Debilne święto

Niedziela. Dzień jak co dzień (jak dla mnie). Moja klasa wyjeżdża dziś na zieloną szkołę – ja nie. Przez cały czas będą pływać na żaglówkach, a ja mam uczulenie na słońce i głupio by było cały czas smarować się filtrem i tłuścić wszystko dookoła. Ale nie o to chodzi. Zadowolona z pięknego poranka, postanowiłam wybrać się na zakupy. Chciałam kupić jakieś fajne buty, zobaczyć nowe kolekcje sklepów. A nóż widelec coś wpadnie mi w oko. Kupiłam bilet w osiedlowym i wsiadłam w tramwaj. Już dawno szykowałam się na zakupy. Jakoś wcześniej nie miałam czasu, w szkole dużo się działo, a dzisiejszy dzień był na zakupy IDEALNY. Na ziemię sprowadziła mnie jednak kartka wywieszona na drzwiach galerii handlowej: „w Zielone Świątki galeria nie czynna”. Kurwa mać. Czy te wszystkie katolickie święta muszą obejmować cały kraj? Niech sobie katolicy praktykują te CHUJOWE ŚWIĄTKI. Wiara katolicka wpierdala się we wszystkie aspekty ludzkiego życia. Jestem w połowie katoliczką. Wierzę w Trójcę Świętą, wierzę, że Pismo Święte nie kłamię, ale na Boga! Te wszystkie święta to już P R Z E S A D A! Ja rozumiem – Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych, Wniebowzięcie… Ale jakieś granice chyba są prawda?! Oprócz nas katolików, w Polsce są także wyznawcy innych wiar, czy ateiści i wątpię, żeby byli zadowoleni, że w jakieś durne świątki jest pozamykane dosłownie wszystko. Może i jestem młoda, ale uważam, że jeśli katolicy chcą coś obchodzić, to niech nie łażą do sklepów i zostawią innych w spokoju. A nie kurna wszystko pozamykane, bo tak katolicy sobie postanowili. Apeluję więc do wszystkich katolików: TROCHĘ SZACUNKU DLA INNYCH!

38
90

Komentarze do "Debilne święto"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pieprzysz jak potłuczona. Jak zaczniesz pracować to optyka co do dni wolnych zmieni się o 180 stopni. Pracować może właściciel w swoim sklepie, więc droga otwarta.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak… Bo to broń Boże nie rząd wprowadza takie bzdury, tylko cała rzesza katoli… Sama średnio się z wiarą identyfikuje, wkurwiaja mnie takie z dupy wzięte dni wolne i co do zasady się zgadzam. Ale obwinianie katolików o wariatów u władzy… Jak ostatnio sprawdzalam to zylam w państwie świeckim gdzie prawo wyborcze. przysluguje obywatelom bez względu na wyznanie…

  0

  1
  Odpowiedz
 4. „Jestem w połowie katoliczką…” – nie ma czegoś takiego. Jesteś lub nie jesteś i tyle Ci powiem, a zakupy mogłaś zaplanować na sobotę, na pewno do „szkoły” wtedy nie chodzisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ojej, księżniczka się oburzyła, bo nie zobaczy „nowych kolekcji sklepów” wtedy, kiedy akurat ma na to ochotę. To jest forum dla ludzi z problemami, a nie rozkapryszonych pind, których sensem życia jest kupno nowych butów. A jak się nie podoba tutejsza tradycja, to won do krajów islamskich – tam Cię nauczą… SZACUNKU i POKORY.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Beznadziejny,rozpieszczony kurwiszon jestes i tyle !!! Kolekcje ! Hahahahaha ! Jeszcze lepiej by bylo pieniazki nie przez siebie zarobione rozjebac w galerii handlowej przy pomocy „plastic fantastic”. Obys kobieto nastepnym razem urodzila sie w kraju muzulmanskim !

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Moja loszka uczciła to święto, ciągnąc mi aż 3 razy – rano, po południu i w nocy. A ja jej nie zawiodłem i moja pała była twarda jak skała. Tylko kolanka rozbolały loszkę od klęczenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A więc raczej określ siebie jako osobę wierzącą nie praktykującą niż w połowie wierzącą, a raczej wierzącą tak na wszelki wypadek, żeby nie zostać potępioną po śmierci. Jeżeli uważasz siebie za człowieka wierzącego to nie możesz interpretować zasad tak jak tobie to jest wygodne i mówienie że jesteś tylko w połowie wyznawcą jakiejś religii brzmi mniej więcej tak samo jak wyznanie że ktoś w połowie jest nieboszczykiem albo w połowie idiotą.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mnie starzy wychowali jako katolika ale ja uważam że jestem ateistą i powiem tak, te wszystkie religie obojętnie jakie to tylko zbędne ścierwo dla ubogich umysłowo tyle w temacie.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Chciałem napisać konstruktywny i kulturalny komentarz, ale przy tak niskim poziomie wpisu jedyne słowa jakie cisną się mi na usta to wypierdalaj głupia małolato…

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co ty wieśniaro „myślisz”, że w Izraelu nie mają świąt ?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. kolejny lachociąg panoszący się po galeriach, do nauki sikso!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Zróbmy może tak: katolicy nie będą sprzedawać w niedzielę, środków antykoncepcyjnych też nie sprzedadzą, ateiści z kolei nie będą sprzedawać w święta wk jajek oraz kiełbasy, a w bn nie uświadczysz w ich sklepach choinek czy słodyczy. Muzułmanie nie będą nikomu sprzedawać alkoholu oraz wieprzowiny, krzycząc allah kurwa akbar i że to obraza proroków, natomiast wegetariańskie sumienie nie pozwoli sprzedawać produktów innych niż kiełki czy kawa zbożowa. Taki świat byłby najlepszy, prawda?

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Jak byś pracowała w sklepie inaczej byś śpiewała. Ludzie w niedziele chcą odpoczywać i chuj. Nie podoba się to wypierdalać do innego kraju

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Dobra chujnia koleżanko. Fakt jest taki, że Polska stała się państwem wyznaniowym. Niestety. Tym samym jest to wstyd przed innymi narodami w Europie. Środek Europy i XXI wiek a nasz kraj państwem wyznaniowym. Zgroza! Z drugiej strony to i nie ma się czemu dziwić. 1000 lat intensywnego ogłupiania katolicyzmem robi swoje. To jak jest teraz to i zawdzięczamy też naszym obecnym politykom. Katolicy – nie myślcie, że wasza religia jest jedynie słuszną na świecie. Są setki innych religii na świecie, których wyznawcy myślą podobnie – że z kolei ich jest najbardziej słuszna. A co do tzw. Pisma Świętego to nie do końca tam wszystkiemu wierzę co tam pisze. Badacze Biblii już dawno udowodnili logiczną niespójność w historycznych źródłach. Przykładowo to, jak to 12-letni Jezus rzekomo rozmawiał z uczonymi w piśmie w jednej ze świątyń. Prawo uczestniczenia w zebraniach rabinów i zabierania głosu w dyskusji mieli rabini, którzy przekroczyli 40-tkę. W tamtym czasie i przynajmniej w tamtym rejonie na ziemi dyskusja nieletniej osoby z osobą dorosłą była nie do pomyślenia, o ile nawet nie zabroniona. I wiele tam innych takich nielogicznych historycznych niespójności dopatrzono się przez badaczy Biblii. A w ogóle co ja tu będę wam tłumaczył katole. Do roboty zadufane katolickie lenie! Raz krzyżem, raz młotem katolicką hołotę!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Problem masz zajebisty.Tępa z ciebie dzida.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To sama też go okazuj młoda pipo! Hej!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Czy ty siebie słyszysz dziewczyno ? Apelujesz do wszystkich katolików w kraju bo nie udało ci się kupić jakiś głupich butów !? Po drugie, co to znaczy być w połowie katolikiem ? Tego się nie dziedziczy jak narodowości, tylko albo jesteś albo nie. Ale ty pewnie jesteś wierząca w wymienione przez ciebie święta, i to jeszcze „wierzysz po swojemu” (Seks? Jeśli ze swoim fag.. chłopakiem to ok; antykoncepcja, żeby nie mieć za dużo dzieci – czemu nie? Zabijanie ludzi przykutych do łóżka ? Jeśli cierpią, to jak najbardziej. ) Po trzecie jeśli nawet byłabyś w połowie katoliczką to wyrażaj się jak „pół-katoliczka”. Po czwarte ludzie też chcą mieć wolne nie tylko dwa razy do roku, a nie czekać aż jaśnie panienka kupi sobie buty, więc nie dlatego że Papież pozamykał sklepy. I w ogóle to skąd w gimnazjum masz kasę na „SZOPING” ?

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Niby racja, ale coś tak mi się wydaje, że jednak nie jesteś Katoliczką. Coś po prostu mi nie gra w tym wpisie i chyba się podszywasz pod Katolików a jesteś np. ateistką albo antyklerykałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Aaa i sorki za napisanie „ateistką albo antyklerykałem” z małej. Chciałem z dużej…

  0

  1
  Odpowiedz
 21. pierdolnij się w łeb masz 6 dni w tygodniu i 95% niedziel w roku na zakupy ale oczywiście głupia cipa musiała się wybrać akurat 8 i jeszcze pizde drze. szmata jestes i tyle

  0

  0
  Odpowiedz
 22. 11 przykazanie: Nie trolluj!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Macie 10 przykazań, biblię, nauki kościelne itp itd a tu katrolle ujadają na autorkę jakby sprofanowała ich cudowny krzyżyk z dwóch patyków. Oj katoliccy pajace: szanuj bliźniego swego jak siebie samego, kochaj jezusa, dawaj na tacę, ale zapierdol ateistów i lewaków. Oj biedni umysłowo.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Pedo kapłani wpierdalają się wszędzie. Naród jest tak oślepiony tą obłudą że głowa mała. Najlepsi są ci co wpłacają co niedziela szmal dla tych biznesmenów. Hehe naiwniacy dają na tacę. Dla dziecka do skarbonki wrzuć naiwniaczko/naiwniaku. A Milioner rydzyk opętał te wszystkie babciny że dekodery tv trwam pokupowały. A przecież rydzuś planuje mega świątynię pobudować. Pedokapłani – ci to mają bajeczne zycie.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. 10. Mają ale swoje a ty głąbie czcisz żydowski zabobon matole i modlisz sie do Żyda mając pretensje o to do żydów. O co o to że czcisz ich żydowskiego „panaboga” Żydzie duchowy? Do watkanu szoruj na klęczkach jako pokuta za obraze żydowskich panów.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. 14. Właśnie. RABINI! A katolickie kołki wyzywają od żydw a modlą sie do Żyda. Wypierdalać żydowskie gnoje do Jerozolimy katolskie buce.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Heh, proszę spojrzeć tutaj proszę Państwa jaki podział tutaj widzimy. Katolicy z jednej strony, antykler z drugiej, inne strony konfliktu również. Jedni na drugich ujadają i ani jeden nie pomyśli by spojrzeć wyżej i zdać sobie sprawę z tego, że myśmy wszyscy to jedno i to samo. Ale skoro świat pragnie wojen i podziałów, to niechaj taki będzie. Bo czego wart jest ten, który zabija swój własny gatunek? Zachowuje się gorzej od insektów i na nic więcej jak własne upodlenie niech nie zasługuje.

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Ale z Ciebie głupia pizda. Tylko się śmiać z takich.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Skoro jesteś tą „półkatoliczką” to powinnaś wiedzieć że w niedziele się nie chodzi na zakupy

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Sama idź zapierdalać w niedziele do sklepu, Ty rozpuszczona głupa cipo!

  0

  0
  Odpowiedz