Debilizm

Straszna chujnia, że w necie jest cała masa debili. Kolejne wpisy od półgłówków, komentarze od pseudointeligentów i oczywiście tony żenady i totalnego syfu na wszystkich portalach społecznościowych. Ludzie, zacznijcie czytać książki, zacznijcie normalnie ze sobą rozmawiać na ciekawe tematy, a przede wszystkim zacznijcie myśleć-jeśli macie mózgi i w ogóle wiecie czym jest zdolność do abstrakcyjnego myślenia. Chujnia i śrut!

32
74

Komentarze do "Debilizm"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Popieram Ciebie i Twoją opinię. Ludzie zaczynają być już tym wszystkim zmęczeni, problem tylko taki jest, że oduczyli się ze sobą rozmawiać, a jeżeli już rozmawiają to wypytują się co za ile, ile cali ma plazma, ile pali samochód, gdzie robią zakupy, no i te ciągłe narzekanie… Nikt nie umie rozmawiać o niczym innym, ot choćby o filmie, jedynie o serialach. Witki opadają. Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mam dla Ciebie złe wieści – to nie tylko w necie tak…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. kurde no fakt…a przy okazji nie chcesz kupić sprzęgła od Żuka??

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Aaaa !!! przejrzałem twoją taktykę chcesz wszystkim wjechać na ambicję i zagonić do papierowych książek po to tylko żeby zdobyć monopol i samemu pisać na Chujni podczas gdy my wszyscy będziemy rozmawiać na ciekawe tematy !

  0

  0
  Odpowiedz