Darmowa pomoc

Pamiętaj jeżeli prosisz kogoś o pomoc, gdzie ktoś marnuje godzinę, żeby Ci pomóc. Gdzie normalnie za usługę się płaci, a ty tego nie zrobiłeś/zrobiłaś to nie dziw się następnym, razem, że ktoś nie ma czasu żeby Ci pomóc.

Dwa nie wpierdalaj się w czyjąś pracę, gdy ktoś coś robi. Twoje rady są gówno warte i tylko potwierdzają opinie tępej pizdy o twojej osobie.

Nikomu już nie pomogę!!! Za darmo to wiadomo co można dostać.

9
30

Komentarze do "Darmowa pomoc"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie bądź egoistą i materialistą. Jak mawiał pewien mędrzec: „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.” Zrozumiesz to na stare lata, gdy będzie już za późno.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Słuchaj potomku pańszczyźnianego chłopa;jak chcesz brać za to szmal,to nie nazywaj tego pomocą.To płatna usługa.Ja pierdolę,co to za naród…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ale o co chodzi? Pomogłeś komuś i chciałem w zamian kasę czy loda? Czy o co biega? Pomoc to pomoc, pomagasz i zapominasz. A jak ktoś wykorzystuje Twoją dobroć, to pokazujesz mu kutasa, odmawiasz i koniec, ale to trzeba wyczuć.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak będziesz dla kogoś pomocny to będzie do końca świata już przyłaził do Ciebie z pomocą. 🙂 Dwa potem Ci którym pomagasz czują się przy Tobie głupio. Branie kasiorki za pomoc to jedyne słuszne rozwiązanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @4 Jak ktoś nie umie się odwdzięczyć za pomoc swoją pomocą, czy przysługą, to potem nie dość, że ciągle przyłazi z swoimi problemami, to jeszcze mu jest głupio w towarzystwie kogoś, kto mu ciągle pomaga.

  0

  0
  Odpowiedz