Czteropak piwa

Miałem raz taką pojebaną sytuację w sklepie, w którym pracuję. W sklepie robiono akurat zamówienia, układano towary, to wszyscy pracownicy trochę zajęci. Koło drzwi stały czteropaki piwa. W pewnej chwili widzę, jak taki młody koleś wychodzi z czteropakiem piwa w ręku. Pytam się koleżanki przy kasie – zapłacił ten Pan za to piwsko? – Nie. Kurwa, Madzia weź obejrzyj ryj złodzieja… Bo jak tu przyjdzie to chujoza mnie trafi. Jeden z pracowników poszedł zakraść się do niego, bo już wybiegł na zewnątrz. Wybiegł za róg sklepu, a tam budowa i ślad po nim zaginął. Mija parę godzin, Darek (pracownik) ma ochotę zjeść se na obiad chinola w barze obok. Mówię, idź spokojnie se zjedz, my podziałamy. Idzie do tego baru, zamawia, je. Wchodzi taki młody budowlaniec, patrzy – ej, to ten co czteropak nam zajebał. Podchodzi do niego: Ty chuju, jesteś mi winien 14 zł za czteropak piwa. – Niech się Pan nie gniewa, już daję. Dał 20 zł i się rozeszło wszystko po kościach. Dzwoni do mnie i mówi: Maro, nie uwierzysz, ten gościu co nam zajebał czteropaka oddał nam kasę. Sobie myślę: No to grunt, że uregulowane i do tego jeszcze ten napiwek… Ale taki chuj, że trzeba kurwa kraść? Ludzie naprawdę są tak pojebani, że w XXI wieku się kurwa nie chce nawet podejść do kasy i zapłacić normalnie. Heh, mimo wszystko dobrze że oddał.

36
21

Komentarze do "Czteropak piwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Jeśli zajebałeś, a oddasz, to nie zajebałeś”, Wladimir Putin

  10

  1
  Odpowiedz
 3. Człowieku, w Polsce, to nawet serwetki kradną na imprezach, serio! Zwykłe, papierowe serwetki za grosze. A potem tacy nieraz innych wyzywają od złodziei, chociaż sami kradną, zasrani hipokryci!

  5

  1
  Odpowiedz
 4. Czy Madzia ma wygoloną?

  10

  2
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  6

  0
  Odpowiedz
 6. Piwo i jakiekolwiek inne uzależniające używki są dla podludzi essa.

  6

  6
  Odpowiedz
 7. Kurwa ja też kradne i chuj ci na pizde frajeże

  8

  9
  Odpowiedz
  1. Takich to ino do Ałszwic…

   1

   0
   Odpowiedz
  2. No i? My z kolegami jrbirmy twoją matkę w dupę i spuszczamy do mordy. Stąd nie ma dla Ciebie czasu złamasie.

   1

   1
   Odpowiedz
  3. Frajerze nie Frajeże. Poucz się ortografii

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Daj spokój, nie podniecaj się. Gość zapłacił te 20PLN, bo nie bardzo miał już wyjście. Została mu tylko perspektywa obitej mordy lub znacznie większy mandat od Policji. Zrobił to z czystego wyrachowania, żadne sumienie go nie ruszyło. Nie ma z czego się cieszyć.

  3

  1
  Odpowiedz
 9. W Texasie mógłbyś taka kurwę zastrzelić ale w Polsce złodzieje są chronieni więc się nic z tego. Tyle że kiedy widzę wpis takiego piździelca piszącego frajerze przez „ż” to mam ochotę złamać prawo.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Ludzie to debile i tyle.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Nie wszyscy ale niektórzy to na pewno.

   0

   0
   Odpowiedz