Cycek

Dlaczego babski cycek ocenzurują, a chłopski nie? Przecież to ta sama skóra, te same gruczoły. Sutek tylko różni się wielkością. No więc? Niech męskie cycki też cenzurują jeśli idziemy tym tropem, w końcu równouprawnienie!!! No chyba, że odwrotnie!

44
62

Komentarze do "Cycek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak jest! Jak panna robi gałe kolesiowi to też powinni pokazywać!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie zastanawiałem się do tej pory nad tym ale to dobra rozkmina. Wiem jednak dlaczego tak jest. Męskie sutki podniecają nieporównywalnie mniej osób niż sutki kobiece. Gdyby każda laska chodziła bez stanika to mielibyśmy na świecie niezły Heisel. Faceci by wariowali i sprawiali kłopoty. Męski sutek nikogo nie rajcuje i nie ma z tego tytułu żadnych dziwnych zachowań więc nie ma sensu zabraniać facetom łazić bez koszulek.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. akurat! czy faceci też wydzielają mleko? hahaha!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo baby w swoich cyckach mają swoje IQ. Cenzura jest po to żeby się zastanawiać – głupia czy jebnięta 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdolenie o Szopenie. Kwestia kultury i tyle. Nie ma się co tu doszukiwać logiki. Cały świat stoi na absurdach prawnych i kulturowych. Absurdów można wymieniać tyle, że nie starczy miejsca na wszystkich dyskach świata. Dlaczego na przykład rozmawianie przez komórkę w aucie jest be, a picie kawy albo drapanie się po jajach okej? Dlaczego posuwanie w czoko-oko kobietę jest okej, a mężczyznę jest be? Dlaczego wolno pić wódę, a nie wolno palić trawy?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Wszystkie baby to chuje, pamiętajcie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5 Primo: Bo drapanie po jajach nie absorbuje tyle uwagi co rozmowa przez telefon. Secundo: Bo natura nie przewiduje posuwania w cokolwiek osobników tej samej płci. Tertio: Pal, ktoś Ci zabrania? kupisz u kolesia w kapturze na każdym rogu.

  1

  0
  Odpowiedz