Czas letni

Nie wiem na jakie skurwysyństwo wymyślono ten gówniany czas letni. W dzisiejszych czasach i tak jest pierdylion norm, że nawet jak jeszcze jest widno to w biurach czy nawet na ulicach palą się już światła. Kurwa auta napierdalają 24/24 na światłach, więc po kiego kurwa chuja ta zmiana czasu?? Niby to jeden chuj, ale nie dla mnie. Czuje się totalnie zajebany mułem przez pierwsze godziny i tak praktycznie każdego dnia, gdzie wstając o czasie zimowym nie miałem z tym kompletnie żadnego problemu.
Powinienem wypierdolić do Rosji – jedyny normalny kraj: wypierdolili zmiany czasu letni/zimowy, nie tolerują gejozy, muslimów, dzieci emo i innego chujstwa. Śrut!

79
58

Komentarze do "Czas letni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja tam wolę aby było jasno do 21. i zmiana czasu nie w niczym nie przeszkadza. Fakt faktem, czas letni mógłby obowiązywać przez cały rok.
  Rosja to normalny kraj? Dziękuję, pasuję.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Nie kumam. Czas letni świetna sprawa, jest jasno prawie do dziesiątej, więcej słońca, co się może nie podobać? A gejoza też jest spoko.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. A ja bym wypierdolił właśnie czas zimowy. Rano i tak większość albo siedzi w robocie, albo śpi – więc chuja wtedy użyją. Jak wracają jest jeszcze widno, żeby coś załatwić, ogarnąć, itd. A w czasie zimowym zaraz robi się ciemno jak wracam z roboty, więc pierdole to. Wole o wiele czas letni i ten bym zostawił a wyjebał zimowy.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Zmiana nie ma większego sensu ekonomicznego, ale nie ma go również wasze ujadanie, a słyszę je nonstop, nie tylko tutaj bo i w gazetach i telewizji. A to zmulenie to sobie wmawiacie, by mieć jakiś kolejny problem do pierdolenia o nim. Jedna gwiazdka, oczywiście dawidowa.

  0

  3
  Odpowiedz
 6. Zmiana czasu jest bezsensowna. Ale jak już zostawiać na stałę – to letni.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, że czas letni jest po to, żebym płacił mniejsze rachunki za prąd (światło) w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Poza tym dzień zmiany jest też dniem satysfakcji, gdy i tak mogę rano spać, ile wlezie, a wiem, że robole będą zapierdalać do tyry nie na 6:00, ale na 5:00. I kolejna sprawa (przy zmianie czasu jesiennej). Jak jest szift na nocce, gdy jest zmiana czasu, to robol, który idzie do tyry na 18:00, a następnie wychodzi o 6:00, jebie na taśmie przez 13 godzin, a ma płacone za 12, bo cofa się czas w trakcie trwania szifta. Oczywiście ta procedura nie działa odwrotnie, gdy na wiosnę przesuwa się czas do przodu.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. niestety polska to kraj debili a zmiany czasu wymyślono po to aby… no właśnie, po chuj? jakieś logiczne argumenty?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To jest po to żeby spóźniać się do roboty . Żeby rozjebać zegar biologiczny. Żeby było ciekawe urozmaicenie. Też mnie to wkurwia . Pierdolona zmiana czasu.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. @4 To nie są do ch*ja gwiazdki dawidowe, żydzie nieobrzezany!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Oflaguj się i idź protestować pod sejm i cały czas, w ramach protestu posługuj się czasem zimowym, a wiec spóźniaj się do roboty, napierdalaj stereo do 23 (oczywiście z punktu widzenia tych którzy się na zmianę czasu godzą), pokaż wszystkim że na taką zmianę się nie godzisz, czyli cały czas posługuj się jedynie słusznym czasem zimowym i to niekoniecznie u Iwana na Sybirze.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. W całych Azjach, Korejach, Japoniach i Arabach też się nie zmienia czasu i wszyscy jakoś sobie żyją, i to całkiem nieźle najczęściej.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Rozwiązanie twojego problemu jest bardzo proste-bilecik i na Florydę, tam słoneczko świeci na okrągło i lato masz cały czas.Będziesz szczęśliwy, a szczęśliwi czasu nie liczą.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Polska to już taki kraj gdzie kierowcy muszą doświetlać sobie drogę w dzień 😀

  0

  1
  Odpowiedz
 15. „Powinienem wypierdolić do Rosji – jedyny normalny kraj: wypierdolili zmiany czasu letni/zimowy, nie tolerują gejozy, muslimów, dzieci emo i innego chujstwa. Śrut!” To wypierdalaj, na co czekasz?

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Podobno to Ruski wymyślili zmianę czasu. O ironio, zdążyli sami z tego zrezygnować, my zaś nadal tkwimy w tym gównie. Cóż, Polactwo ma wiele naleciałości postkomunistycznych, głównie w sferze mentalnej. Więc nie ma się co dziwić.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ty durniu i pierdolony homofobie. Wypierdalaj do Putina.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Witam. Po pierwsze i ostatnie – to czas zimowy jest sztucznym czasem:)

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 5ka z plusem. pzdr.Schwerte.de

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @16,@7 Kurwa każdy pretekst dla buractwa jest dobry żeby narzekać na Polskę, nawet zmiana czasu, czy naprawdę nigdy nie ruszyliście dupska ze swojego Pierdziszewa żeby nie zauważyć że zmiana czasu obowiązuje w całej Europie, USA i Kanadzie?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @18 Wg stref czasowych to czas zimowy właśnie jest właściwy dla naszego kraju. Więc mylisz się kolego/koleżanko 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Masz rację.A mnie dodatkowo wkurwia,kiedy jest jasno do 22.Dla mnie to takie nienaturalne,czuję się jakby dzień trwał wieczność przez co później ciężko mi zasnąć.Dodatkowo dzieciarnia pod blokiem ma do zmroku czas aby się wydzierać „mamo,babciu,ciociu!!!rzuć dwa złote” itp.Kto mieszka w bloku to zrozumie.Można kurwicy dostać

  0

  0
  Odpowiedz
 23. No to wypierdalaj, będziesz z Kazachami I Uzbekami kopał rowy w Moskowskoj obłasti za 8000 ruskich rubli.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Nie musisz wypieprzac do Rosji…oni sami do nas przyjada…czolgami i w tedy bedzie jeden czas, a ty w koncu sie porzadnie wyspisz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 25. polakow tez nie toleruja

  0

  0
  Odpowiedz