Ciuchy sportowe

Niby nie jest to jakaśtam wielka chujnia, ale śmieszy mnie nagły wysyp firm, które robią damskie, „stylowe” ciuchy do ćwiczeń. Za ciężkie pieniądze. Niektóre, z tego co widzę, nadają się tylko do „selfie” na siłowni. A za jakieś zwykłe-niezwykłe legginsy życzą sobie po 3stówy… Dla mnie to głupota. Ja się wbijam w jakieś tanie, zwykłe leginsy, jakikolwiek t-shirt (oczywiście czysty i cały 😉 ) i śmigam na siłownie/pobiegać. I mam w dupie co kto myśli na temat mojego ubioru (choć pewnie nawet nikt nie zwraca na mnie uwagi, bo się nie wyróżniam- bo i po co?0 Ja wiem, że ludzie mogą ze swoimi pieniędzmi robić co im się podoba, wyrażam tylko swoją opinię- wydawanie po 600zł na komplet ciuchów „do ćwiczeń” jest głupotą.

42
1

Komentarze do "Ciuchy sportowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ha! Przedsiębiorcy wyczuwają rynek, gdzie mogą zarobić i robią te ciuchy, a durnie kupują. A ile wyszło patriotycznych ciuchów – koszulki, bluzy itd., i wcale nie robią tego jacyś wielcy patrioci, tylko ci, którzy na patriotach chcą zarabiać. Tylko ci patrioci często tego nie kumają i wydają hajs i już się wcale od siebie nie odróżniają, jak ci, co kupują te drogie legginsy. Zresztą wszystkie piosenkarki, pseudomodelki, aktorki itd. – też są podobne do siebie, bo każda sobie robi wielkie usta i koryguje twarz operacyjnie i aktualnie wszystkie się do siebie coraz bardziej upodabniają. Każda z nich uważa się za nie wiadomo co, a patrząc na nie z boku – są śmieszne.

  7

  0
  Odpowiedz
 3. Ja chodzę na siłownię i mam dwa zestawy ciuchów. W jednych ćwiczę, potem prysznic, przebieram się w ciuchy do selfie i robię fotki. Najchętniej z karkami po 140kg mięśni. Jak mi się taki kark spodoba to parzę się znim jak zwierzęta uprzednio przebierająć się w bieliznę do zalotów, do kolacji a potem do parzenia się. W tym do parzenia się mam 3 zestawy. Jak kark preferuje w dupę to zakładam inny zestaw niż ten do minety lub robienia wafla. A za 600 zł to ja bym nawet majtek nie kupiła. Pozdrawiam biedaczkę której nie stać na ciuchy.

  2

  10
  Odpowiedz
 4. DO; Autorki tekstu- Popieram Cb…;)
  Osobiscie mysle ze to Gruba przesada wydawac aż 600zł za sportowo-oryginalne ciuchy….;) No tak trzeba się pochwalić Selfie na siłowni + oryginalne ciuchy…..;)

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Jak jak chciałem pobiegać, to wychodziłem z domu 😀 teraz się biega tylko na siłce? ok, ok jak pizga, zimno i chlapa, to się zgodzę jakaś bieżnia, ale żeby normalnie codziennie pod dachem, a nie w lesie hmmm?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. między pobiegać a pójść na siłkę był ukośnik, który oznacza, że albo to, albo to. Przynajmniej tak mnie w szkole uczyli.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Sa ludzie ktorzy ida na silownie cwiczyc i tacy ktorzy ida na silownie skorzystac z lustra.

  1

  0
  Odpowiedz