Czy one wszystkie to kurwy? część 2

Znowu piszę o koleżce, którego żonka waliła w rogi. Teraz okazało się, że przed całą rodziną i znajomymi mówi (do mnie też kurwiszon dzwonił), że mąż to był bandyta w domu się znęcał nad nią i dziećmi. Już dzielnicowy był u niego na jej donos. Kolega teraz w strachu mówi, że „no kurwa a jak namiesza dzieciom w głowie ?”. Chuj na 100% już miesza moim zdaniem. Zara będzie, że pił, bił i gwałcił. Smutna sprawa i tego nie rozumiem, dlaczego kurwa ona dzieci zabrała? Co to do chuja jej majątek osobisty? Dzieci do matki przypisane na zawsze? Chuj i gnój. Koleżka czeka teraz na rozwód i zjebane życie już.

53
23

Komentarze do "Czy one wszystkie to kurwy? część 2"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ten Twój koleżka był tak beznadziejnym ojcem i mężem że musiała znaleźć kogoś innego. Wiadomo że mężcyzźni zawsze będą się nawzajem bronić, ale fakty są takie że zdrady byly i będą

  1

  3
  Odpowiedz
 3. Ziomuś, po twoim stylu wypowiedzi stwierdzam, że jesteś takim samym patolem, jak ten twój koleżka z tą jego żonką i dziećmi. Wszyscy jesteście siebie warci. Cóż, patologię zawsze będzie ciągnąć do patologii…

  1

  2
  Odpowiedz
 4. >Do tej/tego wyżej< Jak kobieta kłamie w żywe oczy, że mąż ją bije i policję na niego nasyła to jest dobrze, bo kiepski z niego mąż był?

  4

  0
  Odpowiedz
 5. On musi się bronić. Ty go też broń! Ta pizda robi to wszystko by zabrać mu majątek, wjebać go w alimenty. Idź z tym na stronę samczeruno. Dodatkowo redpill z reddita czy MGTOW też się przydadzą.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Ad 2 byly i będą bo one wszystkie to kurwy wlasnie

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Do Komentarza: „Ten Twój koleżka był tak beznadziejnym ojcem i mężem że musiała znaleźć kogoś innego. Wiadomo że mężcyzźni zawsze będą się nawzajem bronić, ale fakty są takie że zdrady byly i będą”

  Twoje stwierdzenie to tak jakby ktos powiedzial po tym jak mu zajebali 100 mln usd. Byles do dupy jako bogacz wiec zajebali ci wszystkie pieniadze. Powierdolone stweirdzenie tak samo jak twoje. Usprawiedliwianie zdrady to cecha apostola Judasza. Wspolczuje ludziom z twojego otoczenia.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Ośle posłuchaj ,,Polska Wersja feat. Kafar Dixon37, DJ Spliff – To już nie to jest (prod. Lazy Rida) [Official Video] ” to jest kurwo rap!!!!!!!!!!! A nie te pier.one pedały kałeny,zbuki, tede..

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 1 to typowa kobieta – na każde kurestwo znajdzie usprawiedliwienie. On zdradza, ona zaspokaja zapomniane potrzeby.On rozwadzac sie rozbija rodzine, ona konczy zwiazek bez perspektyw. On wyzywa sie na rodzinie, ona odreagowuje stres. On jest nieporadny, ona bywa zagubiona. On rzuca miesem i jest chamem, ona bywa zmuszona do stanowczosci. On jest pracoholikiem, ona dba o niezaleznosc. On to len, ona regeneruje sily. On zaniedbuje rodzine, ona rozwija sie zzawodowo.

  7

  0
  Odpowiedz
 10. Bo to zła kobieta była.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. @1 – jestem ciekaw jak ty byś zareagowała gdyby twojemu mężowi coś nie pasowało i nagle by zaczął rozpowiadać na około, że się kurwisz i ćpasz i że znęcasz się psychicznie na dziećmi pomimo, że to wszystko nie prawda. No weź pomyśl bo to nie trudne 😡

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Przekaz koledze by przeczytal Kobietopedie 🙂 Zrozumie wszystko odrazu 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 13. @1 Od tego racjonalizowania można dostać raka.

  0

  0
  Odpowiedz