Czlowiek to brzmi

Chciałbym opisać chujnie nad moimi rozmysleniami, jakim to spierdolonym gatunkiem w przyrodzie jest czlowiek, dokładniej większość ludzi na świecie.

W przyrodzie występuje pewna równowaga,wszystko sie nawzajem wpierdala, ale zaden gatunek który zyje na dziko nie zabija swojego gatunku.

Tylko jebany czlowiek w swojej mądrości potrafi tak rozpierdalać swoj gatunek, najpierw wywołuje wojne, wymysla maszyny do rozpierdalania ciała czlowieka, a pozniej nastepny wymyślają maszyne do składania człowieka (szpital) więc na logike jaki tutaj jest sens, tak samo jest z niszczeniem mienia, jeden buduje a drugi rozpierdala.

Jak zjebanym, jest gatunek ludzki.
Ludzie walcza o władze, tereny itd wydaja pierdolone pieniądze na maszyny do rozpierdalania swojego gatunki i się pytam na jaki chuj.

A gdyby to wszytko zainwestować w jakies kolektory sloneczne, rozbudowe itd.

Oczywiscie są normalni ludzie,a le i tak wiekszosc na swiecie jest pojebów.

84
64

Komentarze do "Czlowiek to brzmi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W jednym sie mylisz. Inne gatunki się wpierdalają. Np. Rekiny przed narodzinami lub osmiornice kubolta czy jakos tak

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zapomniałeś że oprócz tego niszczymy własną planeteę

  0

  0
  Odpowiedz
 4. 100% zgadzam się z autorem ! Ludzie to pojeby i szuje !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie kochany, nie masz racji, w przyrodzie też występują gatunki które zjadaja się nawzajem, np u lwów jak nowy samiec przejmuje stado zaczyna od zagryzienia potomstwa starego. No i sztandarowa modliszka zjadająca samca tuż po kopulacji. Jesteśmy blizej swiata zwierząt niż Ci się wydaje. A szkoda, bo jakbyśmy nie byli to świat bylby lepszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dumnie ? No nie wiem .Logika w tej cywilizacji występuje w śladowych ,tak samo jak normalność . Człowiek to nie jest logiczne stworzenie ,a normalności w tym świecie nie poszukuj bo znajdziesz jej niewiele .Wolą zainwestować w swoje „zabawki ” do zabijania bo to daje władzę , świecidełka , możliwość dyktowania innym co mogą a czego nie .Bo widzisz ludzkość znajduje się na etapie rozpuszczonego niedojrzałego bachora któremu w dupie się poprzewracało .Który najpierw tupie nóżkami a póżniej stosuje najcześćiej metody siłowe. Z czasem trochę dojrzeje ( może za tysiące lat to optymistyczna wersja , MOŻE ) wpierw gatunek ludzki musi doprowadzić świat do stanu który będzie wyglądał tak jak w zielonej pożywce .Dopiero póżniej ( może ) przyjdzie opamiętanie .
  Żyjesz w dżungli ,gdzie władze sprawują krzykacze w garniturach , każdy myśli wyłącznie o własnej dupie bo jest tego uczony , a ludzie rozsądni chcący skierować cywilizację na nowe tory nie mają dużo do powiedzenia bo to koliduje z tym czego chcą krzykacze w garniakach . Więc stan nienormalności ludzkości raczej się utrzyma .A w tych ” normalnych ” tkwi nienormalność tylko jeszcze jej nie ujawniają , albo ujawniają ją w kontrolowany, bezpieczny sposób , na przykład oglądając ludzi siekanych na plasterki w Saw , wesolutko zajadając przy tym popkorn i od czasu do czasu klikając w komóreczki w nudniejszych momentach , bo przecież ludzie siekani w plasterki to rozrywka . Reasumując tak było jest i prawdopodobnie będzie. Przyzwyczajaj się .

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wszystko rozchodzi się o pieniądze. Rozpierdalając i odbudowując można ciągle zarabiać pieniądze. Jeśli wybuduje się kolektory słoneczne to co, raz się zarobi i potem coś tam z serwisu. Chyba, że zrobi się ściemę, że kolektory zagrażają środowisku i trzeba wymienić na inne. Ale często tego zrobić się nie da;) Tak więc wojny itp. to system wyzysku ludzi i tyle:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. „wszystko się nawzajem wpierdala, ale żaden gatunek który żyje na dziko nie zabija swojego gatunku.” A tu jesteś w błędzie. Jest wiele przypadków kanibalizmu wśród różnych gatunków. „więc na logike jaki tutaj jest sens,” W zasadzie nie ma żadnego (zresztą, kto powiedział, że świat ma w ogóle jakiś sens?). Ot, ludzka głupota, tu się z tobą zgadzam. Aczkolwiek, jakby się tak na siłę doszukiwać sensu, to i w tym można jakiś znaleźć. Tym sensem jest ewolucja, a raczej jej forma. Normalnie w przyrodzie, w naturalnych warunkach, ewolucja działa na zasadzie selekcji naturalnej. Coś jest z biologicznego punktu widzenia bardziej dostosowane do otaczających warunków, to przeżywa i rozwija się dalej, dostosowując się do zmian w otoczeniu. Człowiek, odkąd zaczął rozwijać się „cywilizacyjnie”, wyszedł poza taką typową ewolucję biologiczną. Tym samym ewolucję biologiczną praktycznie zastąpiła ewolucja cywilizacyjna. Wszystko to, o czym wspomniałeś, nawet najgorsze wojny, rozwijają ludzkość. Chujowa metoda rozwoju, tu się zgodzę, ale tak po prostu jest. Taka kolej rzeczy. Poza tym, jak zauważyłeś, większość ludzkości jest pojebana. Wynika to m. in. z tego powodu, że człowiek nie nadąża za wspomnianym rozwojem cywilizacyjnym. Biologicznie, a co za tym idzie mentalnie, nadal niewiele się różnimy od jaskiniowca i masa atawizmów w nas siedzi. Te ograniczenia biologiczne utrudniają nam jakieś racjonalniejsze wykorzystywanie potencjału, stąd m. in. brak współpracy. Ale warto (na pocieszenie) zauważyć, że generalnie, pomimo wszystkich okropieństw, ku lepszemu idzie. O ile, jako ludzkość, sami się nie zniszczymy, to w miarę rozwoju cywilizacji powinniśmy coraz sensowniej się zachowywać. „What a piece of work is a man, how noble in reason, how infinite in faculties, in form and moving how express and admirable, in action how like an angel, in apprehension how like a god!”

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „gatunek który zyje na dziko nie zabija swojego gatunku”. Lwy na dobry przykład zabijają się nawzajem bądź zagryzają nieswoje młode. Autorze chujni, czemu lwy? Bo widzę analogię między nimi a tobą – tę z małymi przyrodzeniami muszą głośno ryczeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. kosmici współpracują, nie niszczą sie nawzajem i są lata przed nami

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Człowiek względem innych istot żywych jest najdoskonalszą istotą, która posiada wolną wolę i kieruje się pewnymi zasadami moralności. Z wielu przyczyn nie potrafi rozróżnić dobra od zła i ma zagłuszone wyrzuty sumienia. Tutaj trzeba indywidualnego podejścia i analizy konkretnego przypadku. Z tego, co wywnioskowałam nienawiść do ludzi bierze się u Ciebie od nienawiści do samego siebie. Wojny były i będą, z tego względu, że każdy jest różny i przez tą odmienność nie da się zadowolić każdego. Człowiek w tłumie czuję się bezkarny. Nikt nie chwyta za broń bez powodu, najpierw szuka najdelikatniejszych rozwiązań, ale prędzej czy później stara się siłą pokazać kto tu rządzi. Szpitale są po to, żeby walczyć o przetrwanie gatunku, takie są prawa natury. A te całe pistolety i inne maszyny do autodestrukcji naszego gatunku są dowodem na wysoką inteligencję- choć tu w niewłaściwy sposób wykorzystaną…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Rob doktorat.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Łączymy się z Tobą w bulu i nadzieji.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Polecam filmik „The Banker Poem – napisy PL” do znalezienia na YouTube.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. głembokie pszemyślenia

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Moja loszka jest wspaniałym człowiekiem. Co wieczór dokładnie obrabia mi gałę i strasznie ją to cieszy. I mnie kurwa również.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A gdzie ty mieszkasz że ci wszyscy wszystko tak rozpierdalają non-stop? U mnie tylko wyburzają budynki przeznaczone do rozbiórki.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Pretensje do bozi. Bozia stworzył człowieka na swoje podobieństwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Co wy pierdolicie, gimbusiarska filozofia, wojna to biznes, jak się narody zaczynają kapować, że są jebane w dupę bez wazeliny to się hoduje przygłupów – jak w Polsce – żeby się zwalczały, wpierdalały ajfony i zapoznawały się z treścią ulotki. Ludzie to nie pojeby, przynajmniej ci co wiedzą jak się kasę na debilach robi… kolektory słoneczne, kurwa… karabiny dla dzieci w Afryce dają stukrotnie lepszy zysk. Ludzie to skurwysyny…

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Mądry ustępuje głupiemu i dlatego ten świat tak wygląda… Zło zwycięża kiedy dobry jest bierny. Nie bądźmy bierni.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. No i bznes sie kreci…

  0

  0
  Odpowiedz