Co dalej?

Witam, moją chujnią jest perspektywa mojej przyszłości, ale nie mówię tutaj o tym, czy sobie poradzę, czy nie, bo rzecz się tyczy mojej rodziny. Już wyjaśniam, o co chodzi, otóż:
1. Moi rodzice nie są już zbyt młodzi
2. Codziennie muszą pracować i do tego w międzyczasie zajmować się moim niepełnosprawnym rodzeństwem, łącznie ze mną.
W związku z tym moją chujnią jest to, ze z jednej strony chcę wreszcie skończyć studia, znaleźć pracę i wypieprzać na swoje, ale z drugiej strony za chuja nie widzi mi się zostawianie rodziców z tym ciężarem, bo często się zdarza, że popołudniu zostaję ja i moje rodzeństwo, bo wiecie, rodzice w pracy.
Skończyłem, przepraszam za tragiczną składnię. Śrut i chujnia.

127
44

Komentarze do "Co dalej?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozwiązanie jets proste – głosuj na JKM

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 4. trzymaj się

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie wiem co dalej w Twoim przypadku. Sama nie wiem co dalej w moim przypadku. Mówię poważnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chujnia jak chuj!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No i nie wiem co napisać. Może to jest ten Boski Plan równych szans i sprawiedliwości? Spytaj proboszcza bo ja już straciłem nadzieje w swoim życiu gdy zostałem oskarżony za coś czego nie zrobiłem i czekam na wyrok bo taki jest Boski Plan.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Dalej będzie gówno, zrozumcie LUDZIE O OGRANICZONEM INTELEKCIE TO KURWA MAĆ nie ma znaczenia rano możesz iść do pracy ale po południu z twojego miasta zostanie tylko gruz jak Pierdolnie ze statku OBCYCH JEDEN POĆSK. To cale układy słoneczne są rozpierdalane a ty co tu wypisujesz ?! Jak byś pracował w Parlamencie Europejskim w departamęcie do spraw obcych to byś miał CHUJNIE WYJEBANĄ W KOSMOS!!!! Nic ludzie nie wiecie, czym różnicie się od stada bydła bo jak dlamnie niczym. Zero przyzwojtości dla bliźniego i poszanowania!!!! A tym czasem patałachy macie mi zagłosować na KNP, Czy to Kurwa zrozumiano??!!!!! Al Alikicha Betuki!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. To sprawa pomiędzy tobą a twoim sumieniem, nie sugeruj się opiniami przypadkowych komentatorów

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ehhh, 3maj się kolego. Rzeczywiście nie fajnie by było ich tak zostawić. Ja to mam inną sytuację chociaż też chce już iść na swoje, ale nie mam za co a już 25 lat na karku.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie wiem co na to powiedziec. Zycie ci wytrwalosci. Ucz sie. Wyjdz na prosta. A Mesiom i innym CHUJOM mowie: NIE. Wstrzymajcie sie od pierdolonych komentarzy, bo gosciu ma naprawde problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak ten półmózg od „rób doktorat” jeszcze raz sie tu odezwie to zajebie

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie możesz poświęcić całego życia żeby rodzicom pomagać. Znajdź pracę, wyjdź z domu, wspomóż starych finansowo (daj im parę stówek). To nie twoje dzieci, ale rodzeństwo. To rodzice powinni się nimi zająć, ty możesz pomóc, ale nie poświęcać życie żeby zajmować się rodzeństwem. Czy ty jakbyś miał dwójkę dzieci, jedno niepełnosprawne, a potem drugie zdrowe, to chciałbyś żeby to zdrowe poświęciło życie żeby Tobie pomóc się zajmować tym niepełnosprawnym? Twoja rola przyjdzie jak rodziców zabraknie, a może uda Ci się do tego czasu ustawić na tyle, żeby opłacić opiekę nad rodzeństwem.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Trzymaj się. Ja stale nie potrafię docenić pewnych rzeczy. Dasz radę wybrnąć z tematu.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jeśli jesteś zdrowy i z orzeczeniem o niepełnosprawności, to wszystkie drzwi stoją przed tobą otworem. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Nic nie obiecuję, ale mogę powiedzieć, że na takich właśnie czekamy. Dla takich jak ty gotowi jesteśmy nawet zwolnić miejsce, z dnia na dzień wyjebać na zbity pysk bez wypłaty innego wzorowego pracownika z 20-sto letnim stażem w tyrce.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. No i mamy prawdziwy dylemat. W sumie ja bym zrobił tak ( no bo co innego można napisać w takim patowym przypadku). uderzyłbym na swoje tzn praca i starał się pomagać rodzicom finansowo (opiekunka? coś w ten deseń).

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Nie przepraszaj bywało gorzej;)

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Równie dobrze rodzice mogli zrobić aborcję, a to że zdecydowali się urodzić takie dzieci, to ich sprawa, ich ciężar. Wypieprzaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Sluchaj. Ja wiem, ze ty pomyslisz, ze to puste slowa, ale INNI MAJA GORZEJ.Uwierz mi. Mimo wszystko trzymaj sie i dzialaj tak, bys wyszedl na czlowieka. Kiedys bedziesz ty musial pomagac rodzicom.A glupim chujom i ich chujowym komentarzom CHUJ W DUPE.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Jesteś porządnym, poukładanym, mądrym młodym człowiekiem. Wierz w to że wszystko się poukłada. Jestem 2 razy starszy od Ciebie, b.wiele w życiu przeszedłem i jeszcze się tak nie wydarzyło żeby sprawy jakoś się nie poukładały (choć wiele razy wydawało mi się że jest już skrajnie tragicznie). 2. Czy jak się wyprowadzisz z domu to nagle zerwiesz kontakt z rodziną? Nie! Nadal będziesz mógł im pomagać jak nie tak jak do tej pory to w inny sposób. Ty i Twoja rodzina pewnie będzie musiała trochę „przemeblować” swoje życie ale po jakimś czasie wszystko trafi na swoje miejsce i być może w dłuższej perspektywie czasu uznasz że wyszło to wszystkim na dobre. Głowa do góry, trzymaj się i życzę powodzenia!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @11. Możesz mi skoczyć, ćwierćgłówku. A wiesz dlaczego? Nie wiesz? To zrób doktorat.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. rób doktorat z politologii

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Koleś z 1 – jebany gimbie spierdalaj! Nikt nie głosuje na ukryte pedalstwo!!
  Jeśli chodzi o autora – idź na swoje i pomagaj rodzicom 🙂 Beda dumni, że syn jest dorosły i że potrafi zająć się cześcią obowiązków, jakie spadło na Waszą rodzinę.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Po co ci studia? Na ochronę do marketu przyjmą cię bez szkoły, spełniasz najważniejszy warunek -jesteś niepełnosprawny.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @1 – chyba cię pogięło. Całkowicie bezduszny i oderwany od rzeczywistości program, będący owocem chorego umysłu.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Ja właśnie jestem sprawny, ale mam umiarkowane orzeczenie o niepełnosprawności. Nie wiem, czy pamiętacie, ale napisałem chujnię PIKAWA NIE DOMAGA.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. No to masz kurwa problem. Jedna gwiazdka dawidowa.

  0

  0
  Odpowiedz