Czarna seria

Witam! Jechałam ostatnio pekaesem. Bilet kupiłam u kierowcy, który był tak pochłonięty widokiem młodej laski, że źle wydał mi resztę. Całą drogę stałam (4 godz), bo ten pojeb nie wiedział ile ma osób i sprzedawał bilety do oporu. Miotało mną po autobusie, a nogi miałam w okolicy żuchwy. Po przyjeździe na miejsce zrobiłam dwa kroki z pekaesu i zostałam otoczona przez jakichś małolatów. Tak szybko, jak się pojawili-to i zniknęli. Zrobiłam jeszcze jeden krok i cała zawartość mojej torebki wyleciała na chodnik. Gnoje rozcięły mi torebkę i zarąbały portfel, kosmetyczkę i parasolkę. Pozbierałam majdan, wepchnęłam do walizki i poszłam na przystanek, szczęśliwa, że jeden bilet komunikacji miejskiej miałam w kieszeni kurtki. Skasowałam i spokojnie turlałam się do domu. Nagle kontrolerzy. Podałam mój bilet i dowiedziałam się, że od pięciu dni są wyższe ceny biletów i miałam zapłacić karę. Zrobił się problem, bo dowód miałam w skradzionym portfelu. Zostałam wysadzona z autobusu, wezwano policję, zawieziono mnie na komisariat, policjanci zawieźli mnie do domu i spisali dane z paszportu i zeznania podatkowego. Zapytali też sąsiada czy ja, to ja! Pojechali i wreszcie dzień się skończył!

84
52

Komentarze do "Czarna seria"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ale chujnia. dziewczyno współczuje ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I to jest prawdziwa chujnia. Współczuję.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dokładnie! Chuj im wszystkim w czarną dupę.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. to jest kurwa, kraj… zapłać za mało za bilet nie z własnej winy i już policja komisariat, status przestępcy z urzędu, dobrze że na 48 h do wyjaśnienia nie zatrzymali. Gdyby Ci policjanci byli normalni to by machnęli ręką pouczyli i pojechali…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Oooo, no to prawdziwy dzień świra. Polska. Niejeden turysta na euro zaliczy podobną przygodę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Śrut i chujnia w jednym, współczuję dziewczyno!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. to jest chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ściema, policja nie bierze do domu tylko na komisariat,byłem kilka razy to wiem 🙂 Do domu to można jechać z kanarami żeby im dać 30zł do łapy – te cwane mendy raz nawet podjechali tak zemną że autobus się zatrzymał pod moim domem chociaż w okolicy nie było przystanku.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Czyżby Wrocław ? : )

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dobrej nocy, jutro bedzie zajebiscie 🙂
  tego ci zycze z calego serca

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pan Spuszczalski, Pan Spuszczalski – ma Pan spust”

  0

  0
  Odpowiedz