Częstochowa jest hujowa/chujowa pisownia dowolna ;)

Od pół roku mieszkam w tym mieście trochę z musu, trochę bo liczylem że będzie jednak inaczej…
Ale nie jest. Częstochowa to jebana żenada na mapie polski. Miasto 250 tyś. ludności z czego 40% nie ma pracy, jak już pracujesz to masz 1300 złotych na umowie zlecenie, agencyjnej lub czykichuj wie jakiej. I to przy pakowaniu makaronu albo w TRW czyli fabryce samochodowej, gdzie wysysk jest wiekszy chyba tylko w Chinach! Pozatym służba zdrowia, drogi, pojebani ludzie którzy oceniają tylko na podstawie zasobności portfela, spóźniająca się pizza, chujowe jedzenie w restauracjach( mimo że są wyjątki). Oraz nie ma jebanych reklamówek /siatek w sklepach są skurwiałe ZRYWKI. Kurwa co to jest zrywka…zrywać to się trzeba z tej dziury !

Mać0

55
53

Komentarze do "Częstochowa jest hujowa/chujowa pisownia dowolna ;)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo bóg tak chciał! Matka boska czuwa i są tacy co z kasą nie wiedzą co robić np. radni, byznesmeny i klechy bo władza pochodzi od boga więc im sie należy a te 40% muszą sie z tym pogodzić bo bóg tak chciał. A może taka jest ich „wolna wola” być bezrobotnym bo bóg dał „wolną wole”. Katolickie ptasie móżdżki tylko nie piszcie o żydach bo to już nudne:)Jamen!

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Widocznie mała człeczyno nie wiesz co piszesz. Częstochowa to święte miasto nad którym czuwa Matka Boska i ludzie z całego kraju zjeżdżają sie modlić. Niektórzy doświadczają cudów a ty pewnie mało sie modlisz albo po prostu nasz miłosierny Pan uznał że na nic więcej nie zasługujesz. Módl sie gorliwie-ksiądz Henryk.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. ten wpis to istna częstochowszczyzna

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Po chuj mieszkasz w tym zjebanym katolickim mieście ? bozia ci kazała ?

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Bo to wszystko wina Szwedów, już mieli Częstochowę w rękach, to zachciało im się na Inflanty z odsieczą wracać, a ci co to widzieli i nie skumali bazy stwierdzili że to cud, więc napisz podanie do króla Szwecji o drugą część potopu, może tym razem się uda i będziesz żył we Szwecji?

  0

  1
  Odpowiedz
 7. to się ciesz, że praca po 1300. u mnie w moim 10 tys miasteczku prace to chyba mają tylko urzędnicy i złodzieje

  1

  0
  Odpowiedz
 8. To jest generalnie obraz większości polskich miast, nie ma co narzekać, bo gdzie indziej nie jest dużo lepiej. No dobra, może z wyjątkiem tych zrywek, to rzeczywiście zalatuje wsią.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mi jest obojętne, gdzie mieszkam, byle z moją loszką, która tak cudownie opierdala mi gałę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. masz kase na restauracje? nie narzekaj ciulu

  0

  0
  Odpowiedz
 11. #6. Tak ciesz sie katoparobku. Idź na pielgrzymke do Częstochowy podziękować MB.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. #5. Czy POlska czy Szwecja to katopolaczek i tak będzie tylko parobkiem za miske ryżu bo żeby być kimś więcej to trzeba mieć mózg, mieć świadomość bycia wolnym człowiekiem.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Last GROSZ KURWA !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @1, a Wy wysmiewajacy kosciol I Boga tez juz skonczcie bo niby tacy cwaniacy bez Boga, a jakos tej lepszosci w zyciu nice widac. Miala NYC sielanka I zycie „jak chceta” be przestrzegania praw Bozych, ale jakos jej nice widac. My Chrzescijanie wierzymy w Boga, inni nice wierza a karawana jedzie Dale I tyle. Pytanie tylko kto name tym zyciowym biznesie wyjdzie najlepiej kiedy nadejdzie smierc I bedzie sie trzeba rozliczyc. Pozdro 🙂

  2

  1
  Odpowiedz
 15. Było głosować na JKM. Dałby pracę przy pakowaniu makaronu za 10 000zł.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. 14. Pisałem katolski czopku a i tak nie kumasz:)Prościej nie można! Indoktrynacja katolska ci zżarła to co nazywa sie mózgiem. Po pierwsze „królestwo niebieskie jest dla ubogich” a żaden katol nie chce być ubogim dziadem żeby dostać nagrode od papy po śmierci. Wręcz przeciwnie do bogactwa dążą nie patrząc ile będzie „ofiar” ich działań. Przykładem są wasze klechy żyjące w luksusach”. PO drugie. Wszyscy sie trzymają TEJ ZIEMII i raczej nie chcą do nieba iść tylko walczą o życie.Po trzecie głąbie ostatnie. Czy gwałcenie 10 latka przez klecha to prawo boskie czy nie bo coraz więcej takich afer. Wasze klechy chyba nie wierzą bo żyją tak jakby tego boga nie było czyli piją, żyją w luksusach, łajdaczą sie, uprawiają hazard, itp.Bajki o bogu są dla ciemnej biedoty żeby w pokorze znosiła swój niewolniczy los. Mamy jednak 21 wiek gdzie już coraz mniej takich ciemniaków tylko w KatoBolanda jeszcz eich na pęczki.

  1

  1
  Odpowiedz
 17. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @16 – a ja Ci mówię, że wyżej srasz niż dupę masz. Ledwo coś pojąłeś i już plujesz na innych, w tym przypadku Katolików. Spokorniej bo inaczej kto Ciebie posłucha? Każdy w automatycznej reakcji obronnej się wypnie na Ciebie dupą albo zbluzga no i jak Ty niby chcesz przemówić do ludzi? A przecież można odnieść wrażenie, że na tym Ci zależy. I w sumie dobrze, że mamy XXI w. Wkrótce satanizm jeszcze bardziej się uwidoczni i będzie czas wielkich wyborów, ale żeby to pojąć to odpowiadając Waszym językiem, trzeba posiadać mózg i otworzyć umysł hehehe, zabawne 🙂 Zaiste, nie pojmujesz, że także jesteś pachołkiem i to z czym walczysz jest odbiciem Ciebie samego >:-)Naprawdę, ale to dość zabawne :-)))) Tak czy siak, pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @18 Ten agresywny koleś zawsze się włącza do dyskusji jak zobaczy gdzieś słowo kościół albo Bóg. Nawet zabawny jest w tym swoim amoku 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 20. 18. Co ty wiesz o posiadaniu mózgu. Ty wierzysz w szatany, boga i w to co napisane w księdze sprzed 2000 lat w opatrzność w cuda i że świat został stworzony w 6 dni, w kary boże………..Bluzgać to katole umiecie jak nikt jak bydło bo krowa jak kogoś nie lubi to kopnie a nosorożec to i os.ra tacy w jesteście katomatoły. jak wam ktoś powie że „boga nie ma ” to wy go piąchą, dobrze że stosów nie możecie rozpalać.Ja znam swą wartość bo mi proboszcz nie musi mówić kim jestem i co mam robić więc na pewno nie jestem pachołkiem takim jak ty którym trzeba mówić kiedy iść do kościoła lub na pielgrzymke i jak żyć pachołku.

  1

  1
  Odpowiedz
 21. 18. Od bycia pokornym matołku podobno jesteście wy katole. Gdzie drugi policzek?:) Gdzie przebaczanie? Bluzgi, wiąchy, ignorancja. To wy w waszym prawdziwym obliczu. Wasz bóg kazał przebaczać i miłować a wasza sekta ma miliony istnień na sumieniu. Zaczniesz bluzgać to dostaniesz w mazak i nawet święci nie pomogą.

  0

  1
  Odpowiedz
 22. @20 – no tak, Katolikom zarzucasz bluzganie a sam robisz dokładnie to samo. Brawa dla tego Pana. Hipokryzja jak w mordę strzelił. Nadal nie pojmujesz o czym do Ciebie piszę i nie pojmujesz że to co innym zarzucasz jest tym samym co się tyczy Ciebie. No masz kolego po prostu zakuty łeb i tyle. Co tu dużo gadać. Powiedz Ty mi chociaż co ostatnio w muzyce się zmieniło? Albo czy znasz przepowiednie biblijne? No tak szczerze bo póki co wygląda to tak jakbyś przeczytał strony zbuntowanych przeciwko chrześcijaństwu i na tym bazował. Ledwo coś tam chapnąłeś wiedzy i poniekąd słuszne zarzuty masz, ale to nie wystarczy. I ponawiam pytanie, kto Ciebie będzie słuchać chciał prócz tych podobnych Tobie? Wcześniej pisałeś o panach i ich plebsie, niewolnikach. Jak dajesz na podatki, jak masz konto w banku itd. to tak kolego, spójrz prawdzie w oczy, ale jesteś takich samym pachołkiem jak tamci z ubiegłego wieku tylko żyjesz w iluzji i myślisz, że jesteś wolny a tymczasem robisz na możnych tego świata. Ale co ja tam wiem… Co Wy możecie wiedzieć o rdzennych satanistach i ich planach dla tego świata skoro widzicie tylko to co chcecie widzieć i wasza wiedza ogranicza się tylko do tego? Dla Was to tylko bajki a dla mnie nie tylko wiara co i wiedza bo poznałem to i owo, ale jakby Wam zaczął o tym gadać to byście mnie uznali za nawiedzonego idiotę fanatyka. Sam w sumie kiedyś byłem taki poniekąd zbuntowany, ale to było wtedy jak odchodziłem na manowce semi new age itp., tak właściwie satanizmu podanym w ładnym opakowaniu, jednego z elementów przepowiedzianego Wielkiego Zwodzenia. @21 – słuszne zarzuty masz, ale nie pojmujesz tego, że jak wszędzie są ludzie i parapety. Są Ci, którzy prawdziwie podążają za naukami Chrystusa jak i Ci, który jedyni się nazywają Chrystusowymi a sam Chrystus powiedział, że nie każdy kto nazywa go Panem wejdzie do Królestwa jego Ojca. Tego pewnie nie wiesz, co nie? 😡 Ale do najeżdżania na ogół Chrześcijan i wrzucania wszystkich do jednego worka to jesteś pierwszy. Brawa i dla Ciebie 🙂 I żeby była jasność, ja sam nie identyfikuje się jako Katolik tylko Chrześcijanin, ale opowiadam się za obiektywną prawdą i dlatego podejmuję się tej rozmowy ponieważ Wasze zarzuty są poniekąd słuszne, ale też sporo jadu wylewacie i mieszacie wszystko ze wszystkim. @19 – no wiem. Często go tutaj widzę, ale podejmuję się tej rozmowy ( o ile to tak można nazwać ) w nadziei, że w końcu przejrzy na oczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Modl się do bozi, wszak mieszkasz w świętym miejscu.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Sluchajcie, co Wy sie tutaj wzajemnie tak ostro napierdalacie? Boga nie ma, ani piekla, nieba, aniolow i boskiego zmilowania. Nie ma nic z tych rzeczy. Tylko ten czas jeden, jedyny teraz, tutaj, na tym doczesnym padole macie do swojej dyspozycji. A nikt nie wie, na jak dlugo, kazdy dzien moze byc ostatnim, kladziesz sie wieczorem z kobieta do lozka, rano jestes zimny jak blok lodowy. Taka jest rzeczywistosc. A wiec zastanowcie nad tym, co wypowiedzialem w kilku skromnych zdaniach, wykazcie troche wiecej pokory a takze wyrozumialosci wobec bliznich, waszych braci i siostr, bo tylko ich macie, a wpatrywanie sie w oblicze Pana, kleczac u jego podnozka (pewnego dnia, kiedy odejdziecie z tego swiata), o nie, chyba w te mity nikt z Was, rozsadnych, w miare inteligentnych ludzi, po jakichs szkolach, albo tez studiach, nie wierzy? Ogarnijcie sie, robcie uzytek z wlasnych szarych komorek. A jesli to nie da zadnych efektow, to czytajcie ksiazki i artykuly w odnosnej prasie napisane przez madrzejszych od siebie. Wiesniak spod Naleczowa.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. @24 – „ostro napierdalacie” ? 😀 Ależ ja, czyli 18 i 22 jestem naprawdę spokojny i jeśli ktoś to inaczej odbiera to tylko z powodu iluzji jego własnego umysłu który to interpretuje tak a nie inaczej 😉 Poniekąd zabawne jest dla mnie to co tutaj ludzie na chujnia.pl piszą ponieważ mają tą swoją anonimowość i te swoje 5 minut 🙂 Ale zaiste, nie masz pojęcia jak wielką przysługę oddajesz tym z rodów możnych, którzy mają swoje źródła u tych co zstąpili kiedyś na Ziemię z kosmosu. Oni własnie do tego dążą by całkowicie unicestwić wszelkie wartości judeo-chrześcijańskie. To im otworzy drogę do ery nowej wielkiej dominacji, władzy nad całym światem. I sporo im się udaje bo nawet Wy jesteście dowodem na ich sukcesy 🙂 Pozdrawiam, średniawy chrześcijanin, któremu było coś kiedyś dane.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. przyjeżdżałam tu do chłopaka – jest…. nudno – porównując wyposażenie biblioteki w tym mieście a w Katowicach czy możliwość spędzania wolnego czasu i niechęć wielu mieszkańców do pielgrzymek i bogactwa duchownych to jedno z najbardziej niefajnych miast Polski – nie polecam – 🙁

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Zgadzam się w 100%, najgorsze jest to że kazdy dookoła wymaga ode mnie wiecznego usmiechu a ja cholera przez to miasto zwyczajnie już nie mam z czego radości czerpać, nawet już z nudów fitness byłby dobry ale kurde zaczyna sie o 17.00 i konczy o 18.00 i kurde rób co chcesz…

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Najpierw trzeba umieć pisać, żeby coś zarobić a tu byk na byku….

  0

  0
  Odpowiedz