Czuję się jak dziwka

Hej. Więc może przedstawię sytuację. Znam się z moim chłopakiem jakoś już prawie dwa lata. Od pół roku jesteśmy razem a on od dawna jest wemnie zakochany. Wszystko zaczęło się komplikować często nie mamy o czym rozmawiać i ciężko skleić nam rozmowę ale obydwoje nie umiemy wyobrazić sobie życia bez siebie nawzajem. Dobra więc przejdę do sedna. Kiedyś zachowywałam się jak dziwka grubo przed poznaniem mojego chłopaka. Poprostu chciałam poczuć się ważna więc dawałam sobą pomiatać i wysyłałam nudesy ludziom gdy tego chcieli. Teraz mój chłopak po jakimś czasie zwierzyłam mu się z tego i poprosił żebym wysłała mu nudesa bo chciał mnie zobaczyć jak wyglądam bez ubrań. Zrobiłam to. Czułam się okropnie płakałam chyba całą noc przez to. Czułam się okropnie jakby cała fala wspomnień wemnie uderzyła. Nie chciałam tego robić ale przecież… Skoro kiedyś to robiłam to nie powinnam mu tego zabierać co nie? Dziś znów tak było od 2 tygodni ma problem z hormonami. Nie mogłam mu odmówić. Znów to zrobiłam. Chce mi się wymiotować na myśl o samej sobie to obrzydliwe nie umiem zebrać się do kupy po tym jakoś. Po całej tej sytuacji dawał mi komplementy a to mnie tylko dobijało miałam ochotę zacząć się drzeć na całe gardło. Czuję się obrzydliwie. Ochydnie. Brudna. I pusto. To okropne. Czy dobrze zrobiłam wysyłając mu to?

6
13

Komentarze do "Czuję się jak dziwka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To weź prześlij nam też.

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Nie.
  Poza tym na to są pewne tabletki, tylko najpierw sie zdiagnozuj.
  I zrób test na IQ.

  Chyba, że chcesz szybciej.
  Masz 82IQ i jesteś bipolarna. On cie wcale nie potrzebuje. Nikt cie nie potrzebuje.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Hmm a ile oboje macie lat? Chodzi mi o to, że w pewnym momencie dojrzałość jaka jest u kobiet a u mężczyzn się różni i mimo, że Ty mogłaś z tego „wyrosnąć” on nie koniecznie może to zrozumieć. Pytanie dlaczego chcę Twoje fotki? Czy żeby po prostu się jarać, czy też przestał Cię traktować jako partnerkę a raczej zabawkę, obiekt seksualny i tyle – może też tego się lękasz? Weź kartkę, wypisz co Ci w tym przeszkadza, a co mogłabyś ewentualnie zaproponować by zachować godność i jego zainteresowanie. Daj mu może do zrozumienia jak teraz to postrzegasz i zobacz jak zareaguje, jeśli focha strzeli, będzie Ci robił wyrzuty,to już przegrana sprawa… Jeśli spróbuje zrozumieć to 1. Może przestać Ci przeszkadzać yo że o to prosi i nawet znajdziesz w tym podnietę. 2 zawsze można znaleźć coś innego, co nie będzie Ci się tak kojarzyło a jednocześnie nadal poczujesz się pożądana i dowartosciowana. Co więcej zastanów się dlaczego to robiłaś i co Tobą kierowało 😉 to dobre dla własnego poczucia wartości, znaleźć sedno problemu i zbudować się na nowo, nawet przy kimś innym ale za to z godnością i poczuciem własnej wartości

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Przecież to nic takiego jak jesteście razem to przyjemne dostać takie foto. Gdybyś robiła to za pieniądze lub z porostu obcymi kolesiami to co innego

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Czyli nago widzieli Cię wszyscy poza Twoim chłopakiem?

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Zależy jakie to zdjęcia.

  Teraz możesz się tak czuć bo możesz go zaczać traktować jak klientów a nie chłopaka, lub boisz się że on będzie Ciebie inaczej traktować.

  Niestety to co robiłaś było złe i niemoralne, będziesz musiała dużo przepracować by to poprawić.

  Zniszczyło Ciebie to jako kobiete w twoich oczach jak i kogokolwiek kto się o tym dowie (obecnie łatwo można kogoś sprawdzić po samym zdjęciu).

  Nie wiem, idź do psychologa? Pod żadnym pozorem nie staraj się o tym zapomnieć.

  1

  0
  Odpowiedz