Coca Cola już nie ta sama

Chciałem podzielić się smutnymi dla mnie ale i dla innych zapewne, obserwacjami na temat CocaColi… zdecydowałem kupić ostatnio kilka butelek różnych marek Coli i porównać z oryginałem. Wnioski?? Będąc w sklepie zdecydowanie wybiorę HopColę czy nawej Colę z biedry (choć w tej czuć zdecydowanie bardziej kwas ale to zapewne wiąże się z tym że dają do niej mniej cukru) niż Coca Cole. I nawet nie chodzi tutaj o cenę.. Zapewnie każdy widział już nową reklamę CocaCola podziel się radością, tak.. powymyślali jakieś pierdu pierdu butelki z chujowymi napisami. Co to kurwa jest! Po pracy chcę kupić butelkę swojego dawniej ulubionego napoju a tu zamiast ładnej i zachęcającej etykiety jakiś napis Alfons czy inny chuj! A tak poza tym to co kto tam do końca wie co oni tam dodają jak nikt nie zna do końca receptury… Mówię wam lepiej zakupić wyśmienitą HopColę w cenie 3,5 zł 2l!

56
89

Komentarze do "Coca Cola już nie ta sama"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pewnie Byczywąs przestał dodawać spermę do głównego zbiornika…

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Powiem ci tak na pewno to sprawka pana od 660 tys/m i lamborghini Aventador który jest przecież dyrektorem fabryki Coca-Cola 😛 sam przecież mówił że trą łacha do głównego zbiornika.Masz odpowiedź!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To przez Byczywąsa i Mesia. Poją się razem ze swoimi pracownikami tanim winem, a potem walą spermę o zmienionym lekko przez te wina bukiecie smakowym do głównego zbiornika i Cola smak traci. 😉 A poważnie: dają w fabryce za dużo cukru do Coli i faktycznie jest przez to dużo gorsza. Choć nas te HopCole i tym podobne tanie wynalazki to bym uważał, tam jest z tego co pamiętam niezły Mendelejew. Lepiej już kupić normalną Colę i dodać trochę wody. Albo przerzucić się na inne napoje.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A co ty chcesz? Jak mesio czy tam jakiś à la mesio sam pisał tu na chujni, że dodają do CocaColi spermę. Więc o co chodzi? Masz odpowiedź.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał 1 mln euro miesięcznie (olbrzymia podwyżka za genialne wyniki produkcji) netto i jeździł Bugatti Veyronem(zmieniłem wóz) tak jak JA, to wiedziałbyś, że walimy konia do głównego zbiornika dzień i noc.Każdy klient myśli,że to aromatyczna wanilia,którą zbierał murzyn na Madagaskarze,ale to kłamstwo.Niestety na zakładzie zauważyliśmy,że wbrew pozorom obniża to pH Coca-Coli,czyli powoduje „większy kwas”.Pozdrawiam,Jan Byczywąs,kierownik zakładu Coca-Coli.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. To ten cały byczywąs leje do głównego zbiornika i dlatego czujesz inny smak.
  Zresztą zobaczysz, sam ci tu o tym napisze.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. No po prostu nie wierzę! Na chujni kryptoreklama! To dopiero chujnia!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. uzębienie to ty masz pewnie nieciekawe…a co to coli to zarzuty możesz kierować bezpośrednio do gościa od Lamborghini.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Do autora tego tekstu. Debilu, takie napisy są tylko w filmiku „Abstrachuje”, i jest tylko parodią prawdziwej reklamy, której zapewne nie widziałeś. Eee, kurwa słaba ta twoja chujnia. To już tego jebanego Jana Byczywąsa teksty są lepsze, bo przynajmniej można się pośmiać z głupoty tego gimbusa który to pisze.
  napiszę jedno – chujowa ta twoja chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Przecież mesiu, Byczywąs uprzedził jolajnie, że zapierdalając przy taśmie nie ma czasu się nawet odlać więc szczają i walą gruchę do głównego zbiornika. mesiu, parówo, pozdrowienia, skurwielu.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Gdybyś był pojebany tak jak ja, zarabiał 1 € miesięcznie i jeździł zardzewiałym maluchem tak jak ja, to nie czułbyś wewnętrznej niechęci do coca-coli. Pozdrawiam. Popierdolony Jan Byczywąs.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. no gosciu od mesia teraz aventadora mowi ze wala gruche do glownego zbiornika

  0

  0
  Odpowiedz
 14. i tak gówno hop cola na początku była dobra tak jak 10 lat temu pepsi i coca cola. Nie wiem co się dzieje oni chyba tam wcale co2 nie dodają. Pamiętam jak mi nos rozsadzało przy pierwszych łykach a teraz jak woda niegazowana. Po prostu mają nas w dupie

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ja tam wolę pepsi, ale najczęściej kupuję właśnie hop colę

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie pij tych szczyn chemicznych. Herbatke sobie lepiej zaparz, albo jakieś ziółka. Niektóre są naprawdę smaczne.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. i masz rację kropka
  . ja tysz kupuja hop kola

  0

  0
  Odpowiedz
 18. No, ci w Coca coli są pojebani z tymi imionami. Ale podobno w HopColi dopiero mają zjebany patent, podszywają się w internecie pod zwykłych ludzi i na forach i innych stronach reklamują HopColę że niby taka dobra, tak zwany marketing szeptany. Chujki.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jasne, przecież pieniądze są najważniejsze, ja też zamiast gotować zupę pomidorową to kupuję zupkę chińską bo nie jakość tylko optymalna cena ma znaczenie. Nawet wmawiam sobie że chemia zawarta w tym syfie jest nieszkodliwa. W końcu i tak umrę to po co mi przyjemność niepowtarzalnego smaku czy martwienie się o jakieś chemikalia. Pieniądze lepiej odkładać na chujowe mieszkanie w bloku z chujowymi sąsiadami i śmierdzącą klatką schodową na których będę narzekał do końca życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Już gorsze od tego jest twierdzenie, że Coca Cola Zero smakuje tak samo jak zwykła!

  1

  0
  Odpowiedz
 21. cc mi nigdy nie smakowało wole pepsi

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Pij cole, nedziesz mial osteoporoze!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. U mnie w sklepie Hoop Cola za 2,99PLN i to nie jest promocyjna cena. Smakuje ok, jak nie mam kasy na Pepsi, albo nie ma jakiejś promocji na 4xpak Pepsi, wówczas sięgam po Hoop Cole. Coca nigdy mi nie smakowała, zaryzykuję, iż jest mniej przekonywująca w smaku od naszej rodzimej Hoop, która schłodzona uprzednio, jest wyśmienita z kostką lodu oraz odrobiną rudego łyskacza. 5 GWIAZDEK ODE MNIE.
  PS. Aha, kiedyś kumpel mówił, że Pepsi smakuje pełniej, kiedy jest pite bezpośrednio ze szkła niż z plastikowej butelczyny. Pamiętam jeszcze parę lat temu w przydrożnych knajpach można było spotkać te butelki, bodajże 0,25l. Trochę prawdy w tym było, co mówił… Ech, czasy dzieciństwa.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. zgadzam się, a cytrynowa HopCola jest jeszcze bardziej wyśmienita 😀

  0

  1
  Odpowiedz
 25. HopCola – DOBRE BO POLSKIE! (Jedno z nielicznych 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 26. No wiesz… u mnie w Biedrze HopCola jest po 4.30zł…

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Bo Bączywąs wali gruchę do głównego zbiornika. Także co się dziwisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 28. mesiu wali sperme do pojemnikow razem z Japoncami

  0

  0
  Odpowiedz
 29. to, że bardziej od oryginału odpowiada Ci smak wieśniackiej podróby, wcale nie musi oznaczać, że oryginał się popsuł 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 30. A próbowałeś może dodać swojej spermy ?

  0

  0
  Odpowiedz