Coraz bardziej skomplikowane życie

Nawet nie wiem czy nie popełniam przestępstwa pisząc tutaj cokolwiek, bo tak już za ewaluowane że prawnicy powoli sami gubią się w tym co można, a co jest zabronione. Z drugiej strony mogłem zacząć pisać, jak ktoś kiedyś gdzie, i nie udowodnię, że było inaczej. Nawet reklamy w goglach odsyłają nie wiadomo gdzie. Instalują się jakieś rzeczy które odpalają bóg wie co, z kolei nawet umieszczenie własnego zdjęcia które zrobił mi ktoś inny jest już łamaniem praw autorskich. jest tego więcej… i więcej spostrzeżeń. Np takie o to reklamy o treści „nieaktualna wtyczka – zaktualizuj” i o ile ja rozumiem że tego się nie robi, 50 latka już nie.

49
92

Komentarze do "Coraz bardziej skomplikowane życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zmień dilera

  0

  0
  Odpowiedz
 3. z kim rozmawiasz???

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mhm, kiedy piję kawę, to piję zawsze do końca, potem zjadam filiżankę i zostawiam tylko uszko.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak się tą twoją wtyczką nie przejmuj, jak ci 50-cio latka nie pozwoli się podłączyć to spróbuj ze starszymi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kiedyś trzeba było z dzidą po lesie biegać i upolować 300 kilogramowego dzika, żeby dzieci wyżywić i nie dać się wilkom, a teraz – NIEAKTUALNA WTYCZKA! Kto to widział, takie rzeczy. Jak żyć?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wiesz, ja mialam takie chujowe dziecinstwo, ze nie masz pojecia. Nie bede sie tu nad soba uzalac, bo to nie temat. Powiem ci tylko, ze urodzilam sie w patologicznej rodzinie, bylam za wszystko karcona, przemoc, alkohol i te sprawy. Czyli tak: jesli piszesz prawde, ze miales super, to zamknij jadaczke i uzywaj zycia, bo krotkie. Jesli posuwasz nam tu opowiesci z mchu i paproci to spierdalaj, bo ludzie mieli w zyciu naprawde chujowo i twoje wymyslaki nikogo nie interesuja.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pijany czy co?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Uwazam, że twój wniosek o adopcję wszechświata jest bezzasadny.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Próbuję zrozumieć tą chujnię po raz kolejny i nie wiem, czy to ze mną, czy z autorem jest coś nie tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. taka sytuacja

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @6 Nie ta chujnia

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Treść chujni narusza regulaminy i prawa autorskie. Autor został wpisany na listę terrorystów FBI i zostanie pociągnięty do odpowiedzialności cywilno-prawnej i karnej. W przypadku niezastoso// Reszta komentarza usunięta przez ACTA

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ściągnij adblocka

  0

  0
  Odpowiedz