Ciuchy Pitbull, MMA, patriotyczne i innych marek

Zawsze mnie rozwalają osoby noszące tego typu ciuchy. Okej, stać ich, ich pieniądze i ich sprawa. Ale kurwa mać, widuję chłopaków kilkunastoletnich w ciuchach Pitbull West Coast, które wiszą na nich jakby mieli je po starszym bracie i taki jeden z drugim myśli, że jest kozak i wygląda groźnie.Osobiście lubię ciuchy z tej marki, bo są dobre jakościowo, mają ciepłe bluzy ale niestety marka pierdoli sobie renomę z powodu m.in takich osobników. Gdy chodziłem do technikum, miałem tam kilku typów chodzących w ciuchach Polska Walcząca. Prawda jest jednak taka, że w razie nie daj boże godziny W, jedyne z czym by walczyli, to z utrzymaniem sraki w gaciach. Inny przykład to mam kilku znajomych, co pochodzili kilka razy potrenować sparingi i taki osobnik po miesiącu chodzi w bluzach MMA. Śmiech na sali, kurwa mać. Jeszcze bardziej rozpierdalają mnie osobniki, które uważają popierdalanie w ciuchach Calvin Klein tudzież EA7 za prestiż. Kurwa mać, przecież za granicą to jest traktowane jak najzwyklejsza sieciówka i popierdala w tym co drugi menel żłopiący jabola pod mostem.

9
0

Komentarze do "Ciuchy Pitbull, MMA, patriotyczne i innych marek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też mnie to wkurwia. W 99% przypadków wychodzi na to, że osobnik w takich ciuchach to gówno umiejąca, zakompleksiona pizda. Ktoś, kto naprawdę coś potrafi (między innymi dobrze się bić) nie ma potrzeby udowadniania tego ciuchami z jakimiś popierdolonymi napisami.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sam mam kilka ciuchów z marki Pitbull West coast, mam także kilka bluz i t-shirtów z naprawdę drogich marek (ceny sięgające 1000zł wzwyż). I teraz uwaga : Ciuchy, które kupiłem za tę kwotę, nie mają żadnych widocznych napisów, same wzory typu basic logo (malutki druczek na prawej stronie piersi bądź tylko metka w środku). Idź w chuj z jakimiś ciuchami, które są całe wyjebane w napisach. Jak widzę typa z włosami na żel i w bluzie, która ma na całą klatę wypisane EA7 Emporio Armani to mam ochotę jebnąć ze śmiechu na podłogę. Patrzcie wszyscy, stać mnie na ciuchy od Armaniego xD

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Mnie wkurwia to, że ilekroć chcę kupić jakąś bluzę czy t-shirt, to szukanie modelu bez żadnych napisów graniczy z cudem.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. O kurwa.
    Ja mam całą szafę bez napisów.
    Prócz 1 rzeczy.

    Ja nie mam z tym problemu, ale ja nie mam kasy na ubrania. Hehe.

    0

    0
    Odpowiedz
 4. pitbull, prosto, mma, polska walcząca w tym chodzą menele w polsce

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tldr, jeden dres wkurwił się na innych dresów.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Po miesiącu są już wojownikię? Trzy miesiące to się kurwa dobrej postawy człowiek uczy i bicia prostych ciosów w powietrze gołymi rekami bo w rękawicach by się chujek umęczył -_-

  1

  1
  Odpowiedz