Czy mikrofalówki szkodzą?

Podobno mikrofalówki są szkodliwe, ale nie dlatego, że używając ich zabijamy witaminy a potem musimy zeżreć te zdechłe witaminy. Chodzi o co innego. Pewnie wiecie, że cały nasz świat przesiąknięty jest wibracjami galaktycznymi. Ale już mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to mikrofalówki właśnie wibrują w odwrotną stronę! A żarcie podgrzewane w nich wibruje też w złym kierunku. Nosz kurwa! Jeśli zjadłem coś z mikrofali to po tygodniu będę wibrował w złą stronę. Cała chujnia polega na tym, że usłyszawszy o tym w szpitalu od pewnej babci, wibrowałem gdzie popadnie przez bite kuźwa trzy godziny. Śrut przechuj mikrofalowy, pozdrawiam tych, którzy potrafią żyć bez mikrofali.

29
19

Komentarze do "Czy mikrofalówki szkodzą?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Morda w kubeł, uśmiech na mordę, morda pokornie w podłogę i tyraj ze zdublowaną energią. Zapiekanki dla roboli z naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego zawierają yle konserwantów i toksycznych składników, że po jednej twoja wątroba poczuje się jak po pół litra (w cenie zaledwie 5 zł), więc drugorzędne znaczenie ma tu mikrofalówka, w której są odgrzane. Poza tym możesz ją ojebać na zimno. A wsześniej niż żarcie wykończy was patałachu azbestowy dach. W ramach cięcia kosztów został u nas zaistalowany za darmo w porozumieniu z Ministerstrem Środowiska i Ministerstwem Finansów ze zdemontowanej fakryki pod Czarnobylem. Dzięki temu dachowi ZUS wypłaca Wydziałowi 1,5 zł za każdą patałachogodzinę w ramach programu „Redukcja emerytur”. Żaden z was robaki nie dożyje emerytury, więc budżet ma korzyść.

  20

  4
  Odpowiedz
 3. No i mi poprawiłeś humor, fajna historia o wibrowaniu

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Nawet jeśli twoja teoria była by prawdziwa to myślę że wpływ tego zjawiska na twoje życie miałby marginalne znaczenie. Na życie składa się zbyt wiele zmiennych a to o czym piszesz raczej nie jest jedną z dominujących. Niemniej diabeł tkwi w szczegółach więc kto wie. Wibruj w dobrym kierunku. Elo.

  6

  0
  Odpowiedz
 5. A poza tym w domu wszyscy zdrowi?

  Ech… Przyjdź do nas, patałachu, Pan twój litościwy, wpuści cię nawet bez wpisowego. Da ci miotełkę i będziesz na placu apelowym naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego zamiatał trociny na wietrze, jak dawniej to Euromeblarz robił, zanim nie odbiło mu do reszty i nie zaczął się włóczyć po śmietnikach za starymi meblościankami i kazać tytułować „prezesem”. Pozamiatasz, poobserwujesz sobie, w którą stronę trocinki wibrują, jak się kręcą i będziesz szczęśliwy i nie będziesz pierdolił od rzeczy po internetach. A Pan twój od czasu do czasu podrzuci ci trochę kolorowych tabletek prosto z naszego Tajnego Ośrodka Badawczego w Sosnowcu pod Łodzią… /Mesio PS. Cebulaku chujnie aprobujący. Takie bzdety przepuszczasz, a chujni Pana twojego, toś śmiał nie umieścić… Stęskniłeś się za bolcowaniem przez czarnuchów z Gabonu w naszych kazamatach? Spoko, „Muminki” cię dowleką na miejsce jak zwykle…

  7

  4
  Odpowiedz
 6. Hehe. Tobie to w dupie coś wibruje chyba 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Słaby trol, aż się komentować nie chce

  0

  3
  Odpowiedz
 8. ło kurwa dobre, naprawde sie usmialem 😀

  2

  1
  Odpowiedz
 9. A mój wibrator wibruje raz w tą a raz w drugą stronę i kiedy wsadzam go sobie mam galaktyczne wibracje w dupie…

  6

  0
  Odpowiedz
 10. Te z krajów z lewostronnym ruchem wibrują w dobrą stronę. ja pierdolę kto wymyśla takie brednie? isis?

  3

  2
  Odpowiedz
 11. A czy jak zwalę konia do jogurtu to zacznie wibrować dobrze?

  1

  2
  Odpowiedz
 12. Rzuć prochy, szkodzą ci.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Wiem ze to troll, ale jako student fizyki błagam – zabij sie.

  3

  4
  Odpowiedz
 14. Kurr… Tyle lat niewiedzy i wibrowania w złą stronę… Dzięki za wpis. Wyp… mikrofalę.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Ja nie mam mikrofalówki i nie narzekam.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. mikrofalówki są chujowe, niszczą jedzenie i strukture składników

  1

  1
  Odpowiedz