„Cześć!” na szlaku w górach

Nie rozumiem tego debilnego zwyczaju mówienia sobie „Czesć” na górskim szlaku podczas mijania się z osobami idącymi z przeciwka. Może 150 lat temu, kiedy po górach łaziło więcej wilków niż ludzi, to „Dzień dobry” było na miejscu, ale dziś? No po chuja?! Na zatłoczonym szlaku mijasz 1000 osób i każdy idiota, myśląc, że jest „cool”, wali ci: „Cześć!”. Co to ja mam 1000 razy odpowiadać? Jak po ulicy idziesz, to się kłaniasz wszystkim po kolei??? No jak mnie to na wyjeździe wkurwiało. A teraz najlepsze! Jak na szlaku, to każdy sobie mówi „Hej!”, ale jak już mijasz się rano z sąsiadem z domku obok, to nawet łba nie podniesie, bo udaje, że cię nie widzi. Więc drę się na cały ośrodek: „Dzień dobry”, co by chama nauczyć kultury. A w odpowiedzi słyszę jakąś nieartykułowaną odpowiedź: „Bry”. Co za chuje nieokrzesane.

27
51

Komentarze do "„Cześć!” na szlaku w górach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. HEHE mnie to nawet wkurwiało w liceum podawanie sobie reki na przywitanie. Jak rano wchodziłem do szkoły stawałem przed kolegami i powiedziałem do wszystkich „cześc” kto chciał odpowiedział kto nie to nie. I śmiac mi się z debili chciało, którzy każdemu rękę podawali, a pożniej szedł jeden z drugim po jakiegoś pączka, albo wyciągał pajde z plecaka i wpierdalał tymi rękami po 15 kolesiach. SYFFFFFF!!!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Sam pewnie nie odpowiedziałeś. Zresztą ja miałbym wyjebane na jakieś zwyczaje. Idziesz tam zwiedzać czy witać się? Po jakimś cześć donośne SPIERDALAJ wystarczyło by, i reszta też by zrozumiała 😉

  0

  1
  Odpowiedz
 4. sąsiad pewnie miał kaca 😉

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Nie rozumiesz – trudno 😛
  To tylko zwyczaj.
  Ale swoją drogą… to właśnie odróżnia atmosferę panującą w górach od codziennej szarej rzeczywistości miejskiego życia 😉
  „…Góry to ludzie, którzy je niosą w plecaku…”

  2

  1
  Odpowiedz
 6. proponuję zamienić przestarzałe „cześć” na nowoczesne i swojskie „chuj ci w dupę”

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja nie mówię dzień dobry bo mi żaden sąsiad chuj nie odpowie.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Zgadzam się… nienawidzę gór z powodu tego witania … nie będe pielęgnował tej debilnej tradycji …

  0

  3
  Odpowiedz