Co mnie boli?

A to państwo mnie boli. To, że nie można tu normalnie oddychać, pracować, zarabiać. Nie można tu nic zrobić. Pieprzona biurokracja wysysa energię życiową z człowieka na każdym kroku.

19
38

Komentarze do "Co mnie boli?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie jest państwo,to nie jest kraj.To jest najweselszy barak w Europie Wschodniej niestety.Też mnie to boli jak chuj,z dnia na dzień coraz bardziej.Płacisz jebane podatki na tych skurwysynów a nie masz ani konkretnej służby zdrowia,ani socjalu jakiegoś przyzwoitego ani nawet kurwa jebanego porządku-na dworcu zachodnim cały czas bagno jakby ktoś się zesrał…kurwa w dupę mać co robią służby miejskie?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To globalna prochujnia – skupiająca wszystkie chujnie o tym kraju.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Żeby takie rzeczy zdarzały się TYLKO U NAS W KRAJU, to bym jeszcze rozumiał takie posty ale, że tak nie jest więc nie mam pojęcia po jakiego chuja ciągle powtarzają sie durne narzekania i „stwierdzanie faktów” o chujni naszego kraju. Niech ktos mi wskarze jakies super rozwinięte i przyjemne dla obywatela państwo będące wcześniej pod okupacją bolszewickich świń, czy dotknietych wilokrotnie wojną, bo może ja jestem jakoś nie zorientowany w świecie? Ale chyba lepiej żyć tu niż gdzieś w Afryce, czy w państwie podobnym do Chin? Ale to tylko moje skromne, nierozumiane przez większość ludzi zdanie…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. „Żeby takie rzeczy zdarzały się TYLKO U NAS W KRAJU…”-
  Faktycznie. AIDS, dziura ozonowa, choroby weneryczne, etc. też są wszędzie na świecie. Baaa. W takiej Afryce co drugi chory. Czyli nie narzekajmy na AIDS.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a może tak mniej narzekania? 😐

  0

  0
  Odpowiedz