Czemu tak jest?

Jajebie, dlaczego w tej Polandii same dzikusy? Gdzie nie pójdę, jest to samo. Czy to urząd, czy szpital, czy sklep, czy przychodnia NFZ. Obrażone miny, nieuprzejme zachowanie, arogancja. Wszystko smutne, wkurwione, buńczuczne tak jakby żyli za karę.

56
51

Komentarze do "Czemu tak jest?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie żyjący przez kilkadziesiąt lat na granicy ubóstwa(oprócz lekarzy), bez żadnych perspektyw, czy też chęci na zmianę, mający o to pretensję do całego świata. Życia polegające głównie na pracy, z marginalnymi przyjemnościami. To wszystko i więcej składa się na frustrację tych ludzi.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Taki kraj. Marne zarobki to i marne nastawienie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie każdy musi cały dzień z uśmiechem (nierzadko wymuszonym) na twarzy chodzić. Jeżeli wstajesz rano, masz przed sobą perspektywę chujowego dnia, to się po prostu uśmiechał nie będziesz. I tak jak napisali wcześniej w postach – kiepska praca, płaca i brak perspektyw. Ja mam małą działalność i chwilowo narzekam na brak zleceń. To też uśmiechnięty nie będę chodził. Poza tym ogólnie prawo i sytuacja w tym kraju wkurwia.
  Wstajesz rano, winda nie działa, bo albo jakiś chuj ją zepsuł albo inne chuje nie dokonały odpowiednio konserwacji. Wychodzisz z domu, widzisz ogólną gównianą, późnojesienno pluchową pogodę-bleee. Kurwa. Idziesz na autobus. Nie przyjeżdża, spóźnia się, albo jest naładowany jak jakiś PKS. Wkurwiasz się znów.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie nauczyłeś się że zawsze z krzywym ryjem na ciebie ludzie patrzą? Obudź się z bajeczki, w której żyjesz i popatrz jaki ten świat jest egoistyczny, kłamliwy, posrany ogółem. Ps : powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bo oprócz Bułgarów i Rumunów jesteśmy najbiedniejsi w UE, a ceny mamy unijne. W dodatku perspektywy chujowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. 1 i 5 niestety smutna prawda. Smutniejsza będzie jak pokolenie 20-30 latków wyemigruje w większości.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bo życie kolego, to nie radosny film, w którym grasz główną rolę, a reszta grzecznie statystuje. Życie nie jest białe-czarne, kolorowe. Ma całą gamę odcieni szarości. A jak w każdym filmie, momenty były.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mnie też to dobija, nigdy nie patrzyłam na to z takiej perspektywy, jak piszą ludzie poniżej. Też mi się nie przelewa w domu, ale zawsze miałam wokół siebie kochające osoby, które jakoś tą szarość rozmywały. Jednak macie racje, jak tu zostanę, to zatonę w bagnie szarości i nienawiści. Trzeba uciekać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak to prawda. Siedzą, bawią się i łaskę robią, że człowieka obsłużą. Porażka.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ha bo to Polska kochana

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Przyjedź do mnie do Danii. Tu się żyje NORMALNIE.

  0

  0
  Odpowiedz