Człowiek, to z natury wygodny leń

Tak jak w temacie. Co roku wychodzą na rynek lub dopiero mają wyjść przeróżne najnowsze wynalazki w myśl hasła BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. są już automatyczne expresy do kawy, auta, które same parkują z ABS-ami i innym syfem, który za kierowcę dba o bezpieczną jazdę, kible japońskie wyręczające z podcierania dupy, przykładów jest mnóstwo, a to tylko dlatego, że ludzie z natury są wygodni i leniwi, najlepiej, żeby sprzęt wszystko za nich robił, ZA NICH MYŚLAŁ KURWAAAA! Ja się pytam, na co komu te wszystkie bajery reklamowane totalną ściemą, że BEZ TEGO JEST TRUDNIEJ? Gówno prawda drodzy chujanie i chujanki, z tym wszystkim jest po prostu wygodniej, a ludzie sprzed 20-30 lat żyli i bez tego wszystkiego i doskonale sobie radzili. Tak się tylko zastanawiam, co będzie następne? Chodniki ruchome rodem z Jetsonów? Bo coś takiego, jak ruchome schody już mamy, które powinny być raczej zarezerwowane dla inwalidów i osób starszych, ewentualnie też dla kobiet w ciąży, a nie dla rzeszy pieprzonych leni, którym normalnie nie chce się przejść kilku schodków. Śrut i chujnia, wygodnictwo i lenistwo, egoizm i kombinatorstwo.

29
72

Komentarze do "Człowiek, to z natury wygodny leń"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a idź pan w chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wyjedź na bezludną wyspe będzie ci trudniej. Nie używaj co ci nie pasuje i odpierdol się od innych.
  Ludzie nie żyją wedłg twojego widzimisię jebany narcyzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wyłącz komputer, odłącz sobie prąd, odłącz wodę, odłącz gaz, a następnie weź rozbieg i pierdolnij łbem w ścianę!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tutaj nie chodzi o wygodę czy lenistwo, ale napędzanie gospodarki. Cały sęk w tym, że postęp technologiczny nie jest już w stanie zaskakiwać niczym przełomowym, bowiem przeciętny człowiek ma dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych udogodnień. Technologie nakierowuje się więc na wydajność, atrakcyjność a wręcz ekskluzywność. Niestety, nie wszystko co nowe okazuje się lepsze. Nie będę tutaj rozpisywał się o całym procesie celowego postarzania produktów, bo chyba każdy wie o co chodzi. Dodam tylko, że to również jedna, z genialnie wymyślonych metod napędzania konsumpcjonizmu (czyt. wydawania kasy). Po co to wszystko ? Odpowiedź jest prosta: jest popyt – jest podaż. Dodatkowo ludzka populacja robi się coraz liczniejsza, więc zwiększa się target różnych gałęzi sprzedaży. Cała reszta to psychologia człowieka, który od wieków chce mieć to co inni dookoła i dąży do tego, pragnie, kupuje, eksploatuje. I tak koło się zamyka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „Gówno prawda drodzy chujanie i chujanki, z tym wszystkim jest po prostu wygodniej, a ludzie sprzed 20-30 lat żyli i bez tego wszystkiego i doskonale sobie radzili.” Kurwa, ty to masz problemy… Takich jak ty to tylko do Mesia na taśmę i nahajką poganiać. Jest wygodniej, bo MA BYĆ WYGODNIEJ. A jak ci nie pasuje, to nikt ci nie broni pójść do lasu, wykopać ziemiankę i żyć jak nasi dziadowie za króla Popiela. PS. Admin, co ty znów za dyktę chlejesz, że co druga chujnia, którą ostatnio przepuszczasz to syf?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo technologia musi być idioto, ludzie nie są leniami to są inżynierowie co robili doktoraty i profesówy żeby taki coś tworzyć, a ci co to kupują to są ludzie których na to stać a ty jesteś zwykły patol który myśli że bycie tradycjonalistą czyni cie mądrzejszym spierdalaj !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wszystko co dokonało się w postępie technicznym jest po to żeby ułatwić ludziom życie.W dziedzinach motoryzacyjnych,informatycznych,elektronicznych.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Spróbuj pojeździć bez ABS-a to zmienisz szybko zdanie na temat czy naprawdę to wygodnictwo jest takie złe 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie chodzi o to żeby dobrodziejstwa postępu uwalniały nas od pracy, ale o to żeby np lekarz uratował komuś życie w czasie który musiałby poświęcić na upolowanie obiadu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Precz z dokturatami profesurami i inzynierami chujasy.Czuwaj

  0

  0
  Odpowiedz