Cwaniactwo nie zna granic

Nie wiem jak jest w Waszych okolicach. Ale u mnie, na lubelszczyźnie, nie wiedzieć czemu przyjął się pewien arcy wkurwiający zwyczaj. Otóż zarówno pewna część młodzieży, jak również wielu przedstawicieli starszych grup wiekowych, upatrzyło sobie często środek ulicy (żeby było jasne: nie drogi osiedlowej tylko normalnej ulicy) jako miejsce do stania/gadania przez telefon/gadania na żywo z drugą osobą/opierdzielania się/dłubania w nosie itp. I teraz sytuacja: jedziesz, jedziesz wolniutko, widzi ciebie chamisko i nie zejdzie z drogi. W ostatniej chwili usunie się tylko na tyle, żeby zrobić miejsce na twój manewr omijania jego szacownego dupska… ale nie zejdzie na chodnik. Dalej… przyparkuje taki cwel przy krawężniku. Dobrze, mozna mu. Wychodzi z wozu, oczywiście zostawia lewe drzwi otwarte, opiera się o samochód, staje dalej jego kolega – już prawie na osi jezdni – i sobie gadają. Gdyby tak na złość przetrącić takiego, to oczywiście gromy posypałyby się na kierowcę.
I teraz sytuacja która popchnęła mnie, drodzy chujowicze, do podzielenia się tymi refleksjami. Jade sobie wczoraj mniej uczęszczaną drogą, ale wciąż ruchliwą i pełną zaparkowanych samochodów. Stoi sobie gimbaza w ilości sztuk 3, centralnie na środku drogi. Ani ich lewą, ani prawą stroną. Jakimś cudem ominąłem, ale nie zdzierżyłem, szybka decyzja, wzrok na lusterko wsteczne – stoją jeszcze – postawiłem wóz 100 metrów dalej na parkingu i strzała do nich. Gonię, zanim dobiegłem rozpierdzielili się po kątach. Nie było cwaniaków. A dziś rano… dwie malownicze rysy na błotnikach. Mam za swoje. Hejtujcie, bo zasłużyłem, prawda?…

71
68

Komentarze do "Cwaniactwo nie zna granic"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. powywieszać skurwysynów jak psy!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rozkurwić traktorem – sznura szkoda..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To musi być jakieś zadupie skoro samochód jest tam jeszcze egzotycznym widokiem i byle kutas ma szansę stać na środku drogi dłużej niż jedną sekundę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nagraj następnym razem na kamerę i powiadom straż miejską (na coś się w końcu przydadzą). A po ryjach łatwo będzie dojść kto to taki, bo to pewnie gnoje z okolicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Człowieku, mnie takie nerwy biorą jak to czytam, że zaraz nie wiem co zrobie, szacunek do Ciebie, że ich tam nie rozjechałeś, ja bym przycisnął buta i ich postraszył, jak by nie odskoczyli, pech. Na Twoim miejscu ścigał bym tych cwaniaków co zrobili Ci te rysy i ich rozwalił po kolei… kurwa chamstwo w chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No kurwiszcze „u siebie” zawsze zachowują się podobnie .. lezie taki jeden z drugim środkiem bo to kurwa jego .. albo zapierdalanie starymi goflami, astrami, siwikami po własnych wsiach z dużą prędkością! Nie rozumiem, jak można u siebie robić oborę!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jebane patusy to jest kurwa zamerykanizowanie polski i rosyfikacja bo te gówno z tamtych ztron się wywodzi syf i malaria do gazu z nimi z takimi skurwielami przydałby się tu Casey Jones (z żółwi ninja) i by to wyczyścił ten polski syf a jeśli nie to JA ZACZNĘ !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ad7-pierdolisz

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zmien dojazd gosciu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. od autora chujni o cwaniactwie:
  ad3,6 niestety, to środek prawie 80 tysięcznego miasta…
  ad7 casey rządzi

  0

  0
  Odpowiedz
 12. autorze z Chełma jestes?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ad11 tak, Chełm

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zapamiętałeś choć jeden zjebany ryj któregokolwiek szczura zakapturzonego ? Działaj !

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Lubelszczyzna… Polska B, pewnie są zszokowani, asfaltem i nie wiedzą do czego służy droga. Spokojnie po dwóch pokoleniach powinni przywyknąć.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. autorze ja tez jestem z Chełma,podaj ulice to sie przejade tam i ,,porozmawiam” z gówniarzami-chuck norris

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Kup sobie spluwę, mówię poważnie. Nieważne czy pneumatyczną czy czarnoprochowca, cokolwiek. Wyjmij i skurwiele raz dwa zmiękną. To taka gimnazjalna gangsterka, która jak przychodzi co do czego, to szcza w majty. Frajerzy nasłuchają się rapu i kozaczą.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. ad 15
  zapraszam na połaniecką / wolności, szczególnie w okolicach przedszkola

  0

  0
  Odpowiedz