Debilizm

Debilizm ludzki dziś przekroczył granicę maksymalną… Po co taki jeden z drugim dzwonią, zawiadamiają o pożarze z zagrożeniem życia ludzkiego tylko i wyłącznie po to żeby popsuć komuś miłe popołudnie z dziećmi przy małym ognisku na podwórku?!
Najbardziej denerwujące w tym wszystkim jest fakt, że strażacy ochotnicy w tym ja, musimy rzucić wszystko i dotrzeć do remizy żeby wyjechać na akcję, a tu chuj… Ludzie są coraz bardziej żałośni, zazdrośni a ich poziom debilizmu przekroczył maksymalną granicę… Wziąć takich i wystrzelać metalowym prętem po łapach… Taka to bowiem jest moja chujnia z życiem w chorym społeczeństwie!

109
67

Komentarze do "Debilizm"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja mieszkam na domku z polaczkami: jest 14 stopni, a te debile włączyły centralne na full, jak przy minus 30, „bo im zimno”! To jest dopiero debilizm!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nio, koleszka ostatnio jakieś gałęzie na działce wypalał noi nieco dymu było to zadzwonili sąsiedzi po milicję i przyjechali, ale nie wiadomo po co skoro wolność tomku w swoim domku.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Metalowym prętem ale po jajkach 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pamiętaj zapałki+dziecko=pożar.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Masz rację, pewnie jakiś życzliwy sąsiad. Dzisiaj nie ma solidarności społecznej, pomocy sąsiedzkiej. Jest tylko chamstwo, buractwo, menelstwo i cwaniactwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Większość ludzi to chodzące błędy genetyczne.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Masz rację. Poziom zjebania dzisiejszego społeczeństwa zbliża się do krytycznej granicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to nie musiałbyś się dowartościowywać, wstępując do ochotniczej straży. Ruchałbyś najlepsze towary bez tego. A tak, to i tak niewiele poruchasz, ewentualnie jakieś stare panny, brudne wiejskie szpary.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto miesięcznie i jeździł mesiem, to lizałbyś cudze pręty. Tak zarabiam na życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Gdybyś zarabiał 1 milion euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Avetnador tak jak JA, to wiedziałbyś, że taki marny strażak-ochotnik musi być gotowy 24 na dobę, aby ochotniczo zrobić przede mną striptiz i possać mojego pręta. Nie martw się, cena za twój ciasny odbyt będzie uczciwa, każdy ma swoją cenę, Ty również. Pozdrawiam, Jan Byczywąs, kierownik fabryki Coca-Coli, gdzie walimy konia do głównego zbiornika, a ludzie myślą, że to aromatyczna wanilia zbierana przez murzynów na Madagaskarze.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Zwiększ masę sikawki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Zwieksz mase

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nikt ci nie każe zapierdalać jako strażak w remizie. Nie podoba sie, to sie zwolnij baranie jeden. Na twoje miejsce znajdzie sie wielu innych, którzy naprawde chcą pomagać bezinteresownie ludziom.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Dałem 5 gwiazdek. W związku z tym nie muszę chyba się rozpisywać, że zgadzam się w 100 % z autorem.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zwiększ masę pożaru.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Mylisz się, ludzki debilizm nie ma granicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Pizdowate problemiki? Ktoś tyra jak osioł na swój własny wózek, dba, cacka się z nim jak może i jeszcze się kurwa dziwisz, że się wścieka, że ma ryse, bo jakaś dupa wołowa nie uważa.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Autorze 17@, a tym komentarzem to chujnię w dół… .

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Debil debila debilem pogania.

  0

  0
  Odpowiedz