z domu, tym bardziej że moja siostra ma 18 lat, a matka chce ją wyrzucić z domu przez głupotę. To co dopiero będzie ze mną jak będę w ciąży? Eeeh ;( Załamana

19
46

Komentarze do "Ciąża"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. trzeba było iść do gina po tabletkę ”po” – do 72h po stosunku. nie jest wczesnoporonna ani nic, działa jak normalne anty, tylko po fakcie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mam nadzieję, że nie zniszczysz planów Boga, bo widocznie tak ma być jak będzie. Tak w ogóle to nie chciałabym być na twoim miejscu, a szczególnie jak masz taką okropną mamę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rób test jak najszybciej albo leć do ginekologa, bo jeśli tak bardzo się boisz, to są tabletki wczesnoporonne. Chociaż według mnie 2 dni spoźnienia okresu to nic strasznego, być może właśnie przez ten Twój ciążowy stres się spóźnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Margota to Ty ?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak się nie używa mózgu to się tyje o jeden dodatkowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Głupia dziewczyna + głupi chłopak = ciąża

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jak nie uważałaś jak robiłaś, to teraz rób jak uważasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. O ile ten wpis to nie prowokacja, to napiszę, że jesteście żałośni (autorka i jej chłopak) i każda osoba waszego pokroju. Nie chcecie dziecka, ale się nie zabezpieczacie??? dla mnie to zupełnie niepojęte.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zapewniam, że gumki nie kosztuja majątek. Wkurzają mnie tacy kretyni.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. myśleć kurwa!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Plus jeszcze katechetka = prawie że niepokalane poczęcie.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Nie ma walenia bez ogumienia. Pamiętaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. kurwa… jak można to robić bez gumki nie mając innego zabezpieczenia (tabletki antykoncepcyjne). Ja pierdole jak nie ma gumek to moja dziewczyna choćby mnie na kolanach błagała to jej nie ruszę. Trzeba mieć łeb na karku bo tak to jeszcze pięciu kolesi cię „zaleje” i będziesz miała przedszkole w domu. Mam nadzieję że nie jesteś w ciąży jednak bo może jest z kolei nadzieja że to cię czegoś nauczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. to o planie Boga było boskie! …0_o

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Fakt, że to głupota troche, bo on młody, ona młody, bez pracy i skończonej szkoły, a dzisiaj z kasą kiepsko, więc ciężko Wam będzie zapewnić start dzieciakowi. Ale czemu każdy robi problem, przecież rodzi się ktoś nowy, a nie umiera! Jak tak dalej będziemy myśleć, to jeszcze 50 lat i wyginiemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. szkoda, że Ci mózgu nie zalał, może wypełniłby panującą tam pustkę… jesteś nastoletnią, zależną od rodziców osobą – nie uprawiaj seksu. uprawiasz seks – ponoś jego konsekwencje.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. będziesz potępiona za dziecko bękarta! a katechetka nie pomoże, tylko rzuci na ciebie i młodego klątwę!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. trzeba było myśleć zanim dałaś się zalać. Istnieje ANTYKONCEPCJA! Gratuluję braku mózgu.
  I zrób kurwa ten test, albo idź do ginekologa i zrób badania krwi. Nie bądź jeszcze większą idiotką.
  Poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak antykoncepcja awaryjna. Zażywa się tabletkę do 72 godzin. Tylko trzeba się zdobyć na odwagę i iść do ginekologa po receptę.
  Życzę Ci, żebyś sobie nie zjebała życia i żebyś była bardziej rozważna.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. prawie wszyscy tu najeżdżają na tę pannę, a @15 poruszyłeś/-aś ważną kwestię: przetrwanie gatunku 🙂

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Zrobiłam test. Na szczęście wynik wyszedł negatywny;) Nie jestem w ciąży. Myśle że ta sytuacja wiele mnie nauczyła. A co do kolegi, który napisał o środkach awaryjnych, to nie zabiła bym swojego dziecka! Aborcja i tabletki 72h po stosunku tutaj nie wchodziły w gre.Pisząc to nie chodziło mi o to, że zniszcze sobie życie, tylko o to że nie będe mogła dziecku zaewęnić warunków. Dziękuje osobom które mnie zrozumiały.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Koleżanko chujowiczko – test po 2 dni spóźniającej się miesiączce mało znaczy. Równie dobrze moze wyjść negatywny nawet jak jesteś w ciąży.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Tak wiem, o to też sie martwiłam, ale dzisiaj dostałam okres. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Teraz jest szczęśliwa że dostała już miesiączki. Trzeba wcześniej myśleć! Jesteś bez rozumu? Co Ty tam masz w tej głowie? Dla paru minut przyjemności mogłaś zawalić wspaniały okres dorastania. I byłaby małoletnia matka z dzieckiem. Co za głupota!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Przynajmniej bym to dziecko wychowała, a nie zabiła jak niektóre małolaty! Nie byłam załamana ciażą dlatego, że bym zmarnowała wspaniały okres dorastania, tylko dla tego że nie mam warunków na to dziecko.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Z tego co wiem to już ok, głowa do góry i następnym razem myśl co robisz, a nie później z dnia na dzień oczekiwanie na krwawy „potok”

  0

  0
  Odpowiedz
 27. taka pobożna a dupy dajesz przed małżeństwem??

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Po 1 to nie dupy daje, bo zrobiła to ze swoim chłopakiem a nie z byle kim. Weźcie już zejdźcie z tej dziewczyny, zamiast ją bardziej dobijać, to może byście jej poradzili albo chociaż podtrzymali ją na duchu. Wasze komentarze są w większości żałosne, udajecie takich mądrych i piszecie że od tego są gumki a przecież gumki też pękają.

  0

  0
  Odpowiedz