Czemu traktujecie polityków jak Boga

Tylko nie mówcie, że nie – nie należy samego siebie oszukiwać – wybierzemy tego lub tamtego, a nas zbawi – da nam pracę, da nam lekarstwa, a może da nam i gumki, oczywiście zbuduje drogi mosty, 3 mln mieszkań, pomoże w spłacie kredytu, wyrówna szansę, da wyższą płacę – normalnie cudotwórca z mocą Boga wszechmogącego – który uczyni raj na ziemi – wystarczy tylko na niego zagłosować.
Co więcej – politykom się to podoba i chętnie w to wchodzą – ale i tak to my tam tym cierpimy

Chujnia i śrut z tego jest – potem tylko złość rozczarowanie i smutek

21
45

Komentarze do "Czemu traktujecie polityków jak Boga"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pytaj tych co głosują na platforme – nie dość że im kłamią prosto w oczy to i tak wierzą w ich obietnice.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie traktuje niekogo jak boga, w szczegolnosic zadnego polityka. słucham co mówią i głosuję. bo co mam zrobić? sam nic nie zrobię mogę tylko obserwować i czekać na rowój wypadków. młody jestem ale już coś mi mówi że polską nigdy nie będą rządzili ludzie którzy naprawdę zaopikują się obywatelami i państwem. zawsze będzie korupcja nepotyzm symonia i cała gama przewinień i afer.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To przestańcie wkońcu głosować na te same zaplute mordy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Każdy chyba wie, że politycy to nie cudotwórcy. Polska to bogaty kraj, ale aby się rozwinąć trzeba dobrej władzy. Po co brać gaz od Rosji jak możemy łupkowy? Moglibyśmy też pobierać z ziemi energię geotermalną.Możliwości wykorzystania wód geotermalnych dotyczą 40% obszaru kraju Polski
  PS: Za kogo to rządów były same afery? Przypomnijcie sobie i nie siedźcie zamiast na wyborach w domu tylko głosujcie na kogo chcecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @1, a co pis-smoleński jest lepszy???

  0

  0
  Odpowiedz