Cisza nocna

Pod moją klatką jest ławka, jedyna pod całym blokiem. Przychodzą tam miejscowe menele i raczą się do późnych godzin nocnych alkoholem. Nie czepiałbym się ale te skurwysyny drą mordy jak pojebani. Zgłaszałem sprawę do spółdzielni, ale oni mają lokatorów głęboko w dupie, zależy im tylko na terminowym ściąganiu czynszu. Zrobiłbym porządek z tą ławką tylko że jest ona zabetonowana w ziemi i gdy podchodzi się pod nią to czujnik przy drzwiach od klatki włącza światło. Chyba kupię foliowe worki, nasikam do nich i będę rzucał przez okno.

58
46

Komentarze do "Cisza nocna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Porysuj brązową kredką po ławce albo na szybko skupkaj się i w nogi.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zgłoś problem do Strasburga albo Strasburgera w Familiadzie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Panicz Jan zatrudni na stanowisko: „Main director of clean department” Gwarantowane
  atrakcyjne warunki: zakwaterowanie w przyoborowych czworakach dla parobasów. Wymagania: wyższe wykształcenie, język angielski w stopniu biegłym, umiejętność programowania C++

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wzywać policję do skutku

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jebane polsko-słowiańskie ścierwo rozjebałbym to wszystko z M16 i tych dresów patusów też.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Moja loszka też jest często zamroczona alkoholem, i się wtedy wydziera, w domu czy na ulicy, dla niej to bez znaczenia. Ale znam bardzo skuteczny sposób uciszenia tych wrzasków – wyjmuję po prostu swojego wielkiego i potężnego fiuta i loszka natychmiast klęka bierze go do buzi, wiedziona swoją niepohamowaną, nimfomańską chucią. I w następstwie tego milknie.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Wysmaruj ją całą kwasem akumulatorowym, z poparzonymi dupskami długo nie będą na niej w stanie usiąść

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie lubię konfidenctwa,ale najskuteczniejsza jest straż miejska.Dzwoń anonimowo aż do skutku to się pozbędziesz kutafonów.Na mandaty nie wyrobią.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na privat

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nasraj na tę ławkę albo wysmaruj czymś okropnym.Państwo ma w dupie porządek na ulicach i pod oknami…. Ja na tych wrzeszczących skurwieli rzucałbym koktajle molotowa (ale nie wolno),bo chodze do pracy niewyspany a te kurwy nie pracują.Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. jebane żule

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Na policję czy straż miejską zadzwonić nie potrafisz? Spółdzielnia nie jest od pilnowania porządku. Możesz spróbować zebrać podpisy od lokatorów w sprawie likwidacji ławki z uwagi na menelstwo i takie pismo złożyć do spółdzielni. Myślenie nie boli!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Moja loszka jest bardzo doświadczona w zakłócaniu ciszy nocnej. Wydziera się jak pojebana, gdy ją w nocy dymam, tak jak tego chce, czyli mocno. A jak jest pijana to w ogóle się wydziera chyba że zatkam jej pyszczek swoją fają, co zresztą przyjmuje z wielkim entuzjazmem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Te foliowe worki to dobry pomysl. Jeszcze lepszy pomysl to kupic wiatrowke i napierdalac z okna jak wasilij zajcew. Albo kup liquid ass i wypryskaj cala lawke a u stop zakop 2 tony gnojowki

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Moja Loszka mówi, że mój stary jest ode mnie lepszy..Nosz do chuja…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Witaj kolego ! Mam radę odnośnie tego problemu, a bliżej – tej lampy na czujnik ruchu. Sprawdź pod lampą lub nad, czy w tym czujniku są przyciski, pokrętła. Jeśli tak, to są tam obrazki co należy zrobić, aby ją ustawić na świecenie o określonej porze dnia lub całkowicie można to wyłączyć 🙂 Jeśli uda Ci się to wyłączyć, bądź przestawić rób wtedy porządek z ławką. Ps. Piotrek. Pozdrawiam !!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wsrod nocnej ciszy glos sie rozchodzi ….Wstajcie menele -Wladek z workiem moczu na was nachodzi….Czem predzej sie podrywajcie i browary zabierajcie bo was w czape worem szczyny ugodzi….

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jebane lawki. Nie powinni ich nigdzie stawiac bo tylko patusy na nich siedza.
  Wysmaruj lawke gownem.

  0

  0
  Odpowiedz